uTorrent Hızlandırma Ayarları (Resimli)

Bildiğiniz üzere uTorrent en çok kullanılan Torrent programlarından birisidir. Ancak bu programlarda bir kaç ayar ile maksimum hızı yakalayacağını çoğu kişi bilmez ve düşük hızlarla indirme işlemlerini gerçekleştirmeye devam eder. Şimdi size resimli bir şekilde anlatacağım işlem sonucunda, internet hızınıza paralel olarak çıkabileceğiniz en yüksek hızda indirme yapmanızı sağlamış olacağız. uTorrent hızlandırma ayarları ekstra bir şey indirmenizi gerektirmez, var olan ayarları değiştirerek yüksek indirme hızları yakalamanızı ve bunların sabit kalmasını sağlar. Hadi o zaman başlayalım;

uTorrent Hızlandırma Ayarları

Adım adım ilerliyoruz ve işlemler sonunda Torrent indirmelerimiz maksimum hıza ulaşmış oluyor. Bu arada “uTorrent hızlandırma” başlığından da anlaşılacağı gibi tavsiye ettim Torrent programı uTorrent programıdır.

1-) İlk olarak, uTorrent’ i açıyoruz ve ana sayfasında yer alan, Seçenekler, oradan da Tercihler sekmesine tıklıyoruz.

torrenthiz1

2-) Daha sonra Tercihler sekmesini açtığımızda sol tarafta bir menü belirecektir. O menüden “Bittorrent” seçeneğine tıklıyoruz ve açıyoruz. Bittorent kısmında ise aşağıdaki görselde olduğu gibi, “Protokol şifrelemesi” kısmını etkin olarak seçiyoruz ve hemen yanında yer alan görselde de görüldüğü gibi, “Gelen şifrelenmemiş bağlantılara izin ver” seçeneğinin kutucuğunu işaretliyoruz, yani seçili hale getiriyoruz.

torrent2

3-) Daha sonra ise; Tercihler kısmına tekrar geliyoruz ve oradaki sol menüden yani Bittorent menüsünün hemen üstündeki “Bant genişliği” menüsü tıklıyoruz ve giriyoruz. Şimdi buradan Torrent programının bant genişliği “sınır” larının ayarlarını belirleyeceğiz. Şimdi aşağıdaki görselde de olduğu gibi verdiğimiz ayarları “Bant genişliği” kısmına giriyoruz ve kaydediyoruz.

Maksimum bağlantı sayısının yanındaki kutucuğa değer olarak 2500 olarak giriyoruz.

Torrent başına maksimum eş sayısı kısmındaki kutucuğa ise 500 değerini giriyoruz.

Torrent başına gönderme yuva sayısına ise; 10 değerini giriyoruz.

Bu ayarların alt kısmında yer alan “Gönderme hızı %90 ise ek gönderme yuvası kullan” kutucuğu eğer işaretli, seçili ise, oradaki işareti kaldırıyoruz. Yani kutucuğu işaretlemiyoruz ! Bu söylediklerim ayarları aşağıdaki görsele uygun bir şekilde yapın, buyurun;

torrent3

Şimdi geldi sıra, en kritik ayarların yapılacağı bölüme, öncelikle arkadaşlar burayı çok dikkatli bir şekilde okuyun. NOT: Yukarıdaki ilk 3 adım genel olarak Torrent kullananları az çok anlayacağı ayarlardan oluşmaktadır. Yani siz eğer istediğiniz hızı yakalayamazsanız, bu ilk 3 adımdaki ayarlarda ve verilen değerlerde değişiklik yapabilirsiniz, deneme yanılma yöntemini tercih edebilirsiniz. Ancak bundan sonra adımlarda kesinlikle bizim verdiğimiz ayarların dışına çıkmanızı tavsiye etmiyoruz, bilginize saygıyla sunulur 🙂 Buyurun devam edelim kalan adımlara;

4-) Anasayfa >> Tercihler ve oradaki sol menünün en alt kısmında bulunan “GELİŞMİŞ” menüsüne tıklıyoruz. Gelişmiş ayarlar bölümünde “bt.allow_same_ip” seçeğine tıklayıp değerini “Doğru” olarak işaretleyip kaydediyoruz. Aşağıdaki görselde görüldüğü üzere;

torrent4

5-) Geldik şimdi uTorrent hızlandırma ayarları bölümünde son adıma. Yukarıdaki bölümden kaldığımız yere devam ediyoruz aslında bu adımda. Gelişmiş seçenekler kısmından rss.update_interval kısmını seçip değerine 20 yazıyorum ve kaydediyoruz, tüm işlemler bitti, hayırlı uğurlu olsun.

torrent5

Torrent konusunda sıkıntı yaşayan ve hızının düştüğünü söyleyen arkadaşlar için sitemizde bir konu açılmıştır. Konuya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz, okumanız tavsiye edilir. Yüksek hızda indirmeler için bu bilgilere sahip olmanız gerekir, yoksa boşa kürek çekersiniz. Lütfen söylediklerimi iyi analiz edin, sizin faydanıza söylüyorum.

Torrent İndirme Hızını Etkileyen Faktörler

Tüm konunun ve işlemlerin sonuna geldik, bu ayarların yanı sıra uTorrent hızlandırma ayarları adı altında, yani torrenti hızlandırmak için güncel trackler listesi de gerekiyor. O yüzden güncel tracker adreslerine ulaşmak için İstisnasız tracker adlı konuya göz atarak, oradaki güncel tracker listesini kullanabilirsiniz. Bu yazımızda tracker ekleme işlemini de resimli olarak anlatıyoruz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, umarım işinize yaramıştır. Ayrıca Torrent konusunda hazırlamamızı istediğiniz her hangi bir konu varsa yorum olarak yazmanız yeterlidir.

En İyi Torrent Siteleri

Son güncelleme tarihi: 30.11.2017

595 YORUM “uTorrent Hızlandırma Ayarları (Resimli)

 1. Ali Elaldı Reply

  Tracker ile kullanıldığında hız çok artıyor. Eskiden saatlerce beklediğim oyunları şimdi bakkala gidip gelene kadar indirebiliyorum. Herkese tavsiye ederim boşu boşuna fazla internete para vermeyin.

 2. Tarık Reply

  Gerçekten kolay kolay yorum yapmam yavaşça indirdiğim bir çok şeyi hızlıca indiriyorum bu ayarlar sayesinden herkese tavsiye ederim güzel çalışma 😀

   • MEHMED EMRE BELLİSOY Reply

    Yemre kardeşim verdiğin linktemi trackerlar yada yoruma hepsini atarmısın lütfen.

    • Yemre Post authorReply

     Verdiğim linkte evet Mehmed, İstisnasız Tracker diye aratırsan Yeknot içerisinde bulabilirsin.

     • Gökalp

      abi bu hız internete paramı ödüyor

     • Yemre Post author

      Hayır kardeşim olur mu öyle saçma şey, tamamen ücretsiz bir olay bu 🙂

 3. MUSTAFA Reply

  arkadaşlar olmadı sizin dediginiz gibi bende 15 di 1000 yaptım olmadı

 4. utku Reply

  kardeş oluyorda yavaş yavaş 30 mu 20 mi saniyede bir 1 1 artıyor
  yardım edersen svnrm.
  bu internetlemi alakalı.
  bilgisayarlamı.
  indirilen programlamı.

  • Yemre Post authorReply

   Utku kardeşim, blogumu takip ediyorsun tüm yorumların için teşekkür ediyorum 🙂 Ayrıca kusura bakma yorumuna geç cevap verdiğim için. İndirme hızı; hem İnternet, hem ayarlarınız, hem de indirilen programın, veya oyunun her ne ise, onun popülerliliği ile alakalıdır. Yani popüler bir dosyanın Torrent ile indirme hızı çok yüksektir.

  • Yemre Post authorReply

   Bilemiyorum hocam, çoğu arkadaşımız yorumlarında işe yaradığını söylüyor. Daha detaylı şekilde yazarsanız yorumunuzu, yardımcı olalım.

 5. Tirigan- Reply

  Kardeşim benim torrentte değil ama başka bir ayarlarında sıkıntı var herhalde ne yaptıysam 1 gr arttıramadım.. hız herzaman 0.1 kb yanlış yazmadım bakın 1 kb değil , 0.1 kb ! bunun sebebi ne? farklı torrentler farklı siteler her ne geliyorsa aklınıza herşeyi yaptım torrenti sildim baştan kurdum, BTguard kullandım ama nafile :))

  • Yemre Post authorReply

   Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Hızı etkileyen bir çok faktör var, yakında bununla ilgili bir konu yazacağım. Size şunu söyleyeyim, bir Torrent arama motoruna girin, örneğin; Pirateby’ a girin, popüler olan bir Torrent seçin ve hızınıza bakın. Büyük ihtimal ile çok yüksek hızda indirecektir. Buda demek olur ki; indirmeye çalıştığınız Torrentte eşleşen izleyici sayısı az ve o yüzden çok düşük hızda iniyor. Deneyin, sonra bize sonucu bildirin, olmadı makale yazacağım 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Ben teşekkür ederim yorumunuz için, fakat keşke “twd” yerine gerçek isminizi kullansaydınız.

 6. melikşah Reply

  kardeş çoğu kişide olmuş ama bende olmadı farkeden bişe yok hız yine aynı hızım 450 ile 500.kb arası yardımcı olursan sevinirim

  • Yemre Post authorReply

   İşe yaramasına sevindim hocam, yorumunuz için teşekkür ederim, hayırlı günler dilerim 🙂

 7. ismail Reply

  peki bant genişliği ataması ve gönderme sınırını ne yapmamız gerekiyor bende gönderme hızı tee 125kb/sn lere kadar çıkıyor onu kaça düşürmeliyim yazı için teşekkürler

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim yorumunuz için teşekkürler. Burada size verdiğimiz ayarlar en makul hız yükseltme ayarlarıdır İsmail bey. Hızı tetikleyen diğer faktörleri de içeren ve hepsini bu sitede bulabileceğiniz bir konu açacağım.

 8. Mert Reply

  Ben yaptım 30 dan 110 a çıktı yardımcı olursanız sevinirim olmuyor !!!

  • Yemre Post authorReply

   Hocam, öncelikle yorumunuz için teşekkür ediyorum. Fakat daha öncede belirttiğim gibi, Torrent hızı bir tek bu ayarlara bağlı değildir, kısa süre sonra bunun için bir makale yazacağım. Blogu takip etmeye devam ederseniz, görürsünüz.

 9. Ahmet Reply

  Bende eskide 300-400 arası indiriyodu ayarları yaptıktan sonra 70 e düştü ayarları nasıl sıfırlıycam

  • Yemre Post authorReply

   İndirmekte olduğunuz Torrent dosyası ile de alakalı olabilir. Eğer yine hızınızın düşükse popüler bir dosya seçip öyle deneyin. Olmaz ise “Ayarları sıfırla” diyerek eski ayarlarınıza dönebilirsiniz.

  • MEHMET Reply

   çalıştır komutuna ”%appdata%” yaz ”uTorrent” klasörün içinde ”settings.dat” ve ”settings.dat.old” bu iki settingsi sil sonra uTorrent çalıştır bu kadar 😀
   DİKKAT: TIRNAK İŞARETLERİ KULLANILMIYO 😀

 10. Emre Reply

  Arkadaşlar aydınlansın diye yazıyorum benim önceden yaptığım ayarlar vardı 600 kb hıza çıkıyordu bunuda yaptım aynıydı bence torenti yavaş olanlar kesinlikle yapmalı arkadaş uğraşmış.Sağol bro

  • Yemre Post authorReply

   Sende sağol Emre kardeşim, yorumun için teşekkürler. Kısa zaman içerisinde bu Torrent konusu aydınlatacak bir yazı yazacağım.

 11. semih Reply

  bende aynısı yaptım 5 dk bekliyorum olmuyor neyi eksik yaptım yardımcı olursanız

 12. MEHMET Reply

  inanmayanlara denemeyenlere inat yorum yazıyım dedim… Ustam eline koluna emegine sağlık 😀

  • Yemre Post authorReply

   Seninde eline koluna sağlık Mehmet, değerli yorumun için teşekkür ederim. Sizlerin yorumları ile büyümeye devam ediyoruz, katkın için teşekkürler.

 13. martini Reply

  dostum sen bu işi biliyosun 2.7 mb tavan yaptı.tabi netlede alakalı sana puanım 100 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Hızınızın yükselmesine çok sevindim, 2.7 MB çok iyi bir hız, yorum yazdığınız için teşekkür ederim 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Yükselmesine sevindin hocam, keşke her işini halleden sizler gibi duyarlı olup, emeğe saygı gösterip yorum yapsa 🙂 Tekrar teşekkürler, hayırlı günler.

 14. Harun Reply

  Eywallah dostum adam’ın dibisin senin sayen’de 2 saat bekedıgım dosayayı 30-40 dk da ındırıdım eywallah….

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim hocam, vakit ayırıp, emeğe saygı gösterip yorum yazdığınız asıl ben teşekkür ederim 🙂

   • Harun Reply

    Rica ederim’de benım bi sorum olacak? Şimdi biz bunu sped’ledik ya onu eskı ayarlar’ına nasıl geri getiriceğiz bi kısayol’u varmı yoksa bız kendımız’mi yaptıgımız gibi tekrar eskı haline getiriceğiz?

    • Yemre Post authorReply

     Harun bey, araştırırsanız “Ayarları Sıfırla” var. Kolay bir şekilde eski ayarlara getirebilirsiniz.

 15. Harun Reply

  İnaırmısın hız şuan tavan yaptı 🙂 900 kb’ta 🙂

  • Yemre Post authorReply

   İnanırım 🙂 Çok sevindim hocam hızınızın bu kadar artmasına.

 16. metin Reply

  bende hız sürekli 50 ye ordan 15 sürekli değişiyor bu bi sorun değil dimi

  • Yemre Post authorReply

   Hayır değil. Farklı Torret dosyalarında mı ? Bir dosya için bu değişikliklerin çok fark etmemesi gerek. Ama bu bir sorun değil.

 17. Ülkü Genç Reply

  Ben de hiçbir şey değişmedi. 300-400 arası hala. Seed veya Akk ile alakalı bir durum da yok ayrıca

  • Yemre Post authorReply

   Olabilir hocam, herkeste aynı etkiyi yapmayabilir. Çünkü Torrent indirme hızı birden fazla faktöre bağlıdır. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.

 18. Canberk Reply

  helal olsun valla güzel çalışma 300 kb indiriyodu şimdi 1.5 mb aşşağı çıkmıyo 😀

  • Yemre Post authorReply

   Aşağı inmiyor demek istedin her halde kardeşim 🙂 Çok sağol değerli yorumun için, desteklerinizi bekliyorum 🙂

 19. Teo Reply

  Teşekkürler gerçekten çok iyi yükseldi 2 mb aşağı inmiyor, kolay gelsin..

 20. RAMAZAN Reply

  İŞE YARIYOR GİBİ AMA DAHADA HIZLANMASI GEREKLİ BUNU BİLEN BİRİLERİ VARMI ACABA ?

  • Yemre Post authorReply

   Ramazan kardeşim sorununu biraz açıklayıcı olarak yazarsan ben yada diğer arkadaşlar sana yardımcı olmaya çalışacaktır.

   • RAMAZAN Reply

    utorrenti başka yollardanda hızlandırma yolları varmı ?

 21. Ömer Reply

  Abi çok teşekkür ellerindemn öpeyim abi yaa saatlerce indiriyodum şimdi indirme hızı 2000 (200 de değil 2000) ama sadece seninkini yaptığımda anca 900 yüze çıkıyordu bide Ali Elaldı sayesinde çıktı şimdi 2 dk de indiriyor

  • Yemre Post authorReply

   Ömer kardeşim değerli yorumun için teşekkürler 🙂 Eğer bize destek olmak isterseniz, sitemizi yaymanız ve arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz, sosyal medya ve forumlarda paylaşmanız bizim için yeterlidir. Desteklerini esirgemeye herkese teşekkür ediyorum.

 22. deniz Reply

  hocam allah razı olsun teşekkür ederim sana efsane güzel bir paylaşım çok sağ ol

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Deniz hocam ne demek, yorum yazdığınız ve emeğe saygı gösterdiğiniz içi asıl ben teşekkür ederim 🙂

 23. yalçın Reply

  s.a kardeşim baktım herkes becermiş yapmış güzel ama bende olmadı. yinede saol sayende bi çok insan işini kolay görüyor.200 idi hala 200 😀

  • Yemre Post authorReply

   Aleyküm selam kardeşim. Evet genel olarak yorumlarda %70 oranında olumlu cevaplar aldığımızı söyleyebilirim. Sitemizdeki konuları incelersen hız tek bir faktöre bağlı değildir. Sizin ki belki de başka faktörlerden yavaştır. Sitemizdeki Torrent konularına bir göz atın hocam.

 24. Adem Bst Reply

  Arkadaşlar Tracker Günlcellemesi Nasıl Yapıcam Nerye Basıcam Tarif Edermisiniz ?

 25. Mafia~ Reply

  kardeşim hız 1mb iydi kendi ayarlarımı kullanıyordum, şuan senn ayarı denedim 70-100kbs arası sayıklıyor. Neyse emege saygı +1

  • Yemre Post authorReply

   Teşekkürler hocam. Keşke “FB” yerine kendi isminizi kullansaydınız 🙂

   • SG Reply

    belli değil 🙂 belki o da benim gibi isminin baş harflerini kullanmıştır 🙂 Bu arada paylaşım için çok teşekkürler 🙂

    • Yemre Post authorReply

     Sadece isim yazsanız örneğin “Samet” gibi bizim için daha faydalı oluyor 🙂

 26. Muharrem Reply

  dediklerinizin hepsini uyguladım ama indirme hızında hiçbir değişme olmadı.

 27. Bay Bora Reply

  Çok teşekkürler hocam.4.5 mb gördüm daha ne olsun zaten.Emeğine sağlık.

 28. koray Reply

  merhaba benimde 2,9 ile indiriyordu ortalama ayarları yaparken oyun doluyodu sorun oldu galiba cunku bi gram bile oynamadı . Yorumumu cevaplarsanız sevinirim 🙂

 29. bilal Reply

  hızım 13 mbps olmasına rağmen 900 kb/sn i geçmiyor. normal şartlarda 1600 kb/sn görmesi lazım. bu ayarları yapmam da pek işe yaramadı. acaba port ayarını download ve upload dengesine göre mi yapıcaz?

  • Yemre Post authorReply

   Hayır. Bu ayarları yaptıysan kardeşim, bırak böyle kalsın. Başka bir Torrent dosyası dene, mutlaka bu ayarların iş yaraması gerekir. İşe yaramıyorsa, hızını arttırmak için farklı faktörleri denemelisin.

 30. efe Reply

  Başta 20-30 KB/s hızla indirdiğim dosyayı şuan 700-800 KB/s hızla indiriyorum. Başta tracker kullanmama rağmen olmuyordu şuan bu ayarlar sayesinde benim 15 saatimi kurtarmış oldunuz sağolun :).

 31. Uğur İskender Reply

  Ee hani konuda tracker ekleme resimli olarak anlatılıyordu? rss.update_interval ayarını 20 yapınca, hız düşüyor, ayrıca. Ama eski ayarı olan 15 olarak değiştirince artıyor. 😉

 32. Hamza Yaser Ökmen Reply

  hız düşüyor. 1.1 MB’tı. 800 KB a düştü.

 33. atakan Reply

  3-5 oynadı hızı. Şuanda internete bağlandığım yerin bağlantı hızının yavaş olduğu göz önüne alınırsa, kendi evimde canavarlaşacağına inanıyorum. Eline sağlık Yemre.

  • Yemre Post authorReply

   Sağol Atakan kardeşim, değerli yorumun için teşekkürler. Umarım umduğun gibi Torrent hızında kayda değer bir artış olur. Seninde eline sağlık.

 34. Hakan Reply

  Bu ayarlar sayesinde 400 Kb/s den 1.7 Mb/s çıkmış bulunmaktayım. Yetkili arkadaşa bir teşekkürü borç bilirim. Emeğine sağlık.

  • Yemre Post authorReply

   Hakan kardeşim, bende sana değerli yorumun teşekkürü bir borç bilirim. Seninde ellerine sağlık, hayırlı günler 🙂

 35. m.onur başyiğit Reply

  adil kullanım kotamı aşmıştım ama normalde 3.9 mb adil aşıllınca 300 400 kb şimdi 70 en fazla 170 e çıkıyo ayarı yaptıktan sonra acil yardım ve eski hizima ne zaman ulaşabilirim

 36. Berkay Reply

  Tesekkur Ederım Yemre kardes cok guzel hazırlamıssın elıne sağlık 100kb ile falan inerken 800kb ye fırladı.

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Berkay kardeşim 🙂 Ne mutlu sizin gibi emeğe saygı gösterip, yorum yazan arkadaşlara yardımcı oluyorum.

 37. EMRE Reply

  Harbiden işe yarıyo 230mb de indirirken 935mb lere yükseldi çok tşk

  • Yemre Post authorReply

   Ben teşekkür ediyorum Emre kardeşim 🙂 Hızının artmasına çok sevindim, daha da yükseltebilirsin. Diğer torrent konularımıza da bakabilirsin.

 38. Deniz Oskal Reply

  Yemre Hocam Çok saol

  internetimin hızı 24 mbts

  1 mb ile indirirken 2.6 sabit hızla indiriyorum saol

 39. Fatih Reply

  ya 300 le indiriyodu 340 a cıktı fazla değişiklik olmadı

 40. Satanist kız Reply

  Teşekkürler,hız gözle görülebilir biçimde arttı.

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim fakat “Satanist kız” yerine lütfen gerçek isminizi kullanın.

 41. Mehmet Ali Fakıoğlu Reply

  Çok Teşekkürler 9 MB oldu (9000) oyunlar çok hızlı yükleniyor Çok Teşekkürler Admin Adamsın …

  • Yemre Post authorReply

   Değerli yorumun için teşekkürler Mehmet Ali kardeşim, o senin adamlığın 🙂

 42. muhammed Reply

  Vallah kardeşim bende 100-150 kb de iniyordu şimdi ise 250-300 kb arası eyvallah canım kardeşim.

 43. orhun78 Reply

  kardeşim paylaşımın çok işime yarayacak inş. 🙂 şuan ki indirmem bittikten sonra direk deneyeceğim 😀

 44. Hasan Reply

  Emeğinize sağlık indirme hızı 100 kb yi geçmiyordu şimdi 800 900 lerde

 45. Emir Reply

  kardeşim yaptım dediklerini fakat değişmiyor 150 kb ydi hala öyle

 46. Ali Reply

  İstisnasız Çok İyisiniz Abi Başarılarınızın Devamını Bekliyoruz =)

  • Yemre Post authorReply

   Teşekkür ederim Ali kardeşim, o senin iyiliğin, eksik olma 🙂 Sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz, sizin bu yorumlarınız bizi güçlendiriyor.

 47. Barış Reply

  gerçekten çok teşekkür ederim hızım 0.8 kb/s ydi şu an 913 kb/s ve hala artıyor. Eline Emeğine sağlık

   • Barış Reply

    bişey sormak istiyorum ben 1.5 mb hız alırken torrenti durdurmam gerekti. birdaha başlattıgımda 10kb/s dan yukarı çıkmamaya başladı. sizin trackerleri kullanıyorum, ayarları birdaha yaptım, acaba neden yavaşladı çözümü nedir ?

    • Yemre Post authorReply

     Barış kardeşim olabiliyor bunlar, benim bu yazdıklarına göre sorunun sebebini belirmemem çok zor. Ancak bir modemi kapatıp, açmayı deneyebilirsin. Durdur Torrenti, modemi resetle, daha sonra tekrar başlat.

 48. Batuhan Reply

  çok sağol eskiden 40kB ydi şimdiise 353kB ye bile ulaşıyo

  Çok Teşekkür Ederim

 49. YunusEmre Reply

  Abicim ben yaptım da Olmadı Hızı yine Aynı ama Yine de Teşekkür Ederim…

 50. oğuz Reply

  Geçekten şuan 800 lere çıktı teşekkürler saol dostum adamsınn!!

 51. Dolunay Reply

  Dostum ben bu seylere yorum yazmam normalde gecer giderim ama
  saniyede 40kb hızdan
  saniyede 4.7 mb hıza ulaştı
  cok teşekkür ederim

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim. Bir ilk yapıp, Yeknot.com’ a yorum yazdığın için teşekkür ederim Dolunay, diğer yorumlarını da bekliyorum 🙂

 52. Emir buğra Reply

  Valla insanlar hep yalan söyler ama sen adamın dibisin..

  • Emir buğra Reply

   ve senin sayende 2 günde inen gta 4 ü 1 saate indiriyorum bu paylaşım için çok teşekkürler ve internet faturası fazla gelirmi?

  • Yemre Post authorReply

   Cümlemizden Derek kardeşim, değerli yorumun için teşekkürler. Tüm Alfa’ lara selam olsun 🙂

 53. kerem Reply

  bence iyi yani mesela ben need for speed rıvals reloaded ındırıyom 160 ile indirirken 300 lı civarlara fırladı yani süper 😀 bu arada oyunu tavsiye ederim 😉

 54. yasin Reply

  kardeş snden allah razı olsun gerçekten çok işe yarıyor

 55. aksakal Reply

  hız 800kb idi şuanda 200 ile -800 arasında seyrediyo sürekli düşüyor.

 56. mehmet Reply

  Kardeş son adıma kadar geldim ama sonda 15 yerine 20 olmuyor nasıl yapabilirim ??

 57. Doğukan Reply

  Kardeşim çok yararlı ve doğru bir konu çok teşekkür ederim .Bende de işe yaradı 🙂

 58. Enes Büyük Reply

  Teşekkürler!!! 600 kb ile indirdigim dosyayı artık 10kb ile indiriyorum!

 59. Oğulcan Reply

  Kardeş bende pek işe yaramadı GTA IV indiriyorum normaldede 350kb lerde indiriyodum şimdide aynı trackerde senin verdiğin linktekinden tüm ayarlarıda yaptım acaba nedendir ?

 60. Mert Reply

  Hocam Allah senden razı olsun 12 kb’lerden 300 kb’ye çıktı teşekkür ederim 🙂

 61. cebeci Reply

  kardeşim normalde trackerlarla birlikte 3 mb görürken bi anda 300 kb üstüne çıkmamaya başladı acaba neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursan sevinirim…

 62. cihan Reply

  abiya daha çok yavasladı sanki yrdımcı olun ama sitennizi çok begendim bide vidiosunu koyarsanız iyi olur 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :/ :/ :/ :/ :/

 63. Mustafa Reply

  eywallah adamsın kardeşim 300-420kb/s iniyor 🙂 . interneti programlarla hızlandırabilirmiyiz mesela 4mbit ten 16 mbite .

 64. Mustafa Reply

  Kardeşim biz bu ayarları değiştirdik ama virüs falan girmesin pcye

  • Yemre Post authorReply

   Yok kardeşim, virus ile ne alakası var ayar değiştirmenin, korkma bir şey olmaz 🙂

 65. efe Reply

  sen bu işi biliyon reis 😀 141 kb felandı 670 lerde simdi eyvallah (y)

 66. Metincan Reply

  Allah razı olsun vallahi indirme hızı 500 den 1.1 e cikti 😀

 67. Sezer Reply

  Kardeşim ayarları dediğin şekilde yaptım hı değişmedi hala çok yavaş yardımcı olursan sevinirim

 68. Chatin03 Reply

  Kardeşim emeğine sağlık, yazdıklarınızı aynen yaptım. Ama hızda bi değişiklik olmadı. Assesian Creed Unuty indiriyorum. Ayarları yaparken indirmem devam ediyordu. İndirmeye başlamadan önce mi yapmam gerekiyordu bu ayarları. ?

 69. asdf Reply

  bu ayarları yapmak gerçekten hızlandırıyor. oyunları en fazla 2 saatte indiriyorum (y)

 70. Ali Reply

  Selam Aleyküm beyler bende yaptım şuan İndirme Hızı=780-800kB arası değişiyor başta yapmadan önce indirme hızı kaçtı ona bakmadım.Şuanki hızı iyimi hizce 780-800kB arası

 71. yusuf Reply

  İşe yaradı ama hala yetersiz 130 kb lerde dolanıyor benim için yeterli değil..
  İnternet hızım 7 mbit, yardımcı olursanız sevinirim.

 72. ahmet Reply

  teşekkür ederim Allah Razı Olsun. Sevdiğine kavuştursun. Sayende hızlı iniyor emeğe saygı teşekkürler yeniden.

 73. Soap Mactavish Reply

  Burdan Mehmet kardeşime minnettar kaldığımı iletiyim settings dosyasını sildiğim saniye hız 30 kb den 900 kb e çıktı ve Yemre kardeşim sana da teşekkür ediyorum uğraşmışsın ama bende işe yaramadı hızı yükselmeyenler Mehmet kardeşimin söylediğini yaparsa derin bi oh çekebilirler

 74. Yunus Emre Reply

  genelde sitelere yorum yapmam ama hakikaten işe yaradı bu taktik. Çok teşekkürler kardeşim. Büyük sıkıntıdan kurtardın 🙂

 75. bora koçer Reply

  hızım 0.9 kb/s iken bazen 250 oluyor bazen 50 oluyor çok saol

 76. Enes Reply

  Kardeşim ben dediklerini yaptım baya hızlandı 1.5-2.5 mb arasında gidip geldi.Böyle gidiyodu sonra düşmeye başladı yavaş yavaş hızı şuan 43 kb ne yapayım yardım lütfen ??

  • Yemre Post authorReply

   Aynı torrent dosyasından mı bahsediyorsun Enes kardeşim, ayrıntı vermezsen yardımcı olamam ki.

   • Enes Reply

    Kardeşim AC Unity i indiriyorum işte senin dediklerini yaptım hızlandı sonra düştü senin trackerlarıda kullandım.

    • Yemre Post authorReply

     Enes kardeşim, her Torrentte işe yaramayabilir, bu ayarları yap, eklediğin Trackerları sil bakalım bir de öyle dene.

 77. Süleyman Reply

  Çok saol abicim 400 kb nin aşşasına inmiyo birde ben Watchs Dogs’u indirdiğim için bu kadar olmasına kabuuleniyorum ama bazen 303 filan oluyo yinede teşekkürler birde bi SORUM OLUCAK BEN SINIRSIZ İNT KULLANIYORUM HERHANGİ BİR FATURA ŞOKU OLMAZ DİMİ ?

  • Yemre Post authorReply

   Yok Süleyman kardeşim, bir fatura şoku olmaz bu birincisi, ikincisi; sınırsız İnternet diye bir şey yoktur, hiç bir şey sınırsız değildir. Belli bir kotadan sonra örneğin; 50 GB veya 75 GB’ dan sonra internet hızınız 3 MB’ e düşer. Buna adil kullanım kotası denilmektedir 🙂

   • Süleyman Reply

    Aynen abicim bizimde saten TTNET’di kota doldu diye yavaş diye TürkNet geçtik 😀 abicim bide yinede iyi demi şimdi saat 21:09 ve 30.3 ama bide Watchs Dogs’u indiriyorum

    • Yemre Post authorReply

     İyi iyi, her şey iyi, her şey daha güzel olacak İnşAllah 🙂 Katkılarınızı eksik etmeyin, arada reklamlara dokunun, bizde kazalım 🙂

     • Süleyman

      Tamam abicim birde sizin facebook sayfanız varmı takip edicemde yada senin yani sizin özel bi facebook profiliniz ? 😀

     • Yemre Post author

      Çok kısa süre içerisinde yenilenip, daha iyi bir site haline geleceğiz. Facebook sayfamızı da siteye ekleyeceğim, destekleriniz için şimdiden teşekkürler 🙂

 78. Holigan19o3 Reply

  Kardeşim allah razı olsun çok sağol ya GTA4 indiriyodum 800-900 arası çok sağool 😀

 79. Muhammet Reply

  Abicim yardım edermisin ya bende olmuyo çok yavaş bıktım artık gına geldi olmadı gene tracker attım gene olmadı 🙁

 80. Muhammet Reply

  Abicim yardım edermisin ya bende olmuyo çok yavaş bıktım artık gına geldi olmadı gene tracker attım gene olmadı :(((((

 81. Kaan Reply

  kardeşim emeğine yüreğine sağlık çok teşşekür ederzi ama bana olmadı toorenti kaldırdım yeniden kurdum. şimdi trciker nasıl kullanıcam kardeşim bunu konu yaparmsn teşşekürler 🙂

 82. Murat Reply

  60kb/sn den 1.5mb/s oldu adamın dibisin eyvallah çok sağolasın kardeş

 83. Yusuf Eren Reply

  Kardeşim çok teşekkürler 5 kb den 2 mb ye çıktı çok sağol :))))

 84. Rıza Kuşçi Reply

  Ya admin benim internet hızı 3 mbps denedim aynı bir değişiklik olmadı

 85. Erdal Reply

  Ben denedim ama nedense 200-300 arası hep 0.2 mbps 🙁 internet hızı da iyi ama nasıl yükseltebilirim ? Diğer konularınızı okudum ama aynı ?

 86. Serdar Reply

  Kardeşim Çok saol Dakika Olarak 1w 16d Yazıyordu 😀 şimdi 45 m Yazıyor . işe Yaradı Teşekkür Ederim 🙂

 87. EMİRHAN Reply

  Yemre kardeşim acaba internetin faturasını arttırırmı bu ayarlar.

  • Yemre Post authorReply

   Emirhan kardeşim asla arttırmaz, eğer arttırırsa gel ben cebimden ödeyim 🙂 Bu ayarlar sizin daha yüksek hızda Torrent dosyası indirmenizi sağlar. Kotayı hız değil, indirilen dosya miktarı doldurur. Kota dolarsa hız düşer, diğer ay hız sıfırlanır.

 88. seymen Reply

  Abi bunuda bulmuşsunuz çok teşekür ediyorum 3 günde indirdiğimi 7-8 saatte indiriorumm

 89. umut Reply

  torrent hızım 300-370kb arasıydı ve hala aynı indirdim torrente battlefield 3

 90. MEHMET Reply

  yaptım ama bişey fark etmedi teamvieverden bağlanıp yardımcı olur musunuz

 91. Selçuk Reply

  Pek fark yok gibi ama öncekinden hızlı 😀 çok teşekkür ederim yemre kardeşim 🙂

 92. yusuf Reply

  fazla bi etki yapmadı ama işime yaradı saol kardeşim ellerine saglık bende fazla etkı yapmayabılır ama hepınıze tavsıye ederım tekrar saol kardeşim kolay gelsın sanada 🙂

 93. İsmail Reply

  Vallanhi eski ayarlarımla 300 kb dan yukarı çıkmıyodu şimdi 600 700 kb oldu hatta dosyaya göre 800 900e çıktığı oluyor çok sağolun 😀

 94. ibrahim Reply

  öncelikle ellerine sağlık.. Fakat bende işe yaramadı dediklerinin aynılarını yaptım.Yine yeknot.com dan istisnasız trackerleri denedim ama olmadı yardım edersen sevinirim…

 95. Atilla Reply

  Merhaba denedim ayarlarınızı benim pc de net yok telefondaki int yi pc ye aktarıp indiriyodum 100-280 kb dan 480 e kadar çıktı Teşekkürler fakat bilginize her torrent ve indirimi farklı hız yükseldi ertesi gün connecting to peeds mi öle bişey dedi indirme durdu düzelmedi save dataları sildim eski hızımda tekrar devam etmeye başladı arkadaşlar torrent hızı için en iyi hız pc nizde int modeminiz vs. varken sağdan soldan trackerlar bulup sağlamlarını ayırıp kullanmak ben o şekilde vede cehat engine miydi öle bi program kullanarak hızımı 6MB a çıkartmıştım fakar kullandınız net google vs yavaşlasada oyunlar harika iniyordu bu emeğinize saygı duyaraktan teşekkürlerimi sunuyorum bildiklerimi de paylaşmak istedim yararı olursa ne mutlu bana 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Değerli yorumun ve katkıların için teşekkür ediyorum Atilla kardeşim, yüreğine sağlık.

 96. komançero Reply

  Kardeş normalde töbe yorum yazmam ama sn/500kb dan sn/1000 mb dan fazlaya yükseldi.Çalışıyor yani 😀 Helal olsun sana. Teşekkür ederim

 97. eymen Reply

  kardeş 0.9 felan oldu önceden 100-200 dü ne yapcam ayarları nasıl başa alabilirim lütfen yardım et

 98. ALİ DEMİR Reply

  Yemre benim ki daha çok yavaşladı nasıl daha hızlı hale getirebilirim

 99. Osman Reply

  arkadaşlar hızlandırma yapmayın bilgisayarınıza göre hızlandırıyo ama siz gidip daha hızlı olsun diyonuz daha iiyi bir internet alın daha ii

 100. Furkan Reply

  Bunları gerçekten abartısız söylüyorum ki bir anda 80-90 olan indirme hızı 350ye falan çıktı.Allah razı olsun yemre katkın yadsınamaz bir gerçek 🙂

 101. cenk Reply

  10 kb ile indiren dosyayı şu an itibari ile verdiğiniz ayarları uyguladıktan sonra 2.5 mb/s ile indiriyorum. Ellerinize sağlık mükemmel.a

 102. batuhan Reply

  gönderme hızım tavan yaptı 0.3 kb ken 25 kb a çıktı. indirme hızımda bariz düştü.. bence bunu yazan gerçekten niye bunları yaptığını bilmiyor kanmayın böyle şeylere bildiğin dalga geçiyorlar

 103. Muhammed Reply

  indirme hızı 1,5 den düşmüyor maşallah helal olsun en sevdiğim forum burası 🙂

 104. mustafa Reply

  Kardeş çok saol walla çok hızlandı önceden 1 kb ile iniodu çoğu zaman şimdi 400 500 😀

 105. ardacan tokmak Reply

  eyvallah admin indirme hızı 2.0 mb kadar yükseldi 🙂

 106. Berat Reply

  Çok Teşekkürler Kardeşim. Tracker Konusuna Yazdıgım Gibi Bu Konuda İşime Yaradı. Tekrarda Sağolasın. 🙂

 107. Mustaaaa Reply

  abi ben hayatımda böle bişi görmedim eline sağlık

 108. Onur Reply

  Süpersin Abi Arladaşlarıma Hava Atıyorum Arkadaşım gta 4’ü 19 saatte indirdi benim 1 saat sürmedi bide tracker yaptım süper oldu tavsiye ederim 😀

 109. UtkuDehaDergin Reply

  Teşekkürler oyun indirmek için gerekti cidden işe yarıyor ani bir artma oldu 78 den 184 e sağolun 🙂

 110. Erkan Reply

  Abicim süpersiniz 10 dakikadır bekliyorum 16 kps ile iniyordu şimdi 200 e çıktı saolun

 111. Mert Reply

  Teşekkür ederim kardeşim ellerine sağlık trackerler güncel tutulsa daha iyi olur kolay gelsin…

 112. gokhan Reply

  canını yerım adamsın 🙂 300e iyi derken sımdı 400 500 arası ınıyor . saolasın

 113. Batuhan Reply

  Kardeş izleyicilerden birini kaldırdıgımda birden 900 oluyor sonrasında düşüş başlıyor ve 300 e kadar geriliyor ne yapmam lazım ? Yardım edersen sevinirim..

 114. cinciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Reply

  Birşey indiriyordum ortasında ayarladım ondanmı yaramadı? H—-E—-L—-P !!!!!!!!!!!!!!!!

 115. Mustafa Reply

  kardeş 200 le indirirken 700 le indirmeye basladım eline koluna saglık kesinlikle işe yarıyor beyler gönül rahatlıgıyla uygulayın

 116. Eray Reply

  Ben yaptım fakat sadece 10kb arttı indirdigim dosya cinema 4D ve trackerler güncel 150-200 arası full…

 117. selim Reply

  selam kardeş
  peki hiç bağlanmayan torrentlerde ne yapacağız bilginiz var mı

 118. necip fazıl Reply

  On numara adamsın Helal Allah Razı olsun çok hızlandı çok teşekkürler

 119. murat Reply

  Sadece 5. adımı yapamadım bende öyle bir seçenek yok ??

 120. berat Reply

  kardeşim cok guzel ındrıme hızım 317 kb den aşagıya dusmuyor 😀

 121. fulya Reply

  Merhaba,
  utorrenti samsung tablette kullaniyorum, daha once hiz problemi yasamazken simdi bir kitabi indirmek saatler suruyor.tablet versiyounda hizlandirma yapilabiliyor mu? Tesekkurler

  • Yemre Post authorReply

   Fulya hanım Tablet konusunda bir bilgim yok ama naçizane şöyle düşündüm. Sonuçta bu bir program, Bilgisayar ve tablet fark etmez diye düşünüyorum. Denemenizde fayda var, ayrıca pdflerin boyutları düşük ise Torrent değil de başka yerlerden de indirmeyi deneyebilirsiniz.

 122. Uğur Reply

  Yarına acilen inmesi gereken bir dosya için bunu denedim lakin en az 700-800 kb olan hız 0.1 kblerde dolaşıyor napmalıyım acil yardım

 123. Burak Reply

  Allah sizden razı olsun sizin sayenizde yavaş inme problemi gitti. çok

  • ynadmin Post authorReply

   Cümlemizden Burak kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

  • Yemre Post authorReply

   Tamam Melike hiç bir işe yaramayabilir de, neden aynı yorumu defalarca gönderiyorsun ?

 124. Eren Reply

  Admin peki ya port a uygun bir şey söyler misin ya da ben bu hızı nasıl megabayt yaparım 300 kb ile indiriyor lütfen

 125. adnan şensex Reply

  hocam tebrik ederim on numara oldu! youtubtan birinin vidyosunu izledim 1 e düşmüştü hızım şimdi düzeldie sağolü

 126. Atayhn Reply

  Ben hiç yorum yapmadım sitelerde şimdiye kadar ama bu ayarı denedikten sonra gerçekten emeğine saygı duydum Saol 200 le indirioken şimdi 600 lere uçtum saol

 127. salih Reply

  senin ben varya daşşaklarını yiyeyim kardeşim 20 kb dan 300 kb oldu sen varya adamsın 10 tane yer denedim olmadı sen varya adamsınnnnn

  • Yemre Post authorReply

   O kadar abartmana gerek yoktu Salih kardeşim güldürdün beni 🙂

 128. Kağan Reply

  kardesim hıcbir fark olmadı adım adım hepsini yaptım fakak hızı 300 kb idi halada aynı

  • Yemre Post authorReply

   Olabilir Kağan kardeşim, her torrent dosyasında işe yaramıyor, zaten konuda ve diğer yorumlarda belirttim.

 129. Bahadır Reply

  Kardeşim ben bu indirme hızını dahada yükseltmek için ne yapmam gerekiyor.İndirdiğim dosya GTA IV. Lütfen yardım edermisin?

 130. Bahadır Reply

  Kardeşim öncelikle merhaba,bu indirme hızını dahada yükseltmek için ne yapmam gerekir indirdiğim oyun gta ıv bi yardımcı olursan çok sevinirim..

  • yusuf Reply

   Bahadır kardeşime katılıyorum bende gta v indiriyorum ve dediklernizi harfi harfine yaptım ama hiç birşey olmadı yardım ederseniz sevinirim..

 131. Mr. Misafir Reply

  beyler acil yardım eskiden hep 500 kb ile 1 mb arasında indirme hızı vardı şimdi değil 100 kb 10 kb’ın üstüne zor çıkıyor

 132. EmreOcck Reply

  Cok tesekkur ederım cok ıse yaradı 34 kb hızı 617 ye kada ulastı elinize sağlık.

 133. Mehmet Reply

  Gerçekten işe yarıyor, paylaşımınız için teşekkür ederim…

 134. gokay Reply

  olmadı hala 5.4 kb yle indiriyorum ( en başta ilk %34 e kadar 1 mb yle indirdi şimdi ise 5.4 , 0.8 gibi indirior )

 135. Ferhat Korkmaz Reply

  Gerçektende teşekkürler 20 kb/s’lerden 350 kb/s ‘lere ulaştım.Ancak Standart Sapması yüksek istikrarsız sonuçlar elde ediyorum.Biraz açacak olursam, Sabit hız değil değişken hız demek istiyorum.Yani;

  1.saniyede 340 kb/s
  2.saniyede 16 kb/s
  3.saniyede 283 kb/s
  4. ” 175 kb/s

  Çok fazla değişiyor.Ama Yinede Çok Güzel Takdir Ettim

 136. Demirkan Reply

  Abi ben bu ayarları yaptım 10kb/s felan az arttı ve trackerleri kullanınca benim torrentlerime bi faydası olmuo niçin ?? 🙁 uTorrent 3.4.3 (build 40097) [32-bit]

  • Yemre Post authorReply

   Demirkan kardeşim öncelikle değerli 2 yorumun için teşekkür ediyorum. Tracker listeleri her torrent dosyasında işe yaramayabilir. Ama zararı yoktur, siz ekleyin dursun. Bir çok Torrent dosyasında işe yaradığı için ekledim bunları, yararını görürsünüz zararını görmezseniz. Ama dediğim gibi her Torrent dosyasında işe yaramayabilir.

 137. emir Reply

  allah razı olsun senden kardeş okadar siteye baktım 200 lerde geziyordu 800 oldu çok sağolun inanmamıştım siteyi kapattım bir baktım hızdan uçuyor torrent bende hemen geri girdim bir teşekkür ne olacak tekrar tekrar allah razı olsun

 138. mertcan Reply

  Tercihler/Gelişmiş kısmına gelene kadar yapılması gerkenleri yaptıgımda indirme hızı 100-200kb kadar düştü. Sonra gelişmiş kısmındaki ayarları yaptım 300-600kb arasında gitti geldi. En sonunda 500-600kb oldu.
  (Not: Üstekileri yapmadan önce indirme hızı 600-700kb idi)
  Neden bir işe yaramadı ?

 139. taner Reply

  2015 ayarlarını atarmısınız version 3.4.2 lütfen bide track nasıl yapılıyo

 140. qwerty Reply

  abicim ne yaptın sen ya neredeyse 4 kat arttı indirme hızı

 141. mustafa Reply

  kardeşim ben bu ayarları oyun indiriken yaptım yine aynı acaba tekrarmı indirim

 142. misafir Reply

  Bir sorum olacaktı.. Bu tracker ları nasıl kullanıyoruz.. Bir de bu torrentlar internet ücretini etkiler mi sorusunu ben de sormak istiyorum..? Kolay gelsin..

  • Yemre Post authorReply

   İnternet ücretini etkilemez, alakası bile yoktur. Diğer sorunuz için sitede arana yapın. Tracker Ekleme diye.

 143. Alperan Reply

  Açıkçası olacağını sanmıyorudum ama hızım 500kb dan 2mb’a çıktı. Sizi seviyorum. Allah razı olsun ++

  • Yemre Post authorReply

   Cümlemizden Alperen kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

  • Yemre Post authorReply

   Ben teşekkür ederim Murat kardeşim, emeğe saygı gösterip bir yorumu çok görmeyen herkese teşekkür ederim.

 144. hasan Reply

  kardeşim ben yaptım ayarları ama fakat 9.9 kb den yukarı çıkmıyo

 145. hasan ali Reply

  kardeşim ayarları yaptım ama fakat 9.9 kb den yukarı çıkmıyo

 146. BARIŞ Reply

  abi ya bn bıtane ayar bulmustum bnmks normalde 300 lerdeygken 1.5 mb ye falan cıktı ama bunla sadece 600 lerde abı daha ıyı bır ayar varmı

 147. mete Reply

  arkadaşlar tracker’in nasıl kullanılıyor nere yapıştırılıyor söyler misiniz?

 148. theDİCTATOR Reply

  allah senden razı olsun gta 5 çok yavaş indiriyordum jet gibi oldu

 149. Mustafa Sepen Reply

  Kardeşim Senden Allah Razı Olsun. 1 Kb/Sn Den 1.1Mb/Sn Ye Çıktı Çok Teşekkürler…

 150. Ziyaretçi Reply

  Ben yaptım hiçbir değişiklik olmadı. 200-300 kbdan fazla çıkmıyor.

 151. emooma Reply

  pek birşey farketmedi 50 kb/s filan arttı benmi birşey kaçırdım yoksa kulladığım dosyadan mı kullandığım dosya hitman absolution baya eski oyun o yüzden olabilir mi ?

 152. ali safa Reply

  abi benim bir sıra hiç ayar deyiştirmmeden 1.4 mb/s yede iniyodu ama birden düştü bu siteyi gördüm senin yaptıklarını yaptım ama hiç işey yaramadı ve 291 kb/s yeden 183 kb/s ye düştü ve internet full çekiyor

 153. GhoowTWD Reply

  2 saatte inecek dosyayı sayenizde bizlere 6saate katlattırdınız ya size tebrik ediyorum!..

  • Yemre Post authorReply

   Öyle ise ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz, bu kadar basit.

 154. KizilYay Reply

  Arkadaşlar bu ayarların yanısıra;
  U torrent’i sonuna “katılımsız” yazıp indirirseniz
  daha yüksek performans alabilirsiniz.

 155. Emre Reply

  kardeşim 820 kb idi şu anda indiriyorum popüler bir oyun adı payday 2 ama hala 820 kb ile iniyor nasıl yapacağım resimlerdeki herşeyi aynen yaptım

 156. Ahmet Reply

  Kardeşim emeğine saglık 50 kblardan 1 mb kadar cıktı indirme hızım cok teşekkür ederiim 🙂

 157. letmeblowurmind Reply

  Maksimum gönderme hız sınırını yükselttim indirme hızı da yükseldi. güncel trackerları ekledikten sonra bi deneyin isterseniz.

 158. Boran Reply

  İzmitte KATLİAM Helal La Sana Tracker 1.5 mb Steamdan İndirirkende Öleydide Çaktırma 🙂

 159. EREN Reply

  ABİ …. GİBİ SOYLETİP ….. GİBİ OLAN VAR AMA SİZİNKİ DOGRU

  • Yemre Post authorReply

   Yorumun için teşekkür ediyoruz kardeşim, onların hepsi bizim taklitçimiz, bizim konularımızı çalan hırsızlar utansın ne diyeyim.

 160. Arda Reply

  Çok Teşekkür Ederim Trackerlerinizi de Kullanıyorum İyiki Varsın Y E K N O T

 161. Semih Reply

  Teşekkürler emeğe saygı . 16Mbit hızım var 300-350 kB/s de indirebiliyordum 1.1 Mbit oldu indirme hızım süper birşey 🙂

 162. yiğitalp Reply

  abi saol da arada sırada çıkıyor sonra hemen düşüyor çözümünü bulun lütfen ya bide çok saol işe yarıyor yapmadan önce oyun 1 gün diyordu trackeri fela n yaptım anında 4 saate indi eywallah

 163. Kağan Reply

  Şerefsiz olmadı aynısını yaptım yalancı cehenneme kadar yolun var

  • Yemre Post authorReply

   Mal mısın sen ya, ne biçim insansınız, sizi nasıl yetiştiriyorlar böyle…

 164. Oğuzhan Reply

  abicim ben senin gibi aynısını yaptım. ben gta 5 indiriyodum. normalde net hızım 350 500 arasıydı fakat bunda 150 ile indiriyordu bende bunu yaptım fakat pek değişmedi neden acaba ?

 165. Emre Reply

  Kardeşim ne kadar işime yaradığını bir bilsen… Bir film ile ilgili ödevim vardı ve çokda az zamanım vardı. Bu ayarları uygalyınca hızlı bir şekilde indirdim bir an önce ödevimide bitirdim ohh keyif 😀 Neyse her ne kadar sen teşekkür etsende bir öğrencinin en kritik notunu yükseltmesinde bir katkın oldu. SOSUZ TEŞEKKÜRLER…

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Emre kardeşim, faydamız dokunduysa ne mutlu bize 🙂

 166. talha Reply

  gta V indirirken yaptım hızlı bır sekılde ınmeye basladı sagolun

 167. Efe kağan Reply

  Kardeşim sagol bi kac sıkıntım daha var genede hızlandırdın indirme oranını haberleşebilirsek sevinirim 🙂

 168. Metin Reply

  2,2 GB lik bir oyun indiriyordum, internetim fiber olduğundan speedtest sitesinde genelde 28-30 mbit arası görüyordum ama iş torrente gelince 1mbit in altında sürünüyordum bunları yaptım ve sayenizde rahat 3 görüyor uTorrentte

 169. Samet Reply

  Tşk cidden 59 kb indirriken 1mb oldu allah razı olsun inanmayanlar özelden ulaşabilir Samet kaya facebook

 170. Emre Reply

  Kardeşim ben şu anda ortalama 290 kb alıyorum senin verdiğin ayarları aynen uyguladım trackerleride yaptım hız kafayı yedi sana teşekkür mü etsem etmesemmi bilemedim ama teşekkürler 200 kb den 1.8 mb çıkıyo 10 kb iniyo 3 mb çıkıyo durup dururken ama yinede teşekkürler 200 kb den iyidir evyallah 🙂

  • Yemre Post authorReply

   Eksik olma Emre kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ederim.

 171. fıart Reply

  ya ben şimdi gta 5 yüklüyorum %81 de bunu uygularsam oyun sıfırlanmaz demi yüklemeye sıfırdan başlamaz yani demi

  • Yemre Post authorReply

   Olmaz ama, zaten 81′ e gelmiş az daha bekle bitir bence Fırat kardeşim 🙂

 172. Yahya Reply

  ya bunları yapmıştım gta 4 felan indirdim tavan yaptı 1 gb felan şu an mafia 2 indiriyoorum ayarları yaptım belli bir süre 500 kb oluyor sonra hemen 15kb iniyor

 173. ALİ Reply

  Merhaba. Benim hızım 249kb ve 260kb arası gösterdigin herşeyi yaptım güncel tracker vs onlarıda yaptım biras daha yükseltmek istiyorum sence ne yapmalıyım ve bunları gösterdigin içinde TEŞEKKÜR EDERİM. 🙂

 174. Yiğit Reply

  Sitenizi yeni keşfettim . Ne zamandır Torrenti hızlandırmaya çalışıyordum. Çeşitli sitelerde zor ayarlar yaptım fakat başarılı olamadım . Bu akşamda sizin ayarlarınızı denedim . Hızımın 375 kb/s’den 2.2MB/S’e fırladığını gördüm . Gerçekten teşekkürler. Denemek isteyenler muhakkak denemeli gerçekten çalışıyor çünkü ayarlar .

 175. Çağlar Reply

  Kardeşim ben bu ayarları yaptım ama önce 500 e 400 kadar çıktı fakat sonra tekrar 40 a 30 a düştü bunu nasıl çözeceğiz şimdiden teşekürler

 176. efe Reply

  abi süpersin başka yerden bakıp yapmıştım 34 kb lerde iniyodu şimdş 800kb ye çıktı çok teşekürler

  • Yemre Post authorReply

   Başka yerden bakmayacaksın Efe kardeşim burası Yeknot, diğerleri bizden çalıyorlar.

 177. ozgur Reply

  Abi tam tersi oldu 450’den 87’ye düştü en fazla 89 oluyor yükselmiyor.

  • Yemre Post authorReply

   İnterneti sadece kendin mi kullanıyorsun yoksa paylaşım var mı ?

 178. emre Reply

  helal olsun be ramazan ramazan büyük sevaba girersin inşallah yasım 16 ve buzamana kadar hiç bukadar hızlı olmamıştı allah razı olsun

 179. Alp Reply

  Abi Ne diyim ben bilemiyom 😀 50 kb/s ile inen lord of the rings conquest 350 kb/s ile iniyor Allah Razı Olsun 🙂

 180. Batuhan Reply

  Yemre lütfen yardım et bu oyunu oynamak istiyorum hemde çok torrent de indirmeye çalıştım olmadı eşler aranıyor diyor yardım lutfen

  • Yemre Post authorReply

   Eşler aranıyor konusuna yorum yazmışsın hallettin galiba Batuhan kardeşim.

 181. Mirhat Reply

  Abi yaptım indirme hızı 200 falan oluyor yani baya hızlı ama gta 4 iniyor 1 gün falan diio hala gta 5’i 2 günde indirmiştim. Bu ayarları yapmadan.Yardımı olabilir msin

  • Yemre Post authorReply

   Tam olarak nasıl bir yardım istiyorsun Mirhat kardeşim ? Anladım kadarı ile 200 mb yapmışsın hızı, Torrent hızlandırma ayarları konusunun dışında sitemizdeki tüm Torrent konularına bir göz at, işine yarayanlar olacaktır.

 182. Akif Reply

  Kardeşim her dediğini harfi harfiyen yaptım ama indirme durdu ne kadar zaman geçti bakmadım ama bayadır bekliyorum neden olduğunu açıklarsan

  • Yemre Post authorReply

   Ne demek kardeşim, asıl ben emeğe saygı gösterip yorum yapan herkese teşekkür ediyorum.

 183. Emre Reply

  Yorum etmeden geçemedim valla 🙂 tracker larında verdigin ayarlarınında faydası oldu cok tskler kardesm emeklerine saglık

 184. hakan Reply

  Verdiğiniz trackerların sadece en baştaki çalışıyor yenilermisiniz

  • Yemre Post authorReply

   Kardeşim o Trackerların çalışması gerekmiyor senin işini gördü mü ? Hızlandı mı Torrent ona bakacaksın.

 185. ekrem Reply

  merhaba admin.. İnternet indirme hızımı ölçtüm 10mb çıktı upload ise 0.63 araştırdığıma göre hızlı en azından biraz hızlı indirmem lazım ama dosyalar yavaş iniyor paylaşımlarıızı okudum güncel ve popüler oyunlar indiriyorum ve dediklerinii uyguladım bant genişliği falan daha bir hafta önce 1.1mb gibi bi hızla indirirken şu an 300 de kalıyor ve artmıyor

  • Yemre Post authorReply

   AKK’den dolayı kotanız 50 GB indirmeyi geçince 10MB den 3MB e düşer bundan dolayı 300KB ile indiriyorsunuz.

 186. Berkant Reply

  Benim ki 300-400 Kb arasında iniyor hep bütün ayarları yaptım ve ay başı olmasına rağmen hızı aynı artmıyor neden acaba bilgisi olan var mı ?

 187. Kemal Tasdelen Reply

  Hocam ayarlar efsane 🙂 Emeğine sağlık devamını beklıyorum forumu aldım yer işaretlerime :))

  • Kemal Tasdelen Reply

   ek olarak bir de şunu danışayım size trackerlar çokluğu hızda artış sağlar mı? Söylemesi ayıp ben görgüsüz gibi her bulduğum tracker’ı ekledim de 🙂

   • Yemre Post authorReply

    Belirli bir sayıdan sonra sağlamaz önemli olan çalışan ve hızlı trackerlar.

 188. dogukan Reply

  sa abi ben yaptım gta 5 indiriyorum 240 lardan 280 oldu daha artmıyor
  yardom edermisn

 189. serhat Reply

  saol kardeşim hızım 300 den 900 kb/ps a çıktı teşekkür ederim 😀

 190. deniz Reply

  Kardeşim benim problemim torrenti acıyorum dosyayı indiriyorum yüklemeye başlıyor 400 de falan indiriyor fakat %30 a falan gelince hız 20 ye 7 ye falan düşüyor bunun sebebi nedir biliyormusun indirdiğim saat dilimiylemi alakalı neyle alakalı yardımcı olursan sevinirim

  • Yemre Post authorReply

   Hızı kullanan başka bir şey varsa eğer bu sebep olabilir. İnternet sekmesinin açık olması bile hızı düşürür ama çok az.

 191. Baran Ataş Reply

  abi süper en sonda 1000 diyor ama ilk başta 4 varsa 4000 yapın benim ki 4tü 4000 yaptım valla billa oldu

 192. Anıl Reply

  Yemre dostum çerok ilgileniyorsun herkezle ve uslubunuda çok beğendim gerçekten teşekkürler ”torrent’in hızını etkileyen tüm faktorlerini ele alan bir konu açacağım” demişşin e-posta yerine burayada bir link atarmısın.

  Bu arada deniyorum inşallah olur siteyi yeni buldum ama pek unutamayacağım gibi geliyor 🙂 …

  [Teşekkürler]

 193. UGUR Reply

  yemre kardeşim ben mediaget den gta 5 indiriyorum mediget deki oyunu nasıl torrente geçirebiliyoruz,daha dogrusu böyle bişey varmı yardımcı olursan çok sevinirim kardeşim şimdiden teşşekürler. 🙂

 194. Kaan Reply

  Gerçekten gözle görülür şekilde bi artış sağlandı emeğine sağlık teşekkürler kardeşim

 195. furkan Reply

  Bu bir siteye ilk yorumum denedim ve hızlandı çok teşekkürler.

  • Yemre Post authorReply

   Kardeşim normalde ben yaptığımda genel olarak 2 MB hız görüyorum. Yani her Torrent dosyasında işe yaramayabiliyor. Siz yine de ayarları bozmayın böyle kalsın, elbet işinize yarar.

 196. mızdık Reply

  yemre kardeşim torrent 3,4.3 kullanıyorum 32 bit gerçi pc 64 bitte şey soracam sımdı attıgın tracklerı falanda denedim olmadı ? Şu sürüme uygun track atabılırmısın bana lütfen

 197. oyun tüneli Reply

  Abi çok sağol 60 70 oynuyodu 300 350 oldu arasıra düşüyor gta 4 indiriomda.

 198. SaMeD Reply

  S.a abi benim internet hızım 8mbıt ama ben 300 kb/s – 400 kb/s arası indiriyorum neden acaba ? Bu arada ben utorrenti bozmuştum 9 kb/s – 10 kb/s olmuştu senin trackler ayarlar çok işe yaradı ekisine döndü çok sağol

  Şuan Mortal Kombat X inyor 31 gb ve hızım 300 kb/s – 400 kb/s nasıl daha çok yükseltirim senin yaptıklarını denedim hızım normale döndü ama ben neden 1 mb felan indiremiyorum herkez indiriyor ve şuan eşler filan çok tracklerde sizin trackler sağlam yani bi yardımcı olursan sevinirim

  Bide bu siteye kayıtlar nerden ?

  • Yemre Post authorReply

   Siteye üyelik yoktur Samet kardeşim ancak Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

 199. Fatih Reply

  Selamün Aleyküm benim şuan adil kullanım kotam dolu bu ayarları uyguladım bi değişim olmadı kota dolduğu içinmi acaba?

 200. Yusuf Reply

  İndirme hızım 300kb/s idi hala aynı ve trackerlarda hiç eş yok. Yardımcı olursan sevinirim

 201. Ali Can Reply

  çok iyi oldu şimdi bu gta 5 indiriyorum şu anda önceki hız 160 la 225 ile değişirken şimdi en az 200 en çok 287 oldu çok teşekkür ederim allah ne muradın varsa versin.

 202. Mali Reply

  Elleriniz dert görmesin. 5 kbla inen dosyanın hızı 4 mb a çıktı bi anda. Çok teşekkürler 🙂

 203. Saol Reply

  Saol Yemre Çok işime Yaradı Gta IV 1 günde inerken şimdi 5 saate iniyor 😀

 204. Hamza Kuzucu Reply

  çok sağol Allah razı olsun eline sağlık sayende beni kanser eden hız arttı 😀 emeğinin karşılığını alırsın umarım başarılarının devamını dilerim 🙂 çok işime yaradı bu site tekrar tekrar sağol

  • Yemre Post authorReply

   Değerli yorumun için teşekkürler Hamza kardeşim. Emeğimizin karşılığını tam alamıyorum ama işte reklamlara tıklandıkça kazanıyoruz 3-5 kuruş.

 205. Tayfun Reply

  Abi Allah Razı Olsun Torrent Hızım Sayende 1-2 MB Arasında gidip geliyor
  çok teşekkürler

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Tayfun kardeşim yorumun bizim için yeterli 🙂

 206. ümit Reply

  yemre yi beni yi benii am k hız 90 dı bi bakdım 7mbs oldu (edit yalan)

 207. müslüm Reply

  ben önceden araştırıp bir kaç ayar denedim bu ayarlarıda denedim fakat 10 20kb dan en fazla 250kb cıktı ne yapmalıyım benim internet hızım bunun 4 katı

 208. Menocan Reply

  Arkadaşlar Herkeze Tavsiye Ederim Torrent Hızım Baya Arttı Tavsiyem Herkeze Bu Arada Saol Yemre KArdeşim !

 209. yusuf Reply

  kardeşim bn hiç bir şey olmadıhizida artmadı acaba nedeni nedir ?
  bu arada internte hızı da gayet iyi

 210. Harunmelih Reply

  Bazı torrentlerde işe yarıyor, bazılarında yaramıyor. Battlefield 2 Complete yi indirken 5.4 mb/s di, Battlefield 2142 yi indirirken 100 kb/s nin üstüne çıkmadı…

 211. Muho Reply

  100 kbpsden aşşağı inmiyor 90 100 fln dı hiç işe yaramadı diye bilirim tek 103 fln 104 fln oluyor internetten kaynaklımıdır ?

  • Yemre Post authorReply

   Muharrem kardeşim her Torrent dosyasında işe yaramayabilir. Konu sonunda verdiğim yazıları okursan sorularının hepsine cevap bulabilirsin. Biraz araştırma ile Torrent konusunu çözebilirsin.

 212. Emre Reply

  akk yi geçmiştim hızım 350 kb/s ye düşmüştü mtu ayarı yaptım 1.1 mb/s ye yükseldi sizin verdiğiniz ayarı yaptım 500 kb/s ye düştü. hayır size bişey demiyorum kendime diyorum neyime yetmedi 1.1 mb/s 🙁

 213. anıl Reply

  çok saolun işe yaradı iki kat hızlandı arkadaşlar ilk adıma dikkat bende tik vardı ama etkınsiz di bende hazır yapılı sandım etkın yapmayı unutmayın

 214. guner Reply

  150 kb ıle ındırıyordum sayende normal bır dosyayı suanda 500 kb ıle ındırıyorum tesekkurler yemre kardes

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Güner kardeşim, değerli yorumun için ayrıca teşekkür ederim.

 215. çağatay Reply

  Kardesim 350 kbydi hizim senin ayarlari yaptım 108 e düştü noluyo açıkla artık

 216. Barzan Bayhan Reply

  Abi sana kurban olam sen admın dibisin varya ömrün uzun olsun allah razı olsun kardeşim sayende vakit harcamıyoruz emeklerini harcadığın için için sağol TEŞEKKÜRLER!!!!!!! 😀 😀 😀

 217. Uğur Reply

  Hocan teşekkür ederim ama bende ayrı bir sorun var torrent hep 3 , 4 kb hızda yüklüyor bir ara 300 , 500 oluyor sorna yine aynı … Bunu yaptım artık min 30 kb orta dereceler 100 kb en yükseğini henüz görmedim ama daha iyi oldu sürekli bir iniş çıkışş halinde ama bu işe yaradı ! 😀 saolun yani 3 den 4 den iyidir 100 😀

 218. Yusuf Talha Reply

  Allah Senden Razı Olsun Kardeşim Artık Takipçinim 😀 Sayende Hızım Baya Yükseldi Ama Meraktan Soruyorum Mesela 20 Değilde 30 Yapsaydık Sonuncusunu Ne Olurdu ?

 219. Hasan Sönmez Reply

  Hocam dediklerinizi harfiyen uyguladım. indirme hızı değil ama gönderme hzında artış oldu indirme hızı 106.0 KB hala çözüm var mıdır? artı bi de tracker dediğiniz nedir konuyu biraz açabilir misiniz 🙂

 220. çılgın ace makinayı coşturuyor Reply

  abi acayip teşekkürler torrent çok hızlandı

 221. hamza Reply

  abi alah rası olsun allah ne muradın varsa versin 2 katına çıktı adamın dibisin

 222. selim Reply

  Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler…
  Yukarıdaki trackerlardan;
  1- Zamundaya ait olanlar için torrenti o trackera kaydetmek gerekir. Yani Zamundadan inmeyen bir torrent ile o tracker çalışmaz.
  2- Çoğu time out ve unkown host veriyor çoğuda registry vb. hatalar veriyor.
  Benim kullandığım 1 kaç tanesi dışında yukarıdaki listede olan bütün çalışan trackerlar;

  udp://open.demonii.com:1337/announce

  udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

  udp://9.rarbg.me:2710/announce

  udp://open.demonii.com:1337/announce

  udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

  http://bt.careland.com.cn:6969/announce

  udp://tracker.yify-torrents.com:80/announce

  udp://11.rarbg.me:80/announce

  udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

  udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

  http://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce

  udp://coppersurfer.tk:6969/announce

  udp://torrent.gresille.org:80/announce

  Not: Bu tracker listesi Trackers sekmesinde Çalışıyor ibaresine sahip olanlardan ibarettir. Açıkçası bunları kullanıyorum ama hata daha geçmedi. Bakıcam bekliyorum…

  Paylaşımınız için tekrar teşekkürler…

 223. Yiğit Reply

  oha hlllllllllllllllllllll hızlandı lannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

 224. Bekir Esen Reply

  Sitenizi yeni gördüm ve çok beğendim eskiden hız modemin yanında 1.0 max 1.3e odamda 700 max 1.1e geliyordu şimdi sayenizde odamda 1.4 max 1.8e çıkıyor modemin yanına gimekle uğraşmıyorum

 225. ,,berkay Reply

  kardeş ben su verdiğin 2500 500 olan fln ayarlarla oynadım da 2.6 mb hızından 1kbs ye düştü seninkini aldım 500 e fln çıktı eski ayarına nası getirebilirm ?

  • Yemre Post authorReply

   Ayarları sıfırla yaparak eski haline getirebilirsin Berkay kardeşim.

 226. Hüseyin Gazi TanseverYK Reply

  KYKda yaptım pek yaramadı 😀 Yurtlar için bir öneriniz var mı?

 227. Orhan Reply

  Kardeş yaptım dediklerini fakat hala 200 kb ve 150 kb arası ne yapcam yardım et lütfen 🙁

 228. Orhan Reply

  Kardeş saol 10 dk sonra işe yaradı şimdi 1 mg ile indiriyorum allah senden razı olsun 😀

 229. DENİZ. Reply

  Yemre oncelikle teşekkür ederim bu konuyu acdığın için. Tum soylediklerini aynısını kurdum bi deyişiklik olmadı 175 160kb/s bu aralıkda donup duryo. Ayrıca Utorrent 3.4.6 beta yukulu bende bir fark edermi ayarlarda?

  • Yemre Post authorReply

   Fark edeceğini zannetmiyorum Deniz, ancak konuda da belirttiğim gibi her Torrent dosyasında işe yaramayabilir, bırak o ayarlar öyle kalsın. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

 230. arda Reply

  abi bende hiç bişey değişmedi ya
  yardımcı olursan sevinirim ben yaptığın herşeyi yapıp uygula dedimde yanlış mı yaptım

 231. joker Reply

  ya abi 5 kısımda 20 yapıyoruzya bende 20 yazıyom ama uygula gelmiyo ve tamama basıyom ama olmuyo napcam

 232. yapmayın sakın Reply

  şerefsiz adi senin yüzünden indirme hızım 5e düştü şerefsiz

 233. perit cemal Reply

  Kardeşim benım arada 800 e kadar çıkarken bazende 350 kb/s yi geçmiyor verdiginiz ayarları da yaptım ancak yinede bir sonuç yok yapalı 15 dk oldu cevap verirsen mutlu olurum ..

  • Yemre Post authorReply

   Her Torrent dosyasında işe yaramayabilir Cemal kardeşim.

 234. JokerS* Reply

  Valla Önceden 100kb y di şimdi 2mb oldu çok sagol valla 😀

 235. DNSGM Reply

  arkadaslar her sey icin tesekkur ederim ama benim hizim 180-190 arasi iken 160-170 arasi oldu neden acaba
  Simdiden tesekkurler

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Burak kardeşim, değerli yorumun için teşekkürler.

 236. nusret Reply

  admin dediğinin aynısını yaptım ama hala yavaş iniyor napıcam

 237. emre Reply

  Sana nasıl teşekkür etsem azdır. Ayarları ve verdiğin trackerleri denerken hiç ümidim yoktu ama gözlerime inanamadım. Hızlar uçtu. Çok teşekkür ederim beni büyük bir zulümden kurtardın. 30 kb ile inerken 200 300 e çıktı.

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Emre kardeşim, bu değerli yorumu yazman bizim için yeterlidir.

 238. Dijital Gemi Reply

  bende yaptıklarının aynısını yaptım ama nedense hız aynı yandaki yeşil bağlantı bir diş olduğundanmı acaba

 239. ismayil Reply

  abi ben yapamadim skypdan beni bul ismayil.celil facebookla baglaniyorum

 240. a unnamed cell Reply

  Merhaba bu ayarı denemeden önceki gün 200 kb indirme hızıyla indiriyordum
  şimdi ise 4 kb indirme hızına düştü
  sebebi nedir ?

 241. MerdanAli Reply

  Valla adam yapmış emeğine sağlık , gönderme hızı 40-50 arası idi.Dediğin ayarları ve trackerler i ekledim 680 olduğunu bile gördüm bi ara, gerçi biraz tutarsız sürekli artıp azalıyo ama olsun o kadarda 🙂 ki adil kullanım kotasını geçtiğim bi zamanda indirme yapıyorum bundan iyisi şamda kayısı , iyi çalışmalar birader.

 242. uğur Reply

  hocam allah razı olsun teşekkür ederim bende bunu arıyordum. 🙂

 243. metin Reply

  abi eline koluna saglık gta 5 ı 10 dkkada ındırdım sagolasın

 244. hürkan koylu Reply

  hocam 1.3 mgbden 1.5 e çıktı teşekkür ederim 🙂

 245. Bilinmeyen Kullanıcı :D Reply

  Kardeşim çok saol teşekkür ederim 50 kb den 300 e çıktı ALLAH razı olsun kardeşim .

 246. Mehmet Kaplan Reply

  Admin Allah razı olsun kardesim 400kb ile indiriyorum gerçekten işe yarıyor tavsiye şiddetle tavsiye ederim….!!!!!!

 247. Mehmet Kaplan Reply

  Yemre Kardeşim Tracker’ler hala çalışıyor paylaşımın için teşekkür ederim

 248. Ceddar Reply

  Selamlar,
  Herşeyi denedim ama upload edemiyorum. Bazen bi kaç kb yazıyor ama upload miktarı hep “sıfır”. Torrentleech üyeliğim var, download edebiliyorum sorunsuz, ancak upload yok… yakında atılırım galiba siteden 🙂
  Bağlantım uydunet. UTorrent kullanıyorum.
  yardımcı olursanız çok sevineceğim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 249. Sedat Reply

  Hocam indirme hızı 1.5 mb dan 2.2 ye cıktı eyvallah.
  Ama bu ayarlarla pc herhangi bi şekilde savunmasız kalır mı yada pcye zarar verir mi?
  2. maddedeki şifrelenmemiş bağlantılara izin ver kafamı karıştırdıda ondan sordum.
  Şimdiden teşekkürler.

  • Yemre Post authorReply

   Sanmıyorum Sedat kardeşim, ancak bu konuda yeterli bilgiye sahip değilim.

 250. Cavid Reply

  neyi yalnis yapiyorum anlamadim..sizin dediklerinizi yapdim ama yenede yukleme suzeti kotu..torrent yuklemiyor surunuyor desem yeridir..ne yapayim ?lutfen yardim edin..!

 251. fatih Reply

  Abi Gta 5 3.5 saatte indirdim çok saol öncedne 3 mb indiriyodum şimdi 9 mb ile indiriyom

 252. Baki Reply

  kardeş biraz bende hızlandı ama fazla değil . 70 den 110 çıktı . dediğin gibi yaptım . başka ne önerirsin

 253. eyüp Reply

  arkadaslar benim sorunum bu degil 2 gun önce 2mb/s indiriyodu simdi 350kb/s de indiriyo sizin dedinizi yaptım geri düzel medi acaba internetin kotasımı biti 12 gb dün 2 saate indi simdi bi 12 kaldı o 350 iniyi ertesi gun actıgımda oldu bu

 254. Mehmet Reply

  Üstadım ellerine kollarına emeğine sağlık gerçekten baya bi denedim zamanında uğraştım bi sonuç alamadım ama anlattığın şekilde sırayla yapınca oldu allah yüzbinlerce kere razı olsun senden üye olma şansımız varsa sitenize üye olmak istiyorum.

  • Yemre Post authorReply

   Cümlemizden razı olsun Mehmet kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ediyorum. Şuan üyelik sistemimiz yok, aslında varda aktif değil. İleri de o da olur inşallah 🙂

 255. Hüseyin Oğuz Reply

  Arkadaşlar Selamun Aleykum Bu Ayarları Yaparsak İnternet Faturasına Yansırmı?

  • Yemre Post authorReply

   Aleyküm Selam Hüseyin kardeşim, hayır tabi ki kardeşim, İnternet faturana yansımaz, söz konusu bile değil.

 256. Osman Reply

  Şimdi ben bunları yaptım indirme hızı ortalama 280 kb gönderme ortalama 30 ile 40 şimdi ben bunu daha fazla artıramazmıyım fifa 16 yüklüyorum 13 gb daha 39 da ve 8 9 saat var diyo ben bunu azaltamazmıyım şimdiden teşekürler

 257. mert Reply

  287 lerden 350 e kadar çıkardı gta5 indiriyorum hadi bakalım teşekkürler yeknot

  • Yemre Post authorReply

   Rica ederim Mert kardeşim, değerli yorumun için teşekkürler.

 258. ismimi beilrtmek istemem Reply

  abi bende indirme hızı 600kb gönderme hızı 50kb bunu hızı mb yapamıyozmu

 259. Hasan MÜFTÜOĞLU Reply

  Hocam selamlar. Airties 5650 modem ile torrent kullanmaya başladım. Artık PC iptal oldu desek yeridir. UTorrent Remote ile de uzaktan bağlantı da cabası oldu. Sorum o ki; Airties modem arayüzünden ulaştığım BitTorrent sayfasında ne gibi ayarlamalar yapabilirim? Pc ye kurulu bir BitTorrent ya da UTorrent değil de, modem içeriğindeki BitTorrent için ayarlar nasıl olmalı? Normalde Pc de UTorrent kullanıyordum. Modemi değiştirince kullanmamaya başladım. Pc deki torrentte 2,50 Mb/s gibi değerlerde indirme yaparken, modemin torrent te (aynı popülerlikte dosyalar için) 600-700 KB/s gibi hızlarda indiriyor. Upload da keza onun gibi düşük hızlarda. Modemin torrenti için de ayarlardan bahsederseniz sevinirim. Sağlıcakla kalın.

 260. mert Reply

  abi gerçekten çok saooolll yemin ederimki indirme hızım 1.50-20.48 arasıydı şimdi 1000 kB/s ye kadar çıktı
  abi bu arada tracker’i yapmadığım halde böyle oldu yapınca nasıl bi değişim olur?
  cevap verirsen sevinirim…

 261. Eren Reply

  ınternetım fiber superonline bu aralar yavasladı sanıyede 3 mb felan ındırıyodum sımdı 340kb inidiryorum kotayı yeniledik bu dedıklerınızı yaptım yıne aynı yardım edermısınız lutfen

 262. Mustafa Reply

  çok sağolun yaptığım ilk 3 ayar 800 kb dan 2.3 mb a yüksldi akk varken bide çok sağolun

 263. Erkut Reply

  Arkadaşlar inanmıyodum olcağına 72 kb ‘dı hepsini yaptım şimdi 400 kb deneyin çok teşekkürler üstad emeğine sağlık

 264. ÖmerD Reply

  EYW KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BİDE SORUM OLACAK ;

  KARDEŞİM BAŞKA OYUN İNDİRİRKEN YAPTIGIMIZ AYARLAR ESKİ HALİNE DÖNERMİ
  Teşekkürler,Saygılarımla.

 265. İsmail Yılmaz Reply

  Dostum çok sağol. İndirme hızı 60-70 kb/s den 450-480 kbps ye çıktı. İşe yarıyor yani emeğine sağlık.

  • Yemre Post authorReply

   Değerli yorumun için ben teşekkür ederim İsmail kardeşim.

 266. Eren Reply

  Allah belanızı versin ulan 0kb iniyor inme süresi sınırsız yazıyor ***** ulan bilkgisayarımı si****

 267. Ronay Reply

  rss.update_interval 15 idi 20 yaptım snra tamam’a bastım olmadı hala 15 niye olmuyor

 268. Recai Reply

  Çok Yavaş Ama Max. 98Kb ye çıktı ve İndiriliyor 0.1% buda başarı |:(

 269. ERAY Reply

  abi çok iyi oldu 120kB/s indirirken 500kB/s ye vurdu şu tracker leri yenilersen 1mbps e çıkar . İnşallah yenilersin 2014 konusu ama yinede çok saol

 270. muhammet Reply

  kardeş yardımcı olursn sevinirim yeni torrent kullanıyorum ayarlar yaptm ama durumun altında hala GÖNDERİLİYOR yazıyor ne anlama gelior işlem %100 olduktan sora geldi

 271. Candemir Reply

  Hocam Allah razı olsun senden. gözle görülür bir şekilde artış oldu.

  • Yemre Post authorReply

   Cümlemizden kardeşim, değerli yorumun için teşekkür ediyorum.

 272. ali Reply

  hocam şimdi indirme yapıyorum.indirme sırasında ayarları değiştirsem sıkıntı olmaz dimi..

 273. Emir Reply

  Oha 220 den 1mb ye çıktı inanılmaz çok teşekkürler :))))))))))))

 274. Kadir Reply

  onceden 90-95 kbydi şimdi 117 kb oldu pek büyük bir başarı degil benin için ama emek verilmiş yinede teşekkürler 🙂

 275. EnderMP Reply

  Çok teşekkür ederim bunun sayesinde Gönderme çok fazla arttı TEŞEKKÜR EDERİM…

 276. Ulaş Reply

  Beyler bi cevap verin bana bende olmadı ındırme cubuğu kırmızıya döndü

 277. Yusuf Reply

  abi öncelikle merhaba..benim utorrent indirme hızım 3,5kb gibi çok kötüydü..dediğiniz her şeyi yaptım 20,30kb ye kadar çıktı..daha fazla artması gerek miyormuydu…lütfen yardım edin neredeyse hiçbir şey inmiyor..pls çözüm yazın ..ÖNEMLİ!!!!!!………………….:):):)

 278. Utku Reply

  hocam indirme hızı 0.3 kb sydi şimdi 420 falan oldu ama hızda gözle görülür bir artış yok kalan sürede değişmedi yardım ederseniz çok sevinirim

 279. serdar Reply

  yardım edin hiç hızlanmadı daha beter oldu 10kb/s iken 0.5/kb oldu !!!!!

 280. Gürol Taş Reply

  Değişken net hızıma bağlı olarak 300- 390 kB/s görüyorum teşekkür ederim güzel anlatım için admin 🙂

 281. Geçerken Uğradım Reply

  Bilgisayar teknisyeniyim ve yılların bilgisayar ve internet kullanma tecrübesine sahibim, bilgisayarında hız problemleri yaşayanlar Pc Cleaner Pro kullanabilirler bu program zararsızdır Microsoft’un ortağı bir şirket yapmaktadır bu programı, tek sorunu arka planda çalışmaya devam etmesidir sistem kaynağı tüketimi biraz fazladır bu yüzden kurulumdan sonra kayıt defterindeki anahtarı silmek gerekiyor tabi bunu yapmayı bilmek gerekiyor bilmiyorsanız bir bilen arkadaşınıza yaptırın. Yemre verdiğiniz ayarların kritik kısmı hariç diğer kısımları benim uTorrent imde farklı (yabancı birisinin videosunda verdiği ayarları yapmıştım) fakat (ancak pek farketmiyor sanırım kritik kısım rolün büyük kısmını oynuyor) izleyicilerimin geniş manada tam ve güncel olması ve internet bağlantımın hızının iyi olması ile (50 Megabit Geniş bant) genellikle son sürat indirme yapıyorum. İndirilen dosyanın popüler olması hızlı indirmeyi sağlar demişsiniz fakat o dosya henüz yeni torrent e eklenmişse herkes indirmek için yüklenmekte seed yani gönderme yapanların az sayıda olması ve hızlı sunucuların arada bir seed yapıyor olması düşük hız hatta çok düşük hızla indirme yapmayı sağlamaktadır ve düşük hızda indirmenin diğer sebepleri ise bağlanılan sunucuların ve internet altyapılarının kalitesi hızı ile doğrudan alakalıdır birde kullanılan bilgisayarın işletim sistemi ağ bağlantıları hatasız kurulmuş yapılandırılmış olması ve herhangi bir donanım sorunu olmaması gerekir.

 282. MUHAMMED ÇAĞRI Reply

  ARKADAŞLAR OHA AMA OUTLAST 2 DEMO 5 YIL SÜRDÜ EBESİNİN AMI AMA BUNU YAPTIM 1 GÜNDE BİTİYO ALLAH SENDEN RAZI OLSUN NE VURADIN VARSA GÖRSÜN

 283. Burak Reply

  Torrent hızım gereksiz yere yavaşlamıştı, bunları uyguladım 198.6 KB/s den 849 KB/s ye çıktı. Gerçekten teşekkür ederim, GTA5 indirirken her oyunu başlattığımda sizi hatırlayacağım bu beni 4 gün beklemekten kurtardı diye 🙂

 284. Dilsad TR Oyun Icin Reply

  cok guzel oldu cokk cok twk ederim gta 5 yukluyorum 15 gune yukleniyorduu ve bunu yapdikdan sonra yemeyimi yedikden sonra geldim bakdim yukleme basari ile tamamlanmis cookk twk

 285. Osman Reply

  Benim internetim normalde 1.2 mb/s ama ben 300 kb/s de indiriyorum.bunu yaptım işe yaramadı hale 300 kb/s de indiriyor bunun başka çözümü yokmu ve ya bu internetle alakalı birşeymi ?

 286. Kağan Reply

  senin mahkemeye vericem yanlış bilgi vermekten yaptım hezlanmadı daha az önce çok hızlıydı düştü sonra senin önerdiğin şeyleri yaptım ve olmadı seni siber suşlara verecem yanlış bilgi vermekten yalancı şerefsiz

 287. berke Reply

  arkadaşlar benimki 500 -600 -700 kb gibi değişiyordu bunu yaptım 1mb ye çıktı teşekkürler

 288. BURAK Reply

  ABİ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İNDİRME HIZIM 220 KB İKEN 340’A ÇIKTI SAĞOL.

 289. onur Reply

  Hocam çözüm bulamadım. Bir de burada sorayım. Aynı torrent dosyasını indirirken turkcell turksata göre daha hızlı.en az 3 kat. ev hızım 10 mbit. turkcell sanırım biraz daha hızlı. ama zaten evdekı netten 200 kb yi geçemiyorum. Sizin yaptıklarınızıda uyguladım ama değişmedi.

  • Yemre Post authorReply

   Onur kardeşim Torrent olayında şöyle, baz alınan senin hızın değil, o da bir etken ancak, sana sunulan trackerin yani izleyicinin hızına göre bir etken. O denediğin trackerde 200kb hız alırken ardından çok popüler bir şey indirmeye çalış, 3mb-5mb veya daha üzeri bir hız görmen çok olası, umarım anlatabilmişimdir.

 290. benji Reply

  bu işlemler düzgünce yapılıp tracker eklendiğinde fark gerçekten güzel… Ellerinize sağlık

 291. nevval Reply

  önceden hız 392 iydi şimdi 896 teşekkürler ama bir sorum daha var en çok ne kadar hıza çıkıyor ?

 292. Mustafa fatih Reply

  Hocam ben steam den bise indirecegim zman 2 mb goruyorum ama burda 900 kb yi zor goruyorum bunun nedeni nedir ve nasil arttiriim

 293. Nusret Reply

  Benim merak ettiğim konu: Bu ayarlar kullanıcı gizliliğine zarar veriyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir