Gizlilik Sözleşmesi

Yeknot.com uzantısı ile İnternet üzerinden yayın yapan bu sitenin tüm hakları saklıdır. Yeknot.com sitesi yazının devamında Web sitesi olarak geçecektir. Bu Web sitesinde yer alan tüm yorumlar, yorumu yazan ziyaretçiye aittir. Yeknot sitede yer alan hiç bir yorum için hukuki yükümlülük kabul etmez.

Bu Web sitesi kendi bünyesinde bulunan yazar kadrosu ile oyun haberleri ve blog yazıları üretip, kullanıcılarına sunar. Bu Web sitesinde hiç bir kopya yazı bulunmamaktadır.

Telif hakkı içerdiğini düşündüğünüz; yazı, video, görsel için iletişim kısmından iletişime geçmeniz halinde gerekli görülen işlem en geç 72 saat içinde gerçekleştirilecektir.

Bu Web sitesinin hiç bir yer ile her hangi bir ticari anlaşması yoktur. Sitede bulunan ziyaretçiyi her hangi bir dosya indirmeye zorlamaz. Site gelirini yalnızca sponsor reklamları oluşturmaktadır.

Bu Web sitesinde yasa dışı hiç bir içerik yoktur. Bu Web sitesinin tüm bilgileri 3. şahıslara kapalıdır. Ancak, gizlilik kapsamında olan bilgiler aşağıda belirtilen yasal durumlar ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açılabilir. 1- Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde 2- Site mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla 3- Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde Yukarıda üç madde halinde yer alan bu yükümlülükler ve talepler içerisinde paylaşılacak kullanıcı bilgileri dolayısıyla, kullanıcı işbu Gizlilik Bildirimi ile belirtilen gizlilik kurallarının dışına çıkıldığı iddiası ile Web Sitesi ‘nden maddi ya da manevi herhangi bir talepte bulunmayacağını, Web Site’sinin tazmin yükümlülüğü olmadığını kabul eder. Yeknot.com, kendisine ait alan adı içerisinde benimsemiş olduğu iş politikalarına uygun olarak yerleştireceği Banner ve yönlendirme uygulamaları ile kullanıcıları başka bir siteye yönlendirebilme hakkını saklı tutar. Kullanıcı işbu içeriklere giriş yaparak erişim sağladığı internet sitesinde karşılaşacağı içerik ve gizlilik politikalarında Yeknot ’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder.

Yeknot.com Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2023 Yeknot.com’ un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Yeknot.com’a aittir. Yeknot.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Yeknot.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.yeknot.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yeknot.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Yeknot.com Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Yeknot.com. However, sometimes the yeknot.com uses third parties to process your information. Yeknot.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the yeknot.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Yeknot.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Yeknot.com and its services. When you use yeknot.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Yeknot.com cookies section of our full Privacy Policy.