Mortal Kombat X Yeni Karakter!

Herkesin baya bir zamandır sabırsızlıkla beklediği efsane dövüş oyunu Mortal Kombat X için bir karakter daha duyuruldu.

Dağıtımcısı Warner Bros Games ve geliştiricisi Netherrealm Studios olan Mortal Kombat X’in haberlerini sizin için yapmıştık. Şimdi yeni kesinleşen bir karakteri daha size duyuracağız. Bu karakter sadece Mortal Kombat X oyuncularının değil çoğumuzun tanıdığı bir karakter.

Duyurulana göre oyunda kesinleşen bir diğer karakter 13. Cuma filminden de bildiğimiz Jason Voorhees. Oyuncuların bileceği gibi Mortak Kombat serisinin önceki oyunlarında da Mortal Kombat dünyası dışından karakterler oyuna eklenmiş ve herkesin beğenisini kazanmıştı.

Jason Voorhees karakteri Season Pass paketi ile oyuna dahil olacak ve yanında üç karakterle gelecek. Yeni gelecek üç karakterden iki tanesi oyun serimizden tanıdığımız bir karakter olacakken üçüncü karakter Jason Voorhees gibi bir dövüşçü olacak.

Ronin Kenshi, Samurai Shinnok ve Jingu Kitana karakter modellemelerinin de bulunduğu Samurai Pack’de Season Pass sürümünde olacak. Belirttiğimiz özelliklerle birlikte sürümün ücreti 25€ olacak.

Yayılanan videolardan anladığımız üzere çok iyi bir Mortal Kombat X deneyimi yaşayacağımız oyun  X PC, PS 4 ve Xbox One için 14 Nisan 2015 tarihinde, PS 3 ve Xbox 360 için 30 Haziran’da satışa sunulacak. Peki siz yeni karakter için memnun musunuz?

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir