Mortal Kombat X’e Yeni Karakter!

Efsane dövüş oyunlarından olan Mortal Kombat serisinin yeni çıkacak oyunu Mortal Kombat X için yeni bir karakter daha duyuruldu. Bununla birlikte oyundan ekran görüntüleri yayınlandı.

mk

Geliştiricisi Netherrealm Studios ve dağıtımcısı da Warner Bros Games olacak yeni oyun Mortal Kombat X’in içinde yer alacağı kesinleşen karakterleri daha önceki haberlerimizde duyurmuştuk. Şimdi de yeni açıklanan karakteri duyuracağız. Mortal Kombat çizgi romanı severlerinin yakından tanıyacağı yeni karakterimiz  Erron Black!

mk6

Uzun bir zamandır bekleyenlerinin çıkması için gün saydığı Mortal Kombat X’de yeni bir karakter daha gün yüzüne çıktı. önceki karakterleri öğrenmek için haberlerimize bakabilirsiniz. Serinin eski oyunlarının hiçbirinde olmayan Erron Black çizgi romana özel bir dövüşçüydü.

mk7

Yayınlanan fotoğraflardan da anlayacağınız gibi Erron Black klasik bir kovboy. Şu an için bir oynanış videosu yayınlanmadı fakat yeni kovboy karakterimizin yanında Shinnok, Goro, Baraka, Cassie Cage, Jax ve Quan Chi karakterlerinin de görselleri bulunuyor.

mk4

 

Eski Mortal Kombat oyunlarından çok yüksek seviyede grafiklere sahip Mortal Kombat X’in yayınlanma tarihi ise PC, PS 4 ve Xbox One platformlarında 14 Nisan 2015, PS 3 ve Xbox 360 platformları için ise bu tarih 30 Haziran olacak. Yeni karakterler ve görseller hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

mk8

mk3

mk2

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir