WhatsApp İndir – Android Messenger

WhatsApp İndir konumuzu yeniledik. Çünkü WhatsApp 2015 Mart ayı itibari bir çok yeniliği içerisinde barındıran son sürümünü yayınladı. Diyeceksiniz ki yenilikler nelerdir ? Bir kere tasarımı baştan aşağıya değiştirerek mobil uygulamalar için Google yönergelerine uydu ve Materyal tasarıma geçiş yaptı. Ve kısa bir süre önce bu büyük değişiklerin yer aldığı son sürümü Google Play üzerinden kullanıcılarla buluştu. Sizde bu yeni sürümü ilk deneyenler olmak için aşağıdaki indir bağlantısında WhatsApp uygulamasını indirebilirsiniz.

WhatsApp İndir

Ayrıca aşağıda yer alan video ile WhatsApp yeni sürümünde görünümü nasıl ve tür değişiklikler var bunu kendiniz görebilirsiniz.

WhatsApp dünya üzerinde en fazla kullanılan mobil Messenger uygulamasıdır. Uygulamanın sahibi WhatsApp Inc. şirketidir. Uygulama ücretsiz olarak erişimi açıktır ve sürekli güncellenmektedir. Android dahil olmak üzere tüm mobil işletim sistemleri için ilk ve en iyi olarak göze çarpan Mobil Messenger uygulamasıdır. WhatsApp 26 milyon kişinin oyu ile 5 yıldız üzerinden 4.4 yıldız almıştır. WhatsApp Messenger uygulaması 2015 Mart tarihi itibarı ile tam 5 Milyar indirilmesi sayısını geçmiş bulunmaktadır. Yani dünya üzerinden şuan 5 milyardan fazla WhatsApp kullanıcısı vardır.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer konularımıza da göz atabilirsiniz. İlginizi çekeceğini düşündüğüm iki konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. İlki dünyada çok popüler olmuş bir Android Macera oyunu olan Subway Surfers İndir konusudur. Bir diğeri ise son zamanların en popüler ve sinir bozucu oyunu olan aa İndir konusudur. Her iki konuya giderek oyunlar hakkında kısa bilgiler bulabilir ve oyunları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin, tüm yeni Anroid gelişmelerinden haberdar olun. Değerli yorumlarınızı ve sorularınız bekliyorum arkadaşlar.

Son güncelleme tarihi: 25.5.2015

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir