uTorrent İndir – En İyi Torrent Programı

Bu Torrent programı sayesinde oyun, film, müzik vs. her türlü indireceğiniz dosyayı yüksek hızlarda indirmeniz mümkündür. Artık Torrent olayı git gide büyüdü ve Türkiye’ de de çok gelişti. Yüksek hızda indirmeye imkan vermesi sebebi ile artık Türkiye’ deki bir çok İnternet kullanıcısı Torrent kullanımını en iyi çare olarak görmeye başladı. Sizde artık uTorrent isimli Torrent programını indirerek, hızlı ve güvenli bir şekilde her istediğinizi indirebilirsiniz.

Bu programı hızlandırmak için gerekli ayarlar ve ayrıca hızlı trackerlar vardır. Bunlarla ilgileri konuları sitemizde arayarak bulabilirsiniz. Ayrıca Torrent kullanıcılarının çok sık karşılaştığı “Torrent Eşlere Bağlanılıyor” konusuna yine sitemizden bakarak, bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bana göre uTorrent programı en son çıkan Torrent programlarından birisi olmasına rağmen, şık görünümü ve kullanım kolaylığı, hızı ile en kaliteli ve en kullanışlı Torrent programıdır. Daha sonra Bittorrent gelmektedir, tabi bu benim şahsi görüşümdür, her iki programda aynı işlevi görmekte ve birbirlerine benzemektedirler.

utorent indir

uTorrent Programını Tıkla İndir…

BENZER YAZILAR

2 YORUM “uTorrent İndir – En İyi Torrent Programı

  1. blackbük78 Reply

    utorrent i duraklatıp pc yi kappattından sonra bi sonraki pc açılışında indirme kaldığı yerden mi devam eder yoksa baştan mı başlar ???

    • Yemre Post authorReply

      Genellikle evet, çoğu Torrent dosyasında böyledir, ama bazıları devam etmeye izin vermeyebilir, hata verebilir. Ama bu hata çok nadir karşınıza gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir