Paladins Kayıt Ol, İndir ve Ücretsiz Oyna

Paladins son dönemlerde patlama yapan ve benimde sevdiğim mükemmel bir oyun, üstelik bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz. Şimdi ben size bu oyunu Steam üzerinden nasıl indirip, ücretsiz bir şekilde oynayacağınızı göstereceğim. Aşağıdaki adımları takip ederek Paladins oyununu indirip, kayıt olarak oyuna hesabınızla giriş yaparak oynayabilirsiniz. Eğer sisteminizin Paladins oyununu kaldırıp, kaldırmayacağından emin değilseniz öncelikle konu altındaki sistem gereksinimleri konusuna göz atabilirsiniz.paladins-yeknotcom

Paladins Kayıt Ol, İndir ve Ücretsiz Oyna

Arkadaşlar ben oyunu Steam üzerinden oynuyorum, size de böyle yapmanızı tavsiye ediyorum, ona göre anlatacağım.

1- Öncelikle buraya tıklayın ve oyunu ücretsiz olarak indirin. Paladins oyununun boyutu şuan 3 GB civarında, güncellemeler ile artacaktır.

2- Eğer oyunu indirmek için Steam hesabınız yoksa öncelikle ücretsiz olarak bir Steam hesabı oluşturun, ardından oyunu indirin.

3- Oyun inip, açıldığında size hesabınızın olup olmadığını soracaktır, yoksa hemen oradan bir tıkla hesabınızı oluşturup oyuna girebilirsiniz.

4- Artık oynayabilirsiniz, iyi oyunlar.

Oyun Beta sürecinde olduğu için bazı sorunlarla karşılaşmanız mümkün, onun içinde konular hazırladım. Aşağıdaki "Paladins Açılmıyor" konusundaki yöntem ile bir çok soruna hatta tüm sorunlara tek bir çözüm uygulayarak, kısa bir çözümle (10 saniye sürmüyor) oyunu düzeltip, sorunu çözüp rahatça oynayabilirsiniz. Tabi buradaki sorunun sunucu kaynaklı olmaması gerekiyor, eğer sunucular kapalıysa yapabileceğiniz hiç bir şey yok, beklemek zorundasınız. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Paladins Sistem Gereksinimleri

Paladins Açılmıyor Sorunu

BENZER YAZILAR

One thought on “Paladins Kayıt Ol, İndir ve Ücretsiz Oyna

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir