PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Can Yelekleri ve Miğferler

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyununda karakterler için her bir seviyeye özel can yelekleri ve miğferler bunmaktadır. Bu ekipmanların her biri oyuncuya savaşlardaki aldıkları zararların oranını düşürmekte yardımcı olmaktadır.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Can Yelekleri ve Miğferler

Can Yelekleri

Can yelekleri muhtemelen oyundaki en kullanışlı ekipman parçalardan biridir.
Bir sırt çantasına benzer şekilde işlev görmekle birlikte, taşıma kapasitenizi de geliştirirler. Fakat savaş alanında hayatta kalma şansınızı artırmak için cephaneliklerden bazılarını feda etmenize sebep olur.

1. Seviye Polis Can Yeleği

1. Seviye Polis can yeleği, çoğu alanda gözden kaçırılması oldukça zor, parlak gri renginde bir ekipmandır. 1. Seviye Polis can yeleği, +50 taşıma kapasitesi ve 200 zırh ile birlikte gelir.

2. Seviye Polis Can Yeleği

2. Seviye Polis Can yeleği, bir önceki seviye can yeleğinin aksine, haritanın etrafındaki karanlık bölgelerde görülmesi oldukça zor olabilir.
2. seviye yelek küçük bir cephanelik sağlamasının yanında, siyah renkli tasarımı ile uyum sağlamaktadır. Bazı kullanıcılar için siyah uzun ceketleriyle uyuşan bir moda ekipmanıdır.
2. seviye polis can yeleği, aynı zamanda +50 kapasite ile birlikte gelir. Ancak 20 ek zırh puanı sağlar.

3. Seviye Asker Can Yeleği

İsminin 3. seviye can yeleği olduğuna aldanmamak gerekir. Çünkü oyunda 1. veya 2. Seviye asker can yeleği bulunmamaktadır. Dolayısıyla 2. seviye polis can yeleğinden sonra bu ekipmana geçiş olmaktadır. Bu can yeleği ile birlikte sağlıklı hissederek savaşa rahatça girmenizi sağlayacak.
3. seviye asker can yeleği +50 kapasitesi ile 250 cephane kapasitesi sunmaktadır.

Miğferler

Miğferler üzerinde uzun uzun düşünülmeden giyilmesi gerekilen bir ekipmandır. Çünkü ya giymek zorunda kalırsınız ya da kafanıza alacağınız tek bir kurşunla ölebilirsiniz. Diğer oyunlardan farklı olarak yanınızda yalnızca bir adet miğfer bulundurabilirsiniz bu yüzden miğferinizi seçerken dikkatli olun.

1. Seviye Miğfer

Basit bir miğfer gibi görünebilir ama sizi zayıf mermilerden korur. Ancak daha tehlikeli atışlardan korunmak için üst seviye bir miğfer bakmak gerekir. 1. seviye miğfer 80 cephane koruması sağlamaktadır.

2. Seviye Miğfer

2. seviye miğfer yüksek derecede bir koruma sağlamasının yanı sıra havalı gözüken bir özelliğe de sahiptir. Bu yüzden 2. Seviye miğfer birçok kullanıcının arayacağı bir miğfer türü olabilir.
2. seviye miğfer size 150 cephane puanı sağlamaktadır.

3. Seviye Miğfer

Ve kafanızı mermilerden koruyacak asıl ekipman. 3. seviye miğfer ile birlikte headshot yani kafaya açılan ateşler artık tarih olabilir. Birçok headshot için oldukça önleyici ve koruyucu bir özelliğe sahip. Fakat sniper türü silahlara karşı tedbirli olmak gerekir. Çünkü isabetli bir sniper atışı sizi öldürebilir.

Ayrıca arkadaşlar aşağıdan PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS oyunu ile alakalı diğer konularımıza göz atabilirsiniz.

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sağlık ve Yükseltici Ekipmanlar

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Araç Rehberi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir