Pokemon GO Fake GPS Hilesi (Android Rootsuz 2.8.2016)

Pokemon GO oyunu her geçen daha popüler hale geliyor, o yüzden oyunun hilelerine de büyük bir ilgi var. Bende şimdi en çok kullanılan Pokemon GO hilesi olan Fake GPS hilesini sizlerle paylaşacağım. Fake GPS hilesi ile konumunuzu oyunda istediğini yere taşıyabilir ve oturduğunuz yerden Pokemon avlayarak seviye atlayabilirsiniz. Bu hile sayesinde yalnızca Pokemon avlamak değil, oturduğunuz yerden Pokestop ve GYM' leri gezebilirsiniz. Fake GPS hilesi Android 6.0 ve 6.0.1 sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Hilemiz 2.8.2016 tarihi itibari ile günceldir ve sorunsuz çalışmaktadır, hile sürekli güncellenecektir.

HİLE GÜNCELLEME TARİHİ: 2.8.2016

En iyi pokemon avlama yerleri Yeknotcom

Pokemon GO Fake GPS Hilesi

Hile nasıl çalıştırılır ve nasıl kullanılır aşağıdaki adımları uygulayarak öğrenebilirsiniz.

1- Arkadaşlar bu hilemiz bir uygulama yordamı ile haraket etmeden konumumuzu değiştirmemize yarıyor, o yüzden ilk olarak alt kısımdan Fake GPS with Joystick adlı uygulamayı indirip telefonunuza yüklemelisiniz.

2- Daha sonra ise Ayarlar > Telefon Hakkında kısmına geliyoruz, daha sonra burada yer  alan Build numarasına 7 kere tıklıyoruz, bu şekilde "Geliştirici Seçenekleri" açılmış oluyor.

3- Geliştirici Seçenekler açıldıktan sonra "Sahte konum uygulaması seç" yazan yere tıklıyoruz ve buradan az önce indirdiğimiz Fake GPS with Joystick adlı uygulamayı seçiyoruz.

4- Fake GPS ugulamasını açıyoruz ( arka arkaya 2 kez geri gelince açılıyor ). Ardından ayarlara giriyoruz ve Game mode' u açıyoruz. Daha sonra “Set Location” üzerinden konumumuzu ayarlıyoruz. (Pokemonların bol olduğu bir yer seçiyoruz, Pokemonların bol olduğu yerlerin koordinatlarını konu altında bulabilirsiniz).

5- Daha sonra Open Joystic diyoruz ve yaklaşık 10 saniye bekliyoruz, beklememizin sebebi hata vermeden oyuna girmek. Eğer hata alırsanız hataların nasıl çözüleceğini de yazı altındaki konulara girerek görebilirsiniz.

6- Biraz bekledikten sonra oyuna giriyoruz ve Pokemon GO oyunundan çıkmadan, uygulama ile konumunuzu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

7- Uygulamayı aşağıdan indirebilirsiniz.

Fake GPS Uygulamasını İndir

Notlar: "Error" hatası verirse takılmayın kendiliğinden geçiyor. Eğer “Failed to Detect Location” hatası alırsanız oyunu kapatıyoruz daha sonra Joystick ekranında ki Fix butonuna basıyoruz. Daha sonra Joystick butonu geldikten 10 saniye bekledikten sonra oyuna giriyoruz. Eğer bunun dışında aldığınız hatalar varsa aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar diliyorum, değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar, eğer takıldığınız, yapamadığınız bir yer varsa yorum yazmanız yeterlidir.

En İyi Pokemon Avlama Yerleri

Pokemon GO GPS signal not found Hatası

Pokestop ve Pokedex Nedir?

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir