Pes 2013 “Rld.dll bulunamadı” hatasının çözümü

Futbol oyunları arasında en popüler oyunlardan olan Pes 2013 oyununun en popüler hatası; Pes 2013 “Rld.dll bulunamadı” hatasıdır. Hatanın çözümü ise oldukça basittir.

pes 2013 rld.dll bulunamadı hatası
pes 2013 rld.dll bulunamadı hatası

Pes 2013 “Rld.dll bulunamadı” hatasının çözümü

Bu hatayı alma sebebiniz aslında olmayan bir dosya değildir. Bu dosyanın olmadığını söylemesinin sebebi bu dosyanın Anti virüs programları tarafından zararlı yazılım veya virüs olarak algılanmasından dolayı silinir ve oyun açılırken size dosyanın var olmadığı uyarısını verir. Bu uyarıdan ve hatadan kurtulmak için yapmanız gereken rld.dll dosyasını buraya dikkat virüs programı kapalı iken oyunun bulunduğu klasöre tekrar atmanız gerekmektedir.

Eğer dosyayı virüs programını kapatmadan atarsanız klasöre oyunu açmaya çalıştığınızda dosyayı yine virüs olarak algılayıp silecektir bunu aklınızdan çıkarmayın. Aşağıdaki linkten rld.dll dosyasını indirebilirsiniz.

[symple_button url=”https://yadi.sk/d/VRW2h66592jnT” color=”black” size=”default” border_radius=”3px” target=”self” rel=”” icon_left=”” icon_right=””]Download[/symple_button]

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir