Steam Büyük Güncelleme Ve Yankıları

Steam gerçekten piyasadaki en kaliteli oyun portalı buna diyecek hiç bir sözüm yok. Ancak Eylül 2015 tarihinde gelen güncelleme oyunu bir çok açıdan bozdu diyebilirim. İlk olarak gelen yeni kasadan bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere yeni kasa Shadow Case yani Gölge Kasası oldukça iyi bir kasa aslında, ne var ki içindeki bıçak işin .okunu çıkartmış. Bıçağın ismi Shadow Daggers yani Gölge bıçağı. İkili bir ninja bıçağı dersem her halde yanlış olmaz. Bir bıçak bu kadar mı kötü olur, bir kere bu tür bir bıçak CS GO gibi bir oyunun ne oynanış tarzına uyuyor ne de kalitesine yakışıyor. İnanın bana göre bu bıçak çok .oktan ve bir çok kişinin de bu konu da benimle yakın fikirlere sahip olduğunu duyuyorum, görüyorum. Yani diyecek tek bir laf bulamıyorum, hele bıçak ile oynanışı görün o daha berbat, oyunu Metin2′ ye çevirdiler anasını satayım. Ancak kutudaki USP-S ve M4A1-S gerçekten muhteşem hakkını verelim. P250 skini de çok güzel, AK 47 skini de çok iyi. Neyse artık bıçak konusu geçelim. Sunucu sorunlarına gelelim.

Güncelleme sonrası eminim herkesin başına gelmiştir. Ne oluyor diyenleriniz vardır eminim. Rekabetçi oynarken birden sizi oyundan atıyor ve bir daha girdiğiniz yeniden bağlan yazısını göremiyorsunuz. Bunun nedeni serverın çökmüş olmasıdır arkadaşlar. Server çöktüğü için maç geçersiz sayılıyor ve tekrar bağlan yazısı o yüzden gelmiyor. Ayrıca yine maç bulma kısmında çok fazla buga girdiği oluyor. Oyuncular kısmında son oyuncular bölümü çok iyi olmuş, eminim herkes böyle bir şey bekliyordu. Evet söyleyeceklerim bu kadar, değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

CS GO Rütbeler

CS GO Sistem Gereksinimleri

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

2 YORUM “Steam Büyük Güncelleme Ve Yankıları

  1. Kerim Reply

    aynen bok ettiler oyunu yani sanki oyun browser üzerinden oynanan bir oyun oldu bide half life deathmatch source diye bi oyun var steamda onuda bok ettiler neyse iyi geceler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir