Yeni WhatsApp İndir

Bugün itibari ile WhatsApp tasarım değişikli yaparak yeni bir WhatsApp uygulaması çıkardır. Şuan için bu uygulamaya baktığımızda tamamen Google mobil uygulamalar için neleri destekliyorsa bire bire aynı kriterlere göre hazırlanan yeni bir WhatsApp uygulaması görüyoruz. Yani Google en büyük mobil uygulamaları bile şekillendirebiliyor. Material Design hakim olmuş durumda ve bence çok da iyi olmuş. Şuan için yeni WhatsApp uygulaması Google Play üzerinde yer almıyor ama aşağıdaki bağlantı üzerinden ( Tamamen güvenlidir ) WhatsApp resmi sitesinden yeni WhatsApp uygulamasını indirebilirsiniz.

Yeni WhatsApp İndir

İlk kullananlar olmak her zaman için bir fark yapıyor. Hemen yukarıdaki indir bağlantısını kullanarak yeni WhatsApp uygulamasını indirebilirsiniz, arkadaşlar tamamen güvenlidir, gittiğiniz site WhatsApp resmi sitesidir.

Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca aşağıda yer alan video ile, yeni WhatsApp uygulamasının tüm özelliklerini ve yeniliklerini görmeniz mümkündür.

Gerçekten WhatsApp bu yeni güncellemesi ile muhteşem bir hal almış, bir kere tasarım olarak müthiş bir atak yapmış diyebilirim. Ayrıca Google kriterlerine uyumlu bir sürüm çıkarmış olması da WhatsApp uygulamasının giderek güç kazanacağının bir göstergesi olarak algılanabilir.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir