Subway Surfers İndir – Android Arcade Oyunu

Subway Surfers 2014 yılında ünlü olmuş ve giderek popülerliği artan bir Android Macera oyunudur. Subway Surf diye onu kısaltanlar olsa da oyunun tam ve orijinal ismi Subway Surfers şeklindedir. Oyunda ise bir hikaye mevcuttur. Oyunda graffiti yapan çocuklar tren istasyonunun her yerini isimleri ile doldururlar, bunu gören tren istasyonu bekçisi ve köpeği ise çocukları kovalamaya başlar. Oyun bu mini hikaye üzerine kurulmuş Android Arcade oyunudur ve Temple Run oyununa benzer. Oyunu aşağıdaki indir bağlantısından indirebilirsiniz.

Subway Surfers İndir

Yukarıdaki bağlantıdaki oyun yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar içindir, bunu hatırlatmakta fayda görüyorum. Windows veya İOS işletim sistemine sahip cihazlarda yukarıdaki bağlantı çalışmaz.

Aşağıdaki videodan oyunun resmi tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Oyun oldukça zevkli bir Android oyunudur ve tamamen ücretsizdir. Oyunu Temple Run oyununun ücretsiz ve daha keyifli ve daha çocuksu bir hali olarak görebilirsiniz. Oyun 24.4.2015 tarihi itibari ile 500 Milyon gibi büyük bir indirilme sayısına ulaşmak üzeredir. Buda oyunun dünyada ne kadar çok oynandığının ve ne kadar başarılı bir oyun olduğunun en büyük göstergesidir. Ayrıca oyunu indirilen 15 milyonun oyu ile oyunun puanı 5 yıldız üzerinden 4.5 yıldız olmuştur.

Şimdi ise yıl 2015 oldu, artık Android cihazlarda ve tüm mobil cihazlarda daha zor ve insanı yoran oyunların rağbet gördüğünü söylersek yalan olmaz. Örneğin; Flappy Bird ve aa Oyunu bu tür oyunlara örnek olarak gösterilebilir. Sitemizde yer alan aa İndir adlı konumuza giderek son dönemim popüler Android oyunu aa Oyununu indirebilirsiniz. Ayrıca yine sitemizde yer alan Game of War İndir adlı konumuza giderek reklam filmlerinde Kate Upton’ ın oynadığı çok büyük bütçeye sahip bu mobil oyunu indirebilir ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Evet arkadaşlar Yeknot.com bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz, ayrıca sizlerin değerli yorumlarını bekliyoruz, bizi takip etmeye devam edin.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir