Rise of Darkness İndir – Android RPG Oyunu

Rise of Darkness yeni bir Android oyunudur. Oyun hakkında bilgi vermeye geçmeden önce şunu belirteyim, oyun 12 yaşından küçükler için sakıncalı bir içerik barındırmaktadır. O yüzden 12 yaşından küçüklerin oynamasına izin verilmiyor, tavsiye edilmiyor.

Rise of Darkness oyunu bir mobil RPG yani “Role Playing Game”  rol yapma oyunudur. Yani bu oyun da bir ana kahraman olur ve siz bu kahramanı yönetirsiniz. Canavar kesersiniz, karakterinizin yeteneklerini geliştirir ve eşyalarını yükseltirsiniz. Seviye atlayarak daha güçlü bir hale gelir ve daha zor canavarları keserseniz. Bu tür oyunlar bağımlılık yapmaktadır, bunu söylemekte fayda var. Grup olabilirsiniz, arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz.

Oyunu Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletler için aşağıdaki bağlantı ile Google Play üzerinden ücretsiz indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Rise of Darkness İndir

Oyun hakkındaki yorumlarınızı yazabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan bir diğer popüler Android oyunu olan AlphaBetty Saga İndir adlı konumuza giderek oyun hakkında bilgi alabilir ve ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir