Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu Ne İşe Yarar?

Geldik en merak edilen sorulardan birine, Yarı insanlara karşı güçlü efsunu ne işe yarar? sorusuna, bu sorunun cevabı aslında basit arkadaşlar. Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu efsun en genel ve en önemli efsunlardan birisidir. Şimdi size direk resmi Metin2 sitesinden aldığım yazıyı söylüyorum. Metin2 resmi sitesinden aşağıdaki gibi yazıyor.

Karşı Güç (Mistikler, Yarı İnsanlar, Orklar, Şeytanlar, Hayvanlar, Ölümsüzler) Bu bonus ilgili türlere karşı tüm saldırıları güçlendirir.

Hayvanları biliyoruz, 1. köyde bolca hayvan var. Mistikleri de biliyoruz vadide var. Orklar da vadide, şeytanlar kulede, ölümsüzler de kulede geriye bir tek yarı insanlar kalıyor. Bunlarda diğer karakterler olmak üzere hepsini kapsıyor. Yani savaşçı, sura, ninja, şaman, lycan gibi hepsine etki eden müthiş bir efsun. O yüzden yarı insanlara karşı güçlü efsunu bu karakterlere karşı sizi güçlendiriyor ve saldırılarınızı arttırıyor. Yani PVP için ilk aramanız gereken en önemli efsunlardan birisidir.

Yarı İnsanlara Karşı Güçlü Efsunu Hangi İtemlere Gelir?

Silahınıza yarı insanlara karşı güçlü efsunu gelir.

Kalkana yarı insanlara karşı güçlü efsunu gelir.

Küpeye yarı insanlara karşı güçlü efsunu gelir.

Kaska yarı insanlara karşı güçlü efsunu gelir.

Gördüğünüz gibi 4 adet eşyanıza bu efsunu getirebilirsiniz. Yarı insan konusu bu kadar, eğer aklınıza takılan bir soru varsa yorum yazabilirsiniz. Şimdi aşağıdan Metin2 ile alakalı diğer konularımıza göz atalım. Hangi iteme hangi efsunlar gelir konusuna ve çeviklik efsunu ne işe yarar adlı konumuza göz atabilirsiniz.

Metin2 İtemlere Hangi Efsunlar Gelir

Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir