Minecraft Kaydol Üye Ol – Resimli Anlatım

Minecraft Kaydol konumuza hoş geldiniz arkadaşlar. Minecraft yaratıcı bir kum havuzu olarak tanımlanan ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan oldukça keyifli ve faydalı bir oyundur. Minecraft özellikle son zamanlarda iyice popüler olmuş ve çocuklar tarafından en çok oynanan oyunlardan birisi haline gelmiştir. Minecraft oyunu 5 oyun modundan meydana gelir. Bunlar; Hayatta Kalma, Zorlayıcı, Macera, Yaratıcı ve son sürüm ile gelen İzleyici modlarıdır. Minecraft oyunu Mojang şirketi tarafından yayınlanmaktadır ve orijinali ücretli bir oyundur.

İşte şimdi bu oyuna nasıl üye olacağımızı nasıl Minecraft hesabı açacağımızı anlatacağım. Üstelik bu anlatımı mı resimlerle destekleyerek anlatacağım ki daha kolay ve anlaşılır olsun. Evet artık başlayabiliriz.

Minecraft Kaydol Üye Ol – Resimli Anlatım

Minecraft’a Üye Olmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor, zaten basit bir olay, kolaylıkla yapabilirsiniz.

1 – Buraya tıklayarak Minecraft resmi kayıt sitesine gidin.

2 – Daha sonra aşağıdaki gibi karşınıza bir kayıt formu çıkacaktır.

minecraft kaydol

Bu kayıt formunu doğru bir şekilde doldurun.

E-email – İlk boşluğa e-mail adresinizi yazın, doğru yazın çünkü mail adresinize doğrulama maili gönderecekler, o maile tıklamanız gerekiyor.

Password – Bu kısımlara şifrenizi gireceksiniz. Zor bir şifre seçin, kimse bulamasın. Özellikle hem harf hem rakam olursa güçlü bir şifre olur.

Date of Bird – Bu kısım doğum tarihinizdir, 8 yaşından küçükler bu oyunu oynayamazlar. Burada doğum tarihinizi ay, gün ve yıl olarak girin.

I accept the Terms and Conditions, including the Privacy Policy

I want Mojang to send me news and updates by e-mail

yukarıdaki yazanları kabul etmek için yanlarındaki kutucuğu işaretleyin ve en son olarak en altta bulunan “Register” yazısına tıklayın, işlem tamamdır. Artık sizinde bir Minecraft hesabınız var. Oyuna kayıt olduğunuz bu e-mail ve şifre ile giriş yapabilirsiniz, herkese iyi oyunlar dilerim. Ayrıca aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.

Minecraft Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yeknot.com olarak bizleri takip etmeye devam edin. Ayrıca sevgili Minecraft oyuncuları sitemizde yer alan Minecraft Hileleri adlı konumuza giderek tüm hileleri bulabilir ve Minecraft İtem Kodları konumuzda ise tüm Minecraft eşya kodlarını bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum, tekrar iyi eğlenceler.

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017

10 YORUM “Minecraft Kaydol Üye Ol – Resimli Anlatım

 1. Umut Reply

  Sizin söylediğinizi yaptım fakat Play Demo diyor nası halletcem

  • Yemre Post authorReply

   Anlamadım Emre kardeşim ? Minecraft kayıt olma konusu bu, hile konusu değil.

 2. Yasamal Reply

  Hamachi : adamlar2 Şifre : 123 ip : 25.57.195.226sw ya ilk gelene vip hediye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir