Saatlerin Anlamları

Saatlerin Anlamı: Saate bakarsınız ve üst üste çift bir saat geldiğini görürsünüz, işte bu bir işarettir. Buna bilimde saatlerin dili denir ve zamanın size anlatmak istediği bir şeyler vardır. Bunlar genelde insanın duygu dünyası ile alakalı şeylerdir ve kesinliği yoktur. Ancak zamanın ve mekanın insanlara bir şeyler anlattığına kesin gözüyle bakılsa da bilimsel bir açıklaması yapılamaz. Burada yer alan bilgilerin kesinliği, bağlayıcılığı ve bilimsel bir açıklaması yoktur, eski inanışlara ve zamanın diline göre verilen anlamlardan ve manalardan ibarettir. Bu saatleri ve manaları aşağıda bulabilirsiniz. Saatlerin Anlamları & Saatlerin Anlamı konusu pek önemsenecek bir şey değildir.

Saatlerin Anlamları

01:01 Saatinin Anlamı: Şuan bulunduğu durumdan ümitli ve geleceğinin de bu şekilde olmasını temenni ediyor. Tek eksiği biraz daha oturmuş, huzurlu bir ilişki.

02:02 Saatinin Anlamı: Genelde seninle ilgileniyor olmasından memnunsun ancak bu ona zarar veriyor. Sürekli seni düşünmekle ve seninle ilgili hayal kurmaktan önündeki işleri yapamıyor.

03:03 Saatinin Anlamı: Beraber geçirdiğiniz günlerin muhasebesini tutuyor, sana yaptığı yanlışların farkında ve değişmeye kararlı. Bu düşüncelerden dolayı ne üzgün ne de mutlu ve uykusu gelmiyor.

04:04 Saatinin Anlamı: Yarının seninle daha güzel olacağını ve sensiz olamayacağını düşünüyor.

05:05 Saatinin Anlamı: Sürekli seninle ilgili hayaller kurup, seninle ilgili rüyalar görüyor, seni gerçekten seviyor.

06:06 Saatinin Anlamı: İlk ciddi kavganızı edebilirsiniz. Bu süreçte ikinizde huzursuzsunuz ve bir an önce düzelmesi için mantıklı hareket etmelisiniz. Bu süreç sizi olgunlaştıracaktır.

07:07 Saatinin Anlamı: Bazı sevmediği yönlerin var ve bunları sana söylemeye bu konuda yapıcı bir tutum takınmaya kararlı, bir şeyler değişecek sonunun iyi ya da kötü olması tamamen sana ve ego’ na bağlı.

08:08 Saatinin Anlamı: Kötü günler geri de kaldı, bir süre rahatsınız ve ilişkinizin en güzel zamanlarını geçireceksiniz. Bir çok ilk yaşanacak. Yine de bir kaç şey seni üzebilir, bunlara fırsat vermeyerek önüne bakman gerekecek.

09:09 Saatinin Anlamı: Sana bir sebepten ötürü zarar vermeye çalışacak ve başaracak. Ancak ilişkiniz bitmeyecek, en azından bu onu istemiyor, yalnızca senin burnunun biraz sürtmesini istiyor. Çocukça davranacak ve senin gözünden cidden düşecek, ancak ilişkinin devam edip etmemesi sana bağlı olacak.

10:10 Saatinin Anlamı: Artık belli bir eşiğe geldiniz ve birbirinizi daha iyi tanıyorsunuz. Bu süreçte ne istediğinizi tam olarak belirleyecek ve onu daha iyi tanımlayacaksınız. Bu durumun sonucu ilişkiniz farklı bir boyuta taşıyabileceği gibi sonun başlangıcı da olabilir. O yüzden dikkatli olun.

11:11 Saatinin Anlamı: Hiç bir beklentin yokken iyi bir kaç şeyler karşılaşacaksın bunlar seni mutlu eden şeyler olacak.

12:12 Saatinin Anlamı: Seni sevdiğini birilerine ilan edecek, açıklayacak ve anlatacak demektir. Aynı zamanda aşka sevgiye sahip çıkacağını göstermektedir. Yeni bir dönemece girilebileceğinin habercisidir.

13:13 Saatinin Anlamı: Seni alakalı ve alakasız kişilerden kıskanmaya başlayabilir. Bu yönünü iyice belli edecek ve seni bunaltacak.

14:14 Saatinin Anlamı: Çok saçma bir şekilde ilişkinizi bitirme kararı alabilir ve 1-2 gün sonra yanında başka birini görebilirsiniz. Ancak çok pişman olacak ve sürekli peşinizden koşacak.

15:15 Saatinin Anlamı: Bitirip, bitirmeme arasında kalacaksınız ve tercihiniz bitirmeden yana olacaktır. Artık sona geldiğinizin farkındasınız.

16:16 Saatinin Anlamı: Başkasından hoşlanmaya başlayacak ve onu gerçekten sevecek. Bu bir süre devam ettikten sonra sizinle ayrılacak.

17:17 Saatinin Anlamı: Evlenebilirsiniz, nişanlanabilirsiniz ya da ilişkide farklı bir boyuta geçebilirsiniz. Bunlar olası gözükse de iş sizde bitiyor.

18:18 Saatinin Anlamı: Sizi zorlu günler bekliyor, karşı taraf çok zorluk çekecek ve bu sürecin sonunda size olan sevgisinden emin olacaksınız.

19:19 Saatinin Anlamı: Artık sizden başka şeyler bekliyor. Onun için özel olduğunuzu hissettirecek bir şeyler yapmanıza izin vermenizi istiyor.

20:20 Saatinin Anlamı: Güzel ve neşeli günler sizi bekliyor. İlişkiniz artık çok ilerledi ve sizde artık kendinizi bulmaya başladınız ve karakteriniz oturuyor.

21:21 Saatinin Anlamı: Ayrılacaksınız ve sizin canınızı yakmaya çalışacak. Her türlü pisliği yapabilir.

22:22 Saatinin Anlamı: Ayrısınız ancak ayrılmayacağınızı ikinizde biliyorsunuz. İkinizde bir adım bekliyorsunuz, ilk adımı siz atın ve onu bir yere davet edin.

23:23 Saatinin Anlamı: Ergen davranışları sergileyebilir, kötü bir niyeti yok sizi seviyor ve saçmalıyor. Ancak yine de bu tür davranışları sizin gözünüzden düşmesine sebep olacak.

00:00 Saatinin Anlamı: Bir şeyler bitebilir ve ya bir şeyler başlayabilir. Bu tamamen sizin durumunuzu iyi ölçmenize bağlı. Yeni başlangıçlara daha sıcak bakıyorsunuz ve yarından umutlusunuz.

Her türlü yorumlarınızı bekliyorum, arkadaşlar. Gerçekten sizde burada yazanlara göre bir süreç yaşarsanız lütfen bizimle paylaşın.

Son güncelleme tarihi: 8.6.2015 17:17

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir