Twitter Aç Kaydol – Resimli Anlatım

Twitter Kaydol konumuzu resimli anlatım ile destekleyerek anlatacağım. Aslında çok kolaydır Twitter hesabı açmak, şimdi hemen konumuza giriş yapalım ve Twitter hakkında biraz bilgi verelim. Twitter San Francisco, California merkezli 2006 yılında kurulmuş mobil mikro blog ve sosyal paylaşım sitesidir. Logosu ve maskotu mavi temsili bir kuştur. Twitter üzerinde 140 karakter ile düşüncelerinizi paylaşabilir, günde oluşturabilir ve gündemlere katkı sağlayabilirsiniz. Özel mesajlaşmaya izin verilmektedir. Aşağıdaki bağlantıları takip ederek Twitter Aç işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Twitter Aç Kaydol – Resimli Anlatım

1 – İlk olarak buraya tıklayarak Twitter resmi sitesine gidin.

2 – Daha sonra aşağıdaki gibi ekran karşınıza gelecektir, buradaki kayıt formunu doğru bir şekilde doldurarak kayıt olabilirsiniz.

twitter kaydol1

3 – Ad ve soyadınızı yazın, E-posta hesabınızı girin ve şifrenizi girin, ardından “Twitter’a Kaydol” adlı botuna tıklayın işlem tamamdır, artık sizde Twitter sitesine kayıt oldunuz.

Yani Twitter’a kaydolmak için yalnızca bir e-posta hesabınıza ihtiyacınız vardır. Eğer bir e-posta hesabınız yok ise, hemen o konuda da size yardımcı olalım. Şuan dünya üzerinde popüler iki adet ücretsiz e-posta servisi vardır. Bunlardan biri Windows servisi olan Hotmail diğeri ise Google’ a ait olan Gmail servisidir. Her ikisi de oldukça güvenilir ve kalitelidir. Hotmail Aç adlı konuya giderek veya Gmail Kaydol adlı konumuza giderek istediğiniz ücretsiz servis üzerinden e-posta hesabı açabilirsiniz.

Evet arkadaşlar Twitter’ kaydolmanız gereken konuların bağlantılarını verdik ve ayrıca Twitter üzerinden nasıl hesap alacağınızı da resimli olarak anlattık. Zaten çok basit ve kolay bir olaydır, kayıt olduktan sonra da mail hesabınıza gelen maili onaylarak Twitter hesabınızı onaylatmış olabilirsiniz.

Yeknot.com olarak bizleri takip etmeye devam edin, değerli yorumlarınızı ve katkılarını bekliyorum. Ayrıca eğer takıldığınız bir yer olursa bize yorum yazarak bizlerden yardım alabilirsiniz. Her türlü sorunuzu bekliyorum arkadaşlar.

Son güncelleme tarihi: 8.6.2015 16:30

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir