Tropico 4 Türkçe Yama

Tropico 4 Türkçe Yama bekleyen arkadaşlar sonunda beklediğiniz yama geldi. Öncelikle yama hakkında sizlere bir kaç bilgi vermek istiyorum. Yama tüm Windows işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Steam üzerinde de çalışmaktadır, oyununuz orijinal değilse çalışmayabilir. Ayrıca Tropico 4 Türkçe Yama Ada Yapım oyun ekibi tarafından yapılmış ve yayınlanmıştır, biz yalnızca paylaşıyoruz. Türkçe yama dosyaları içerisinde değişiklik yaparsanız yama çalışmayabilir, hatta büyük bir ihtimalle çalışmayacaktır. Tropico bir siyaset ve şehir simülasyonu oyunudur.

Yamada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ortada büyük bir emek var. Oyun bu yama sayesinde %100 Türkçe olacaktır. Ödül, karakter ayarları, sandbox, seçim konuşmaları, eğitim bölümü ve diğer tüm bölümler tamamen Türkçeleştirilmiştir. Türkçe yamayı aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Tropico 4 Türkçe Yama

Yamayı nasıl kuracağınızı aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. Eğer videoda takıldığınız bir yer olursa bize sorabilirsiniz. Elimizden geldiği kadarı ile size yardımcı olmak isteriz.

Arkadaşlar yama ilgili sorularınızı bize yorum yazarak sorabilirsiniz. Ayrıca yamayı kurup, oyunda yamayı deneyen arkadaşlar bize görüşlerini yazarlarsa diğer yamayı indirecek arkadaşlar için yama hakkında bir ön bilgi olmuş olur. Tüm arkadaşların değerli yorum ve görüşlerini bekliyorum. Ayrıca Tropico oyunları ilgili tüm bilgi, haber ve yamalar için Yeknot olarak bizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir