Tekrar ve Tekrar Ertelenen Oyun Project Cars!

Sadece yeni nesil konsollarda değil PC ve Wii U için de yayınlanacağı açıklanan oyun Project Cars’ın tekrar ertelendiği duyuruldu.

Bu yıl oyuncuların heyecan ve sabırsızlıkla beklediği oyunun 2015 Nisan ayında çıkmak için ertelendiği duyurulmuştu. Bu habere çok üzülen oyuncular için kötü bir haberimiz daha var. Yapımcıları Project Cars’ın tekrar ertelendiği haberini verdi.

GTA 5’in PC versiyonu, Batman Arkham Knight ve Uncharted 4 gibi ertelenen AAA kalitesindeki oyunlar arasına Project Cars’da katıldı.

Oyunun yapımcıları Slightly Mad Studios ve Bandai Namco’nun açıklamalarına göre oyunun %99’luk kısmı tamamlanmış fakat geriye kalan %0.1’lik kısım hazır değilmiş ve düzeltilmesi zor bir kısım olacağından ertelenme kararı alınmış. Sevindirici bir haber olarak da ertelenme süresi sadece 1 ay, yani mayıs ayında yayınlanacak.

Project Cars Xbox One için 1080p çözünürlükte 60 FPS performans verecek. Diğer yeni nesil konsol PS 4 için nasıl bir performansa sahip olacağı ise belli değil. Project Cars PC ve Wii U platformları için de çıkışını gerçekleştirecek.

Project Cars’ın dağıtımını Namco Bandai yapacak. Project Cars  12K çözünürlük  ve Oculus Rift destekli bir şekilde gelecek.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir