Temple Run 2 İndir – Android

Temple Run 2 oyunu ilk oyunun çok tutmuş olmasından bir süre sonra yayınlandı ve ilk oyun kadar popüler oldu diyebilirim. Zaten ilk oyundan kemikleşmiş bir çok oyuncusu ve bir kitlesi vardı, bu kitle ikinci oyuna da aynı ilgiyi ve alakayı gösterdi. Neyse şimdi oyundan ve yeniliklerden bahsedelim.

Temple Run 2 senaryosu değişmiyor, yine goril peşimizde ve bizde kaçıyoruz. Kaçış yollarında yeni hareketler mevcut. Yeni sesler eklenmiş, oynanabilirlik kolaylaştırılmış ve yeni hareketler eklenmiş. Bunun yanı sıra gelenler var tabi ki…

Temple Run 2 Yenilikleri

  • Su kayağı eklendi.
  • Noel Baba karakteri eklendi.
  • Şapka eklendi.
  • Yeni Görevler eklendi.
  • Tavşan kulakları eklendi.
  • Bruce Lee eklendi.

Oyunda daha saymadığım bir çok yenilik mevcut, kalanı sizlere heyecan olsun diye yazmıyorum. Ama gerçekten çok eğlenceli bir Android kaçış oyunu diyebilirim. İlk oyunu oynamayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Temple Run 2 Android işletim sistemine sahip telefonlarda ve tabletlerde ücretsiz oynanabilen bir oyundur. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Android cihazlarınız için oyunu indirebilir ve bedava oynayabilirsiniz, herkese iyi oyunlar…

Temple Run 2 İndir

Ayrıca ülkemizde henüz bilinmeyen yeni popüler olmaya başlayan Android bulmaca oyunu AlphaBetty Saga İndir adlı konumuza giderek oyun hakkında bilgi alıp ücretsiz indirebilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir