Pepper Panic Saga Altın ve Can Hilesi

Pepper Panic Saga oyuncularına uygun olan enfes bir Altın ve Can hilesi sunuyoruz! Bunun için herhangi bir program ya da üyelik oluşturmanız gerekmiyor. Oyun da yer alan Session ID kullanılarak bu mucizevi oyunda ki hileleri kurabilir ve konumlandırabilirsiniz.

Hileleri kullanırken amacınız doğru orantı da bir işleyiş oluşturmanızdır. Oyunda ki ID’yi devamlı paylaşmanız durumunda editörler tarafından yakalanabilir ve banlanma olasılığınız da söz konusu olabilir. Düşünüldüğü zaman bu durum oldukça geçerli bir şey ve yakalanmamak için de belli bir şekilde çaba sarf etmeniz gerekmektedir.

King Game yapımcıları tarafından sunulan bu oyunun tamamen mantığı ise Candy Crush Saga oyunu ile aynıdır. Bu oyundan elde ettiğiniz tecrübe ve birikimi, aynı şekilde Pepper Panic Saga oyununa da taşıyabilirsiniz! Pepper Panic Saga can hilesi konumuzdan hile sitesine girin ve dilediğiniz kadar can ve altın aktarımı yapın!

Alt kısımda ki video yardımı ile oyunda ki hilenin nasıl aktif edileceği hususunda da bilgiler toplayabilirsiniz. Buradan elde edeceğiniz bilgiler sayesinde hilenin kullanımı hakkında da çeşitli bilgilere sahip olacaksınız. Hile gayet basit bir şekilde kurulmaktadır. Facebook Oyun Hilesi konumuzda sizler için paylaşmış olduğumuz Pepper Panic Saga Altın hilesini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz! Hadi çocuklar, keyifli bir oyun sizleri bekliyor ve hemen oyuna başlayın!

Aşağıdaki site hileyi gerçekleştirmek için gerekli olan sitedir, videoyu izleyerek çok rahat bir şekilde hilenin nasıl yapıldığını adım adım görebilir ve hileyi yapabilirsiniz.

Hile link: http://gamingcc.net/ppngl.php

Bunlar Da İlginizi Çekebilir

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir