Oynanabilecek Eski Ancak Güzel MMORPG Oyunları

Evet arkadaşlar bu yazımızda size yakın tarihlerde çıkmış en iyi 5 mmorpg oyununu tanıtacağız. Oyun otoriteleri tarafından belirlenen ve oyuncular tarafından tercih edilip sevilen oyunlar listemizi sizlere sunuyoruz.

İlk Oyunumuz Blade And Soul Online

classtest640

Anime grafikleri ile dikkat çeken oyunumuz Blade and Soul 2015 yılında avrupa sunucularının açılacağı söylenen oyun gerçek bir kalite eseri gerek oyundaki grafikler ve yetenek setlerinin çokluğu ile oyuncuları büyüleyen oyun insanları şuan açık olan Rusya ve Çin serverlarına kadar itmiş durumda. Bu oyunda yapabileceklerinizin bir sınırı yok (fazlada abartmamak gerek) örneklemek gerekirse uçabilirsiniz,yüzebilirsiniz ve ve ve su üstünde koşabilirsiniz. Oyunun gerçekten uğraşılmış kafa patlatılarak oyunculara eksiksiz sunulduğunu oyunun yapımcılarının söylediği şu söz ile anlayabiliriz. “Blade and Soul için gerçekten büyük çabalar sergiledik” Oyunumuz Non-Target ve Open World olarak işlenmiş gerçekten Mmorpg oyunlardan zevk alabilmeniz için her şey ayağınıza kadar gelmiş. Bizde bu kadar uğraşılmış ve gerçekten ortaya güzel bir şeyler konulmuş bu oyunu listemizin ilk sırasına yerleştiriyoruz.

İkinci Oyunumuz ArcheAge

resimler-54661f9ad513e54661f9ad5177

ArcheAge gerçekten listenin başında yer almak için bizi zorlayan bir oyundu fakat biz çok ufak farklar ile onu 2. sıraya yerleştirdik. ArcheAge çok kısa bir zaman önce Avrupa sunucularını açtı. İlk önce Kore’de başlayan oyunumuzun Blade and Soul’dan aşağı kalır bir yanı yok denecek kadar az. Open World ve Sandbox olan ArcheAge Non-Target değil. Sandbox oyunları kısaca anlatacak gerekirse oyundaki dünyaya el atabilir ağaçlar ekleyebilir ve etrafı değiştirebilirsiniz. Çok büyük bir ticaret sistemi ile karşımıza çıkıyor ArcheAge oyunda çiftliğinizi kurabilirsiniz, Balıkçılık yapabilirsiniz,Madencilik yapabilirsiniz,Bitki toplayabilirsiniz,Topladığınız eşyaları başka bir şehirde satarak ticaret yapabilirsiniz. Tüm bunlar size göre değil mi? siz kötü taraftansanız eğer ArcheAge sizleri de düşünmüş ticaret yapan eşyalarını taşıyan insanlara saldırabilir ve onları öldürerek mallarını alabilirsiniz. Tabi ki böyle kötü yolu seçerseniz bir süre sonra kötü puanlarınız birikecek ve mahkemede yargılanacaksınız eğer suçlu bulunursanız hapse atılırsınız.Tabi hapis yatmak zorunda değilsiniz etrafta bulunan kutuları kırıp içinden anahtar düşürerek hapisten kaçabilirsiniz. ArcheAge’in özellikleri saymakla bitmez durumda eğer sizinde ticareti seven bir yapınız var ise kesinlikle ArcheAge’i kaçırmamalısınız.

Üçüncü Oyunumuz Aion Online

aion_4-0_wallpaper_spiritmaster

Evet geldik listemizin üçüncü sırasına piyasaya aylık ücretlendirme ile giren Aion girer girmez oyun otoriteleri ve oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı sınıf sistemi ve güzel grafikleri oyunu özel kılan kanat sistemi ile birleşen Aion listemize üçüncü sıradan girmeyi başardı. Aion Non-Target olmayan Open World tarzında bir mmorpg oyun oyunun bize verdikleri daha çok pvp sisteminden yana güzel bir ırk savaşı ile bu güzel grafiklerin birleşimi bizi bizden alacak. Hele ki o havada gerçekleşen duellolar gerçekten harika bir pvp deneyimi sunuyor.

BENZER YAZILAR

One thought on “Oynanabilecek Eski Ancak Güzel MMORPG Oyunları

  1. zagato Reply

    black desert online geliyor oyunların tartısmasız lıderı olacagına emınım silkroad devamında cabal oyunlarından sonra pek tat alamadıgım mmorpg tarzı oyunlarda bekledıgım tek oyun sıstem gorsellık ve icinde barındırdıgı tarz gercekten muhtesem tabı tam anlamı ıle tat almak ıcın bılgısayarlarımızı guncellememız ya da yenılememız gerekecek ınsallah cabuk cıkar sabırsızlıkla beklıyorum …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir