Yeni Bir Angry Birds Oyunu Geliyor!

Herkesin bildiği oyun serisi Angry Birds yeni bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Angry Birds 2009 yılında ilk başta İOS için çıkmış ve herkesçe beğeni toplamıştı. O zamandan beri efsane gibi olan oyunun serileri yayınlandı. Oyunun geliştiricisi RovioAndroid, WindowsPhone, BlackBerry ve PlayStation platformlarına gelen oyunun da geliştiricisiydi. Angry Birds şimdiye kadar 15’ten fazla oyunla oyun severlerinin karşısındaydı.

Bu efsane oyunu durdurmaya niyetli olmayan Ravio, bugün duyulan haberle Angry Birds sevenleri sevindirdi. Serinin yeni oyunu Angry Birds Under Pigstruction duyuruldu. Bu yeni oyunda eski Anry Birds stilinin değişip yeni dinamik ve grafiklerle karşımıza çıkacağı biliniyor.

Yeni oyunumuz ücretsiz olarak yayınlanacak ve oyun içinde satın alma seçenekleri olacak. Eski oyunlarda olduğu gibi kuşlar sapanda beklemeyip ekranın alt bölümünde kart olarak gözükecek. Uygulama içi satın almalarla sinirli kuşlarımızı güçlendirip bölümleri kolayca geçmek için büyüler alabileceksiniz.

Angry Birds Under Pigstruction şu anlık sadece test sürümü olarak Kanada App Store’da bulunuyor. Eğer beklemeyip hemen bu oyunu denemek isterseniz mağaza ayarlarınızı değiştirip oyunu indirebilirsiniz. Oyunumuzun 270 seviyeye sahip olduğunu hatırlatmakta da fayda var. İndirip oynarsanız bizimle görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

 

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir