Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi (Video)

Mount and Blade 2 Bannerlord çıkış tarihi konusunda 16.8.2015 tarihi ile kesin bir şey yok. Oyunun geliştirilme süreci halen devam ediyor. Bazı yerlerde Google sonuçlarında gözüken çıkış tarihi verilebiliyor, ancak bu yanlış, çünkü oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi. “O zaman bu konuyu niye açıyorsun” diye sorabilirsiniz bana, bu konuda bilgi vermek ve oyunun çıkış tarihi kesinleştiğinde de burada belirtmek için açıyorum. Çünkü Mount and Blade 2 Bannerlord oyunu uzun zamandır beklediğim bir oyun, her gelişmesini takip ediyorum. Ayrıca oyunla ilgili paylaşmaya değer bulduğum her şeye sitede yer vereceğim, meraklılarına duyurulur. Çıkış tarihi kesinleştiği vakit aşağıdaki çıkış tarihi kısmını güncelleyeceğim.

Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi: Henüz bilinmiyor.

TaleWorlds yetkilisi, oyunun yapımcısı Armağan Yavuz Mount and Blade 2 Bannerlord oyununun 2016 ilk yarısı içerisinde çıkabileceğini söylüyor. Yani 2015 yılında çıkar diye düşünenler yanılıyorlar. 2015 yılında oyunun yapımı tamamlanamaz. Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izlerseniz çıkış tarihi sorulduğu vakit verdiği cevabı bulabilirsiniz. Aşağıdaki video Almanya’ da düzenlenen 2015 Gamescom etkinliğinden…

Mount and Blade 2 Bannerlord için şunu söyleyebilirim; mükemmel bir oyun geliyor. Oyun ayrıca PC sürümünden sonra Xbox ve Playstation platformları için de çıkış yapacak. Oyun Türkçe olarak çıkacak fakat Türkçe dublaj bulunmayacak. Oyuna dair şuan pek çok şey net değil, zamanla netleştikçe buradan sizlere duyuracağım. Lütfen bizi takip etmeye devam edin, oyun hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum. Ayrıca oyun hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz, atlamış olduğunuz haberler olabilir.

Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri konusuna Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri bağlantısına tıklayarak göz atabilirsiniz.

BURADAKİ YAZILAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR BİR GÖZ ATIN:

2 YORUM “Mount and Blade 2 Bannerlord Çıkış Tarihi (Video)

  1. Yavuz Reply

    Oyunun gerçekten Türkçe dil desteği olacak mı bu benim için çok önemli

  2. serdar Reply

    olmıcak yavuzcugum boşuna bekledık Türkce cıkmıcaksa bunu ben oynamam werbanda devam ederım ama banerlord no

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir