RIP Final Bullet Tam Ekran Yapmak

Evet 28 kasım cuma gününde 2.kapalı beta sürecine başlayan RİP Final Bullet oyunu batırmış diyebilirim. Kendi açımdan beğenmedim ve bir daha oynamayı düşünmüyorum. Zaten paragöz Joygame ne zaman güzel bir oyun yaptı ki ? Ayrıca oyun yaşı yine oldukça düşük, küfürler havalarda uçuşuyor. Kullanıcı sayısı arttığı vakit kesin hilelerde piyasa çıkmaya başlar. Neyse daha fazla uzatmadan çok basit olan bir şeyi anlatalım.

Oyun tam ekran yerine, pencere modunda başlıyor. Niye böyle bir şey yaptıklar gerçekten anlamak zor. Neyse oyun içerisinde birisi bana nasıl tam ekran yapacağız bu oyunu diye sordu. Bizde dedik bir konu açalım ve anlatalım.

1- Oyuna girdikten sonra bir sunucu seçin, daha sonra karakterinizin göründüğü yerin üstünde bir çark simgesi olacak. İşte ona tıklayın.

2- Çark simgesi ile ayarlar penceresi açılacak. Orada Grafik Ayarlar bölümünde “Ekran” yazan yeri “Pencere” yerine “Tam ekran” olarak değiştirin ve işlem tamamdır.

Aşağıdaki görselde de görüldüğü gibi;

ripfinalbullet

Umarım birileri bu konuyu aramıştır ve umarım birilerine faydalı olmuştur, kimsenin okumayacağı bir konuya vakit harcamak çok can sıkıcı 🙂

 

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

One thought on “RIP Final Bullet Tam Ekran Yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir