Mobogenie Nedir, Ne İşe Yarar ?

Mobogenie uygulaması telefon ile bilgisayar arasında köprü vazifesi gören oldukça faydalı bir uygulamadır. Mobogenie uygulaması sayesinde telefonunuzu bilgisayara bağlayarak bilgisayar üzerinden telefonunuza her türlü dosyayı aktarabilir veya sıfırdan indirebilirsiniz. Yani sizin anlayacağınız, bu uygulama sayesinde bilgisayar ile bağlantı kurarak telefonunuza veri aktarımını kolayca yapabilir, bilgisayarınız üzerinden telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Hatta telefonu bilgisayara bağlayıp telefonunuzdaki oyunları bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Buna mesaj gönderme, dosya indirme gibi her şey dahildir. Mobogenie uygulaması ile telefon bilgisayara bağlanarak, telefonunuz için yapmak istediklerinizi bilgisayar üzerinde yapabilirsiniz. Bu size oldukça vakit kazandıracak ve kolaylık getirecek bir uygulamadır. O yüzden bu uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Mobogenie APK İndir

Ayrıca sitemizde yer alan diğer konulara da göz atabilirsiniz. WhatsApp Nedir adlı konumuza giderek uygulama hakkında bilgi alıp ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Değerli yorumlarınız bekliyorum, ayrıca uygulamalar hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz. Yeknot olarak bizi takip etmeye devam edin.

Son Yorumlar

  1. Yiğit Çınar 25 Mayıs 2015
    • Yemre 26 Mayıs 2015

Yorum Bırakın