Mortal Kombat X Yeni Video

Merhaba arkadaşlar sürekli olarak haberlerini size duyurduğumuz Mortal Kombat X’in yeni videosu yayınlandı. Bu video oyunun hikayesinde dövüşçülere dair bilgiler veriyor.

mortal kombat x

Bu yıl çıkacak olan efsane dövüş oyunu Mortal Kombat X’in geliştiricisi Netherrealm Studios ve yayımcısı ise Warner Bros Games olacak. Hikaye modunda olan görüntüler bu video ile bizimle buluşmuş oldu.

Nisan ayında oyuncularla buluşacak olan oyunun hikaye videosunda hikayedeki önemli karakterlerin nelerle karşılaşacağı hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Tam olarak olmasa bile ufak ip uçları veriliyor. Önceki haberlerimizde buna yer vermiştik ama tekrar söylemeliyiz ki yeni oyun eski oyundan yıllar sonrasında geçecek.

Mortal Kombat X’de üç farklı dövüş sistemi olacağını biliyoruz. Oyunda olacağı bu zamana kadar duyurulan karakterler Erron Black, Jason Voorhees, Shinnok,  Reptile, Kotal Kahn, Ferra & Torr, D’Vorah, Cassie Cage, Scorpion, Sub-Zero, Kano, Raiden, Kung Lao, Kitana ve Goro karakterleriydi (ayrıntıları için eski haberlerimize bakabilirsiniz.). Daha fazla karakter açıklanmaması onlarla oyunda tanışmamız bekleniyor.

Bu zamana kadar olan görseller ve videolardan anladığımız kadarıyla grafikleri çok üst seviyede olan bir oyun oynayacağız. 14 Nisan 2015’de Mortal Kombat X PC, PS 4, PS 3, Xbox One ve Xbox 360 platformları için yayınlanacak. Yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için eski haberlerimize de göz atabilirsiniz.

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir