MSN Aç Kaydol – Resimli Anlatım

Aşağıdaki adımları takip ederek sizde bir MSN hesabı açabilirsiniz. MSN, Messenger, Hotmail bunlar aynı servistir, tek bir hesap açmanız yeterlidir. MSN Aç adlı konumuzla kolay bir şekilde hesabınızı açabilirsiniz.

Önemli Not: Sevgili arkadaşlar, Hotmail ve MSN aç aynı şeylerdir ve bunlar birer mail servisidir. Oyunlara, sitelere kayıt olurken mail istediğinde buradan açtığınız hesaplarınızı verebilirsiniz. MSN açabilmek için aşağıdaki kayıt sitesine gidip, karşınıza gelen formu kendi doğru bilgilerinizle doldurarak kolayca açabilirsiniz. Daha sonra bu mail adresinizle mail atabilir ve mail alabilirsiniz. Kayıt işlemlerinde bu mail hesabınızı kullanabilirsiniz.

MSN Aç Kaydol – Resimli Anlatım

1. Öncelikle buraya tıklayın ve MSN kayıt olma sayfasına gidin.

2. Daha sonra karşınıza aşağıdaki resimde olduğu gibi bir kayıt formu ekranı gelecektir.

hotmail kaydol1

Şimdi bu kayıt formunu aşağıdaki gibi doldurunuz.

1. Ad ve soy ad giriniz.

2. Kullanıcı adı giriniz örneğin emrekartal@example.com gibisinden bir kullanıcı adı seçmelisiniz. Ancak isterseniz example.com yerine hotmail.com, outlook.com veya outlook.com.tr uzantılarını seçmek için Kullanıcı adı kısmındaki “Alternatif olarak, yeni bir e-posta adresi alabilirsiniz” yazısına tıklayın.

3. Parolanızı girin. Parolanın içerisinde bir adet büyük harf, bir adet küçük harf ve 1 adet rakam bulunmak zorundadır, en az 8 karakterden oluşmalıdır. Böyle bir parola belirleyin. Daha sonra parolayı aşağıya tekrar girin.

4. Ülke seçin.

5. Doğum tarihinizi verin.

6. Cinsiyetinizi seçin.

7. Ülke kodu seçin Türkiye için +90.

8. Başında sıfır olmadan cep telefonu numaranızı girin. Bu numara şifre unutursanız diye şifre göndermek için kullanılır.

9. Doğrulama karakterlerini girin ve en son olarak en altta bulunan “Hesap Oluşturun” yazan mavi butona tıklayın, işlem tamamdır. Artık sizde bir mail hesabına sahip oldunuz, bu mail hesabı ile tüm Microsoft servislerine üye olabilir ve Skype programını bu mail ile kullanabilirsiniz.

Evet arkadaşlar Yeknot.com olarak resimli anlatım ile yaptığımız tüm konuları takip etmenizi bekliyorum, ayrıca sorularınız varsa bize yorum yazarak gönderebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer içeriklere de göz atabilirsiniz. Örneğin MSN Aç konusuyla ilgili olarak Hotmail Aç konumuza göz atabilirsiniz. Veya Google tarafından ücretsiz sağlanan mail servisi olan Gmail Kaydol adlı konumuza bakabilir ve daha iyi bir mail deneyimi yaşayabilirsiniz. Şahsen bana sorarsanız Hotmail yani MSN’ mi yoksa Gmail’ mi diye, benim cevabım Gmail olacaktır.

Son güncelleme tarihi: 05.05.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir