Ruhsuz Bıçak Efsunları Nasıl Olmalıdır?

Ruhsuz bıçak, bıçakçı ninjalar için çok önemli bir eşyadır. Neredeyse bir çok PVP serverda en etkili bıçak olarak ejder bıçağından dönüştüğü için ruhsuz bıçak kullanılır. Şimdi ruhsuz bıçak efsunları hakkında bilgi vereceğim. Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim, eğer efsunlar kolay geliyorsa ve paranız, zamanınız varsa 4 karakter için de farklı bıçaklar yapabilirsiniz. Her birinin taşlarını ve efsunlarını o karakter göre dizerseniz, 1 vs 1′ ler de bir adım öne geçebilirsiniz. Hatta baya bir öne geçersiniz, ama yok tek bıçak yapacağım diyorsanız aşağıya göz atmalısınız. Aşağıdaki taş ve efsunlar genel lonca savaşları için dizilmiştir. Açıklamaları ile birlikte vereceğim.

Ruhsuz Bıçak Efsunları

 • Yarı insanlara karşı güçlü
 • Çeviklik
 • Kritik Vuruş Şansı
 • Delici Vuruş Şansı
 • Güç

Arkadaşlar şimdi efsunları neden böyle yaptığımızı açıklayalım. Öncelikle yarı insanlara karşı güçlü efsunu kesinlikle ilk getirilecek efsundur. Çünkü tüm karaktere karşı güç sağlar. Çeviklik efsunu ninja için en önemli efsundur, anlatmaya bile gerek yok. Çeviklik vuruş gücünü doğrudan arttırır, savunmayı güçlendirir ve düştüğünüzde hızlı kalkmanızı sağlar, çoğu zaman düşmezsiniz. Kritik vuruş ve delici vuruş düz vuruşlarda çok etkili olacaktır, çünkü ninja çok seri vurarak yüksek hasar verebilir. Delici vuruş ile bu seri vuruşlar çok etkili olur. Ninja skilleri de çok etkilidir ve kritik ile yüksek hasar verir. Güç efsunu düz vuruşlarınızı arttırır, skil hasarını arttırır ve sizi güçlü kılar. Eğer daha çok skil atıyorsanız, büyü hızı da getirilebilir, ama benim tercihim güç efsunundan yanadır. Bazıları sersemlik ve zehir getirin demiş, kimse sersem yemiyor zaten, kalkanı çıkartıp takıyorlar. Zehiri de kaska getirin kardeşim, silaha getirilir mi 🙂 Zehir önemli yani kaska kesin getirin.

Ruhsuz Bıçak Taşları

 • Savaşçıdan koruyan taş
 • Ninjadan koruyan taş
 • Suradan koruyan taş

Taş konusunda söylenecek bir şey yok zaten, hangi karaktere zayıfsanız ona göre dizin. Eğer karakterlere göre ruhsuz bıçak yapacaksanız taşın teki kesinlikle soğutma taşı olmalıdır. Büyü hızı oldukça önemlidir arkadaşlar. Aşağıdan diğer Metin2 konularına göz atabilirsiniz. Konu ile alakalı değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Büyü Hızı Efsunu Ne İşe Yarar?

Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar?

2 YORUM “Ruhsuz Bıçak Efsunları Nasıl Olmalıdır?

 1. Çağatay İnce Reply

  Kardeşim helal olsun şu ana kadar gördüğüm en iyi yorumu yaptın bana ellerin dert görmesin , saolasın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir