Whatsapp İndir Ücretsiz Samsung 2016

Whatsapp İndir Ücretsiz Samsung konumuzu yeniledik. Çünkü WhatsApp 2016 Nisan ayı itibari bir çok yeniliği içerisinde barındıran son sürümünü yayınladı. Diyeceksiniz ki yenilikler nelerdir ? Bir kere tasarımı baştan aşağıya değiştirerek mobil uygulamalar için Google yönergelerine uydu ve Materyal tasarıma geçiş yaptı. Ve kısa bir süre önce bu büyük değişiklerin yer aldığı son sürümü Google Play üzerinden kullanıcılarla buluştu. Sizde bu yeni sürümü ilk deneyenler olmak için aşağıdaki indir bağlantısında WhatsApp uygulamasını indirebilirsiniz. Arkadaşlar bildiğiniz gibi telefonların işletim sistemleri vardır, işletim sistemleri Android olan arkadaşlar aşağıdan indirdikleri Whatsapp uygulamasını Samsung telefonlarında kullanabilirler.

Whatsapp İndir Ücretsiz Samsung

WhatsApp dünya üzerinde en fazla kullanılan mobil Messenger uygulamasıdır. Uygulamanın sahibi WhatsApp Inc. şirketidir. Uygulama ücretsiz olarak erişimi açıktır ve sürekli güncellenmektedir. Android dahil olmak üzere tüm mobil işletim sistemleri için ilk ve en iyi olarak göze çarpan Mobil Messenger uygulamasıdır. WhatsApp 26 milyon kişinin oyu ile 5 yıldız üzerinden 4.4 yıldız almıştır. WhatsApp Messenger uygulaması 2015 Mart tarihi itibarı ile tam 5 Milyar indirilmesi sayısını geçmiş bulunmaktadır. Yani dünya üzerinden şuan 5 milyardan fazla WhatsApp kullanıcısı vardır. Bu uygulamanın bu kadar ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden birisi kuşkusuz bedava olmasıdır. Yani sonuçta her SMS için bir ücret ödediğimizi düşünürsek, Whatsapp kullanmak çok daha mantıklı oluyor. Çünkü hiç bir ücret ödemiyoruz, ve SMS olayından çok daha hızlı. Zaten akıllı telefonların kullanım oranları %60′ ların üzerine çıkmış durumda, yakın zamanda bilgisayarları geçeceğine hiç bir şüphe yok diyebilirim. Zaten Whatsapp Facebook tarafından satın alındı. Bu demek oluyor ki bu uygulamanın önü açık ve şimdilik hiç bir rakibi yok.

Arkadaşlar bu konu da sizlere anlatmak istediğim bir şey daha var. Eğer Whatsapp uygulamasını ilk kez kullanacaksanız, kullanmadan önce aşağıda hazırladığım konuyu okuyarak uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca yine konu altında bulunan Whatsapp grup isimleri konumuza da göz atabilirsiniz. Whatsapp kullanmayı öğrenip, işi ilerletince sizde mutlaka bir grup kurmayı isteyeceksiniz, işte o zaman grubunuza bir isim bulmanız gerekiyor. Umarım bizim konumuz ile grup isminizi bulabilirsiniz. Zaten kısa bir süre zarfında bu mesajlaşma uygulamasını çok iyi kullanabilirsiniz. Öyle kullanımı zor bir uygulama değildir, bunu da belirtmek istedim. Tekrar belirtmek istiyorum, bu konu üzerinden indireceğiniz Whatsapp uygulaması tamamen ücretsizdir, bedavadır. Yeknot olarak okuduğunuz için teşekkür ediyorum arkadaşlar, değerli yorumlarınızı bekliyorum. Kafanıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Whatsapp Grup İsimleri

Whatsapp Nedir, Nasıl Kullanılır ?

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir