Pool Live Pro Menzil Hilesi

Facebook’un son zamanlarda en sevilen oyun türlerinden birisi olan Pool Live Pro oyunu, bilardo oyunları arasında en önemli oyun haline dönüşmüş ve pek çok kişi tarafından da ilgi görmüştür.

Biz de kullanıcılarımıza daha geniş kapsamlı bilgiler vermek, oyunları kolaylıkla tamamlayabilmeleri adına yeni başlattığımız Facebook Oyun Hilesi konumuzu aktif ettik! Şimdi sizlere sunacağımız Pool Live Pro Menzil Hilesi ile beraber topları kolaylıkla deliklere sokabilecek ve isabet alma hususunda herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz!

Hilenin kullanımı çok basittir. İsabet alma yetisi sayesinde rakiplerinizi yenmek ve onların belini bükmek hiç de zor olmayacak! Bilardo oyunlarının kralı siz olacaksınız ve Pool Live Pro oyununda karşınıza rakip çıkamayacak! Bu kaliteli oyun türüyle alakalı sunduğumuz hileler de ileri ki süreçlerde devam edecektir. Tüm bu ayrıntılardan faydalanmak ve çeşitli kapsamlar da bilgiler almak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Alt kısım da sunulmuş olan video sayesinde kurulum ve diğer ayrıntılar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Cheat Engine programını öncelikle kurmalı, daha sonra da hile dosyasını indirerek video da istenildiği adımları takip etmelisiniz. Böylelikle her şey çok daha kolay ve basit hale dönüşecektir!

Arkadaşlar buradaki hileyi yapabilmek için Cheat Engine adlı programı indirmeniz gerekmektedir. Bu Cheat Engine adlı program tamamen yasaldır ve hileler için oldukça fazla olarak kullanılmaktadır.

Hile program: http://www.yeknot.com/cheat-engine-6-3-indir/

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir