Minecraft Survival ve Creative Mode Nedir?

Merhaba arkadaşlar bu konumuzda Minecraft oyunundaki iki moddan bahsedeceğim. Bu modlar Survival ve Creative mod, bunların açıklamasını yapacağım.

Minecraft oyununda birden fazla mod vardır, ve bu modlar oyunun amacını belirler. Yani her mod oyunun amacını ve yörüngesini değiştiren en önemli faktördür.

Minecraft Survival Mode Nedir ?

Minecraft Survival Mode hayatta kalma modudur. Yani amacınız oyunda hayatta kalmak ve yaşamınızı sürdürmeye çalışmaktır. Survival mode oynarken yeni oyun dersiniz size rastgele bir harita açılır ve siz o haritada rastgele bir yerde doğarak oyuna başlarsınız ve oyundaki yegane amacınız hayatta kalmaktır.

Minecraft Creative Mode Nedir ?

Creative Mode serberst ve yaratıcı mod olarak adlandırılır. Bu modda ise eğlence ve yaratıcılık ön plana çıkmaktadır. Yani Creative mod oynarken envanteriniz de her türlü eşya vardır ve sınırsızdır. Ayrıca bu modda ölümsüz olarak oynarsınız. Bu modda kendinizi göstermek, Minecraft haritasını gezmek yeni şeyler görmek ve devasa yapılar inşa etmek yapılabilecek en keyifli şeyler olarak görülebilir.

Yeknot.com olarak bizi takip etmeye devam edin, ayrıca sitemizde yer alan bir önceki konu olan Minecraft Köy Bulma adlı konumuza göz atarak nasıl Köy bulacağınızı öğrenebilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017

One thought on “Minecraft Survival ve Creative Mode Nedir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir