Minecraft Ücretsiz Bedava İndir – Full Son Sürüm

Minecraft oyunu; Blok kırma, yerleştirme, inşa etme ve hayatta kalma temalı bir oyundur, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından sevilip oynanmaya başlanmıştır ve yüksek indirme rakamlarını yakalayabilmiş ünlü bir strateji oyunu haline gelmiştir. Oyunu aşağıdan indirebilirsiniz. Oyun Full Sürümdür ve dosya şifresi yoktur, herkese iyi oyunlar dilerim.

Minecraft Ücretsiz Bedava İndir

Minecraft “Kum Havuzu” olarak tanımlanmaktadır ve bu oyunda, küçük bir yapıdan devasa bir şehir’ e kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Sınır hayal gücünüzdür.

Evet son sürüm şuan 1.8.3 sürümüdür ve bu sürüm genel olarak optimizasyon için çıkarılmıştır ve daha iyi performans göstermektedir.

Minecraft 1.8.3 Nasıl Kurulur ?

Aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Minecraft son zamanların en popüler oyunlarından birisi haline gelmiştir. Ve genelde bu oyunun yaş ortalaması düşüktür. Şuana kadar Türkiye’ de aylık 800 bin indirilme rakamlarına ulaşmış fenomen bir oyundur. Oyunu oynamayan bile oyun hakkında bir çok fikre sahiptir. Denemeyenlerin denemesi gereken oldukça kaliteli ve zevkli bir oyundur, tüm arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum.

BENZER YAZILAR

2 YORUM “Minecraft Ücretsiz Bedava İndir – Full Son Sürüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir