The Elder Scrolls 5 – Skyrim Türkçe Yama

Skyrim Türkçe Yama konumuzda hem Skyrim oyununun Türkçe yamasını sizlerle paylaşacağım hem de nasıl kuracağınızı anlatacağım.

Bildiğiniz gibi Skyrim çok fazla beklenen bir oyundu ve çıktıktan tam 2 gün sonra toplamda tam 3.5 milyon kopya satarak dünya çapında büyük bir şöhretin sahibi oldu. Gerçekten en sağlam ve en iyi RPG oyunlarından birisidir, RPG denince ilk başlarda herkes Sykrim oyununu sayar.

Skyrim Türkiye’ de de büyük bir hayran ve oyuncu kitlesine sahip bir oyundur. Oyun açık dünya RPG oyunu olduğu için ister görev yaparsanız, isterseniz yan gelip yatarsınız. Tamamen size kalmış, ister büyücü, ister katil ister hırsız isterseniz de savaşçı karakterlerini seçebilirsiniz.

Şimdi Skyrim Türkçe Yama dosyasını sizlerle paylaşalım. Bu Türkçe Yama OyunÇeviri ekibi tarafından Cem Filiz yöneticiliğinde yapılmıştır, kendilerine buradan bu güzel yama için teşekkür ediyorum. O kadar emek vermişler, adlarını geçirmesek ayıp ederdik.

Aşağıdaki butona basarak Skyrim Türkçe Yama dosyasını indirebilirsiniz.

Skyrim Türkçe Yama İndir

İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki Uyum programını çalıştırın. Program ilerlerken son adımda Steam hesabınıza, atölyenize yönlendirileceksiniz. Daha sonra karşınıza gelen Steam Atölyesindeki yamaya abone olduğunuz da Sykrim oyununuz artık Türkçe olacaktır, işte bu kadar basit !

Arkadaşlar bu konuda hakkında tüm sorunlarınızı bize yorum olarak sorabilirsiniz. Ayrıca tüm Skyrim oyuncularının ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir konu olan Skyrim Hileleri adlı konumuza göz atmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca oyunu yeni indirecek arkadaşlar da Skyrim Sistem Gereksinimleri konumuza göz atabilirler. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Son güncelleme tarihi: 14.9.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir