Modern Combat 5 Android İçin Artık Ücretsiz!

Merhaba arkadaşlar Modern Combat 5: Blackout Gameloft’un sevilen ve başarılı oyunlarından biridir. Geçen günlerde IOS için ücretsiz indirilmeye sunulmuştu şimdi de Android için ücretsiz!

modern combat 5

Mobildeki oyunlarıyla başarılı olan Gameloft’un en başarılı diyebileceğimiz serilerinden Modern Combat oyununun son oyunu IOS için iTunes’da ücretsiz olarak sunulmuştu. Bu haber Android kullanıcıları kızdırmıştı.

Şimdi ise Android kullanıcılarını mutlu edecek bir haberimiz var. İlk başta IOS için ücretsiz yayınlanan oyun Modern Combat 5 şimdi de Android için ücretsiz olarak mağazada bulunuyor.

Ücretsiz olmadan önce yaklaşık 8.5 TL olan oyun artık Android için Google Play Store’da ücretsiz. Severlerinin hiç vakit kaybetmeden indireceğinden eminiz.

Şimdi sıranın Windows Phone için ücretsiz yayınlanmasında. Fakat IOS ve Android için ücretsiz yayınlanan Modern Combat 5 Windows Phone için maalesef ki hala ücretli. Eğer Windows Phone kullanıyor ve Modern Combat 5 oyununu kesinlikle oynamak istiyorum diyorsanız 8,99 TL vermeniz gerekiyor. Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir