Ünlülerin Snapchat Kullanıcı İsimleri

Snapchat son dönemde çok popüler olarak kullanılan bir uygulama haline geldi. Bizde sizler için Snapchat kullanan ve en çok takip edilen isimleri bu konu altında toplamaya çalıştık. Eğer aşağıda Snapchat kullanıcı ismi yanlış yazılmış olanlar varsa bize yorum yazarak bildirebilirsiniz. Ayrıca eğer aradığınız ünlünün Snapchat kullanıcı ismi burada yoksa, bize yorum yazarak sorabilirsiniz, eğer o ünlü Snapchat kullanıyorsa kullanıcı ismini bularak buraya ekleyebiliriz, değerli yorumlarınızı bekliyorum. İşte sizler için derlediğimiz Snapchat aleminin en çok takip edilen ve istek alan ünlüleri…

Ünlülerin Snapchat Kullanıcı İsimleri

  • Ariana Grande – moonlightbae
  • Madonna – madonna
  • Francisco Lochowski – chicolachowski1
  • Kylie Jenner – kylizzlemynizzl
  • Gigi Hadid – doublegiforce
  • Selena Gomez – selenagomez
  • Rihanna – rihanna
  • Justin Bieber – rickthesizzler
  • Jennifer Lopez – jlobts
  • Miley Cyrus – mileycyrus
  • Jason Derulo – Derulo_Jason
  • Ethan Dolan – ethandolan8
  • Calvin Harris – calvinharris
  • Bea Miller – beaamillerr
  • Adam Lambert – daoriginalhigh
  • Blake Lively – LivelyBK
  • Demi Lovato – theddlovato
  • Zac Efron – zacefron87
  • Zayn Malik – ZAYN
  • Pia Mia – princesspiamiap
  • Meghan Trainor – mtrainor22
  • Martin Garrix – martingarrix
  • Cameron Dallas – CameronDallas
  • Avicii – TimBling
  • Austin Mahone – YungMahone
  • One Direction – OneDirection
  • Shawn Mendes – shawnmendes1
  • Michael Clifford – michaelgcliffor
  • Fifth Harmony – fifthharmony
  • Cody Simpson – AussieMuso
  • Brittany Furlan – brittanyjfurlan
  • Victoria Justice – victoriajustice
  • Elle Madison Beer – whosmb
  • Ashley Vee – msashleyvee
  • Chantel Zales – chantelzales
  • Jasmine Tookes – Jastookes
  • Hannah Bronfman – HannahBGood
  • Shanina Shaik – ShaninaMShaik
  • Joan Smalls – joan_smalls
  • Joy Corrigan – joycorrigan

Şimdilik listemiz bu isimlerden ibarettir, zamanla eklemeler ve düzeltmeler olacaktır. Eğer yanlış yazılmış kullanıcı isimleri varsa lütfen yorum yazarak bize bildiriniz. Listedeki özellikle son 6-7 isim Snapchat aleminde takip edilen güzel kızlardan oluşmaktadır 🙂 Aşağıda Snapchat ile ilgili diğer konulara göz atabilirsiniz, ilginizi çekebilir diye bağlantılı konuları aşağıya ekledim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, bizi takip etmeyi unutmayın.

Snapchat Hesap Silme

Snapchat Şifremi Unuttum

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir