Smite Açılmıyor, Oyuna Giremiyorum (Tüm Hatalara Çözüm)

Smite ve Paladins gibi oyunlarla oldukça fazla oyuncu sayısına ulaşan Hi-Rez firması iyi oyunlar yapmaya devam ediyor ancak bütün oyunlarda çokça bug ve sorun yer alıyor. Ancak bunların kolay bir şekilde çözülmesi içinde Patcher kısmında bu tür hatalar için bir kolaylık yapmışlar. Tüm Hi-Rez oyunları için geçerlidir, ben örnek olarak Paladins için anlatmıştım. Şimdi aynı şekilde Smite açılmıyor sorununu da çözeceğiz. Bu tür hatalar almamızın sebebi, güncelleme gelmiş olabilir ve siz bunu almadan oyuna girmeye çalışıyor olabilirsiniz, yada başka sorunlar olabilir, aşağıdaki şekilde hepsini çözebilirsiniz. Eğer bu yöntemle sorunu çözüp oyuna giriş yapamıyorsanız büyük ihtimalle oyunun kendi sunucularında sorun vardır, bu durumda yapmanız gereken tek şey beklemek olacaktır.

Not: Anlatım da daha önceki Paladins sorunundaki yazımda yer alan görselleri kullandım, ama olay aynı arkadaşlar burada yazılanları yapmanız yeterli olacaktır.

Not 2: Eğer bu yöntem olmadıysa 3. adımdan sonra yani Sorun Giderme” kısmından sonra ortada başta yer alan “Restart Service” yazısına tıklayın, cmd ekranı gelip başarıyla güncellendi yazısı gelecektir. Bu seferde düzelmiyorsa oyunda genel bir sorun vardır, tek yapmanız gereken beklemek.

Smite Açılmıyor, Oyuna Giremiyorum (Tüm Hatalara Çözüm)

Smite bize zaten bunu yapmamızı söylüyor, şimdi aşağıdaki adımları uygulayın.

1- Smite oyununu başlatın.

2- Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi dişli görünümündeki “Ayarlar” kısmına tıklayın.

paladins1

3- Daha sonra önünüze gelen seçeneklerden ikinci sırada bulunan “Sorun Giderme” yani “Troubleshoot” yazısına tıklayın.

paladins24- Daha sonra karşınıza bir ekran gelecek yaklaşık 5-10 saniye bekledikten sonra o ekranı kapatın, siz o ekranı kapattıktan sonra Smite otomatik olarak kendini tekrar başlatacaktır. Daha sonra sorununuz çözülmüştür, eğer sorununuz çözülmediyse oyunun sunucularında bir sorun var demektir, yani o durumda da oyuna kimse giriş yapamıyordur, bu durumda beklemekten başka çareniz yok.

Paladins Açılmıyor

Paladins Sistem Gereksinimleri

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir