PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Yakın Dövüş Silahları ve El Bombaları

Kavga-Yakın Dövüş İtemleri

Tüm yakın dövüş silahları aynı hasarı vermektedir. Bu savaşçılar için sevindirici bir haber! Yakın dövüş itemler, düşmanların zırhına bağlı olarak 2-4 arası vuruşta öldürür, kasklara bağlı olarak da 1-2 kafaya vurulan darbe sonucu öldürür.

Oyundaki mevcut yakın dövüş ögeleri şöyledir;

Pan

Machete

Sickle

Crowbar

El Bombaları;

Oyun içerisinde el ile atılan 4 farklı düşmana zarar veren item bulunmaktadır. Her bir item ayrı bir zarar özelliği içermektedir.

Frag Grenade:

Klasik el bomba türünden bir bombadır. Etkili bir atış sonucunda ciddi zararlar vermektedir. Düşmanlarınıza saklanırken ya da onlar HP barlarını doldururken öldürebilirsiniz.

Smoke Grenade:

Bir tür sis el bombasıdır. Kısıtlı bir zamanda düşmanın görüş alanını kısıtlayıp bir mekandan başka bir mekana geçerken kullanılabilir.

Stun Grenade:

Etkili bir sis bombasıdır. Bu el bomba ile düşmanlarınızın gözlerini kısıtlı bir zamanda kör edebilirsiniz. Düşmanınızın gözü kör olduğunda onu rahatça avlayabilirsiniz.

Molotof Kokteyl:

Frag Grenade adlı el bombasına benzer bir tür atılabilir itemdir. Fakat anlık bir zarar vermektense biraz daha zaman alıcı zarar verme özelliğine sahiptir. Molotof Kokteyl ile insanların yuvalarına terk etmesini sağlayabilir ve evlerine girmelerine engel olabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlar aşağıdan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyunu ile alakalı diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sırt Çantaları Rehberi

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Araç Rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir