Shadow Tactics Blades of the Shogun Hileleri, Şifreleri

Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyunundakiler hile sayılmaz aslında, ancak bu şekilde arandığı için bu başlıkları atmaya mecbur kalıyoruz. Burada vereceğim hile karakter hilesi olarak geçebilir, veya karakter nasıl değiştirilir bunun anlatımı olarak görülebilir. Şimdi oyunda bu karakter hilesini nasıl kullanacağımızı anlatacağım, oldukça basit zaten şimdi aşağıdaki adımları takip ederek sizde Shadow Tactics Blades of the Shogun oyununda bu hileyi gerçekleştirebilirsiniz.

Shadow Tactics Blades of the Shogun Karakter Hilesi

1- İlk olarak bu hileyi gerçekleştirebilmek için bir görev almamız gerekiyor.

2- Görevi seçtikten ve oyun başladıktan sonra ESC tuşuna basın ve menüyü açın.

3- Daha sonra bu menüye geldiğinizde honorless yazın.

İşte bu kadar arkadaşlar, bu honorless kodunu girmek için her hangi bir kutu falan çıkmayacak, siz o dediğim menüye geldiğinizde honorless yazın, o hile aktif olacak. Yani honorless kodunu yazmak için bir kutu, bir konsol aramayın, dediğim yerde yazın siz, bir şey gözükmeyecek fakat hile aktif olacak. Ardından hileyi aktif ettiğimize göre gelelim nasıl karakter değiştireceğimiz konusuna, lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

4- Menüde honorless kodunu yazdıktan sonra tekrar oyuna dönün. Daha sonra INSERT tuşuna basarak istediğiniz karaktere geçiş yapabilirsiniz.

1- HYATO

2- YUKİ

3- MUGEN

4- AİKO

5- TAKUMA

İstediğiniz karaktere geçiş yapmak için, INSERT tuşuna basılı tutarak geçmek istediğiniz karakteri tuşlamanız yeterlidir. Örnek vermek gerekirse diyelim ki ben Yuki karakterine geçiş yapmak istiyorum. Insert tuşuna basılı tutarak ardından 2 tuşuna basıyorum ve böylece Yuki karakterine geçiş yapmış oluyorum. Bir daha hatırlatmak istiyorum, honorless kodunu yazmazsanız olmaz, ayrıca bunu yapabilmek için de öncesinde söylediğim gibi bir görev seçmiş olmanız gerekiyor, iyi oyunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir