Mortal Kombat X Anroid İndir

İnceleme
  • Grafik
  • Ücret
  • Tasarım
  • Hız
Toplam Puan6.8

Oyunun üst düzey grafiklere sahip olması, ücretsiz olması iyi yönleri iken, oyun içi ücretli satın almalar dengeyi bozuyor. Hızı iyi ancak bazı arkadaşlar oyunun arada kastığını söylüyor.

Mortal Kombat herkesçe bilinen efsanevi bir dövüş oyunudur. Seri olarak devam eden Mortal Kombat’ın geçen aylarda 10. Oyunununda geleceği duyurulmuş ve oyunu tanıtan ilgi çekici videolar yayınlanmıştı.

Mortal Kombat X’in geliştiricisi olan NetherRealm Studios yayınladığı oynayış videoları ile oyundaki grafik şölenini göstermiş oldu.

PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’da yayınlanacak olan Mortal Kombat X’in Android ve IOS platformunda da olacağı müjdelenmişti, şimdi aşağıdan bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mortal Kombat X Android İndir

Mortal Kombat X’in yapımının Warner Bros. tarafında yapılacağı, oyunun Nisan ayında Android ve IOS’la birlikte mobile geleceği açıklandı. Üst düzey grafikleri ile mobilde sınırları zorlayacak oyun Mortal Kombat X için bir de çok ilgi çekici bir video yayınlandı.

Mortal Kombal X, Android ve IOS’ da ücretsiz olarak yayınlanacak fakat uygulama içi satın alma içerikleri olacak.

Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin ve Anroid cihazlarınız için en iyi ve ücretsiz oyunlardan haberdar olun ve son gelişmeleri takip edin. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi oyunlar.

BENZER YAZILAR

2 YORUM “Mortal Kombat X Anroid İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir