Transformice Bedava Çarlar 2016

Transformice Bedava Çarlar konusu, beleşçilerin konusu olmaması için konuya seviyeli ve düzgün bir şekilde ne tür bir çar istediğini yazanlara, eğer elimizde uygun çar varsa ücretsiz bir şekilde, karşılıksız olarak bedava verilecektir. Yorum yazdığınız e-mail adresine hesap bilgileri gönderilecektir. Bildiğiniz üzere Transformice oyunu Türkiye’ de en çok oynanan oyunlardan biri, ve çok tutmuş bir oyun, oyuna paralarda harcanıyor, ancak bir süre sonra tüm hesaplar oyunu bırakma sonucu boşa gidiyor. İşte bizde bu çarları sizlere bedavaya veriyoruz. Sizlerden karşılığında yorumlar bekliyoruz.

Transformice gerçekten çok güzel bir oyun, baya bir vakit geçirdim ben bu oyunda, ancak bir yerden sonra oyun oynama isteği kalmayabiliyor. Yada farklı oyunlara yönelebiliyor insanlar, işte o yüzden artık kullanılmayan hesapları değerlendirmek için böyle bir konu açmış bulunmaktayım. Ayrıca arkadaşlar sizlerde artık kullanmadığınız Transformice hesaplarınızı bize yorum yazarak gönderirseniz, onları bu konu üzerinden dağıtabiliriz. Ancak ilk gelen hepsini kapmasın, bir sıra oluşturulsun istiyorum. O yüzden çar hesap bilgilerinin hiç birini konu içerisine yazmıyorum. Eğer kaliteli bedava çar istiyorsanız, bu konunun altına yorum yazmanız gerekiyor. Belirtin nasıl bir çar istediğinizi, yorum yazdığınız mail adresinize çarın bilgilerini gönderelim.

Arkadaşlar, 16.4.2016 tarihi ile elimize yeni Transformice hesapları geçmiştir, bu hesapların dağıtımı yapılacaktır, ancak bu sefer, yalnızca yorum yazanlara değil. Bu konuyu Facebook hesaplarında paylaşıp, yorum yazanlara verilecektir. Hesaplar kaliteli ve temiz hesaplardır, tekrar söylüyorum. Bu konuyu Facebook üzerinden paylaşıp, konuya yorum yazmanız gerekiyor. Yeni hesaplar geldikçe yorum sırasına göre, yorum atan arkadaşların mail adreslerine hesap bilgileri gönderilecektir. Ayrıca aşağıdan diğer  konulara göz atabilirsiniz.

Transformice Peynir Hilesi

Hay Day Hileleri

BENZER YAZILAR

One thought on “Transformice Bedava Çarlar 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir