PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sırt Çantaları Rehberi

Sırt çantaları oyun içerisinde size ait olan envanterleri taşımanızda yardımcı olan bir araçtır. Her bir seviyedeki sırt çantası, taşıyabildikleri envanter kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Sırt çantalarının temel kapasitesi 400’dür. Seviyelerine göre alacağı eşya sayısı artmaktadır.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sırt Çantaları Rehberi

1.Seviye (Level) Sırt Çantası

Hafif parlak bej rengi tasarımında olan bu sırt çantası 1. seviyede bir sırt çantasıdır. Eğer herhangi bir sırt çantasına sahip değilseniz karşınıza çıkar çıkmaz alınması gerekilen bir sırt çantasıdır. +150 envanter kapasitesi özelliğine sahiptir.

2.Seviye (Level) Sırt Çantası

İkinci seviye bir sırt çantası olan bu item ise koyu yeşil görünümü özelliği ile bilinir. Fakat 2 farklı renk seçeneği vardır. Koyu yeşil ve kirli sarı süslemesi ile açık yeşil rengi. Bu seviyedeki çantanın envanter kapasitesi ise +200’dür.

3.Seviye (Level) Sırt Çantası

Tasarımı ile kolaylıkla tanınabilinen bir item olan 3. Seviye sırt çantası kaba bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ise onun kapasite hacmidir. +250 envanter kapasitesi özelliği ile gelen 3. Seviye sırt çantası en iyi seçenek olmaktadır.

Diğer Eşyalar

Benzin Bidonu

Benzin bidonları yalnızca aracınıza benzin doldurmak için kullanılır. Herhangi bir patlama amacıyla kullanılamaz.

Çok Amaçlı Kemer

Her oyuncuya oyun başlangıcında verilen bir itemdir. Oyuna başlamadan önce giydiğinizi emin olun çünkü +50 taşıma kapasitesi özelliği bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir