Titanfall Sistem Gereksinimleri

Titalfall oyunu Call of Duty ve Medal of Honor gibi efsane oyunların yapımcısı Respawn Ent. tarafından geliştirilen bir oyundur.

Titanfall oyununu diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise; oyun aslen Multiplayer modu üzerine kurulmuştur ve insanların dışında robotlarla da savaşabiliyoruz. Buda oyunu aslında Bilim kurgu türünde bir FPS oyunu yapıyor.

Oyunda her detay incelikle görülmüş ve neredeyse hiç bir şey atlanmamış. Grafikleri üst düzeyde diyebilirim, özellikle ekran kartı kötü olanlar için üzücü bir durum 🙂 Neyse birazda daha oyundan bahsedelim ve sistem gereksinimleri bölümüne geçelim. Titanfall oldukça büyük ve ayrıntılı bir oyun, o yüzden oyuna eğitim modu ile başlıyoruz ve oyunun başlangıcı için gerekli olan her şeyi öğreniyoruz. Kesinlikle denenmesi gereken, robotları sevenlerin bir göz atması gereken bir FPS oyunu diyebilirim.

Aşağıdaki oynanış videosuna göz atarak, Titanfall oyunu hakkında daha fazla ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Titanfall Resmi Oynanış Videosu

Titanfall Sistem Gereksinimleri

Minimum Düşük Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4GHz / AMD Athlon X2 @ 2.8GHz
  • İşletim Sistemi: Windows 7- 8 & 8.1 64 Bit
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: (512MB VRAM) GeForce 8800GT / Radeon HD 4770
  • Gerekli Boş Alan: 50 GB
  • Direct X 11

Evet arkadaşlar oyunun sistem gereksinimleri bu şekildedir. Bu sistem gereksinimleri resmi sitesinden alınmıştır, yalnızca minimum sistem gereksinimleri açıklanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir