Mobogenie Nedir, Ne İşe Yarar ?

Mobogenie uygulaması telefon ile bilgisayar arasında köprü vazifesi gören oldukça faydalı bir uygulamadır. Mobogenie uygulaması sayesinde telefonunuzu bilgisayara bağlayarak bilgisayar üzerinden telefonunuza her türlü dosyayı aktarabilir veya sıfırdan indirebilirsiniz. Yani sizin anlayacağınız, bu uygulama sayesinde bilgisayar ile bağlantı kurarak telefonunuza veri aktarımını kolayca yapabilir, bilgisayarınız üzerinden telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Hatta telefonu bilgisayara bağlayıp telefonunuzdaki oyunları bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Buna mesaj gönderme, dosya indirme gibi her şey dahildir. Mobogenie uygulaması ile telefon bilgisayara bağlanarak, telefonunuz için yapmak istediklerinizi bilgisayar üzerinde yapabilirsiniz. Bu size oldukça vakit kazandıracak ve kolaylık getirecek bir uygulamadır. O yüzden bu uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.

Mobogenie APK İndir

Ayrıca sitemizde yer alan diğer konulara da göz atabilirsiniz. WhatsApp Nedir adlı konumuza giderek uygulama hakkında bilgi alıp ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Değerli yorumlarınız bekliyorum, ayrıca uygulamalar hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz. Yeknot olarak bizi takip etmeye devam edin.

2 YORUM “Mobogenie Nedir, Ne İşe Yarar ?

  1. Yiğit Çınar Reply

    Gerçekten güzel bir program bu program sayesinde telefonumu bilgisayarıma bağlıyor (resim,video,apk) aktarımı kolayca yapabiliyorum. Ayrıca bilgisayar üzerindende android oyunları oynayabiliyorum. Teşekkürler “YEKNOT” 😀

    • Yemre Post authorReply

      Değerli yorumun için ben teşekkür ederim Yiğit Kardeşim, Mobogenie uygulamasına virüs gözüyle bakanlar olduğu için açıklamak istedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir