Minecraft 1.8.3 İndir – Full Sürüm

Arkadaşlar aşağıdaki butona tıklayarak Minecraft oyununun en son sürümünü Full olarak indirebilirsiniz. Sizler için en güvenilir yerden Minecraft oyununu sizlere sunuyorum.

Dünyanın en büyük sitelerinden Amazon üzerinden aşağıdaki butona tıklayarak Minecraft 1.8.3 İndir diyerek oyunu indirebilirsiniz.

Minecraft 1.8.3 İndir

Minecraft 1.8.3 Nasıl Kurulur ?

Yukarıda ki indirdiğiniz dosya Minecraft yükleme dosyasıdır. Bu dosya ile son sürüme her zaman ulaşabilirsiniz. Play tuşuna bastığınız vakit program otomatik olarak yaklaşık 15 dakika içerisinde son sürüm Minecraft oyununu oynamaya hazır edecektir. Eğer son sürüm değilde başka bir sürüm yüklemek isterseniz “Versiyon: Use Latest Version” kısmından istediğiniz sürümü seçmeniz gerekiyor.

Minecraft Turkey Yeknot

Minecraft Hakkında Bilgi

Nasıl anlatayım bilmiyorum ama bu gerçekten farklı bir oyun 🙂 Sanki hani bazı oyunlar vardır, geçmişten günümüze taşırız, bizler için farklı şeyler ifade eder ancak artık güncelliğini yitirmiş ve zamana cevap veremez. İşte Minecraft geçmişten gelip hala bugüne hitap edebilen bir oyun gibidir, gerçekten oynanması gereken muhteşem oyunlardan birisidir.

Minecraft “Kum Havuzu” olarak tanımlanmaktadır ve bu oyunda, küçük bir yapıdan devasa bir şehir’ e kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Sınır hayal gücünüzdür.

Minecraft Türk Server

Editörün Notu:

Yeknot.com olarak Minecraft ismini duymuş ama bir türlü bu oyunu oynayamayan kişilere diyorum ki; Minecraft’ a bir şans tanıyın 🙂 Emin olun, pişman olmayacaksınız.

Blok kırma, yerleştirme, inşa etme ve hayatta kalma temalı bir oyundur, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından sevilip oynanmaya başlanmıştır ve yüksek indirme rakamlarını yakalayabilmiş ünlü bir strateji oyunu haline gelmiştir.

Arkadaşlar ayrıca sitemizdeki diğer Minecraft konularına da göz atmanızı tavsiye ediyorum, özellikle Minecraft Kaydol konusuna bakarak kayıt işlemini kolayca yapabilir. Ardından Minecraft Hileleri konusuna giderek tüm komutları ve itemleri bulabilirsiniz, herkese iyi oyunlar dilerim.

Son güncelleme tarihi: 10.5.2015

BENZER YAZILAR

13 YORUM “Minecraft 1.8.3 İndir – Full Sürüm

 1. Hüseyin Alper KARADENİZ Reply

  Merhaba! TEOG Sınavı’mdan yani 1 Mayıs’tan sonra babam bana yeni bir son model bilgisayar alacak. Ben de bu nedenle bazı oyunları indireceğim. Şu anki bilgisayarım “Minecraft” oyununu açmıyor. Bu nedenle bu linkteki dosyayı açıp bakamıyorum. İnşallah gerçekten tam sürümüdür. Bu arada ben bir yazılımcı , bir tasarımcı , bir yazar ve birçok site kurucusuyum. Bu nedenle blog ve sitelerde uzmanım. Ayrıca ülkemizi temsil edecek %100 kendi yapımım olan bir oyun yapacağım. Yapımına sınav sonrası başlayacağım. Benimle iletişime geçerseniz memnun olurum. İletişim için muhalpkeraki@gmail.com adresine lütfen e-posta yollayınız…

  • Yemre Post authorReply

   Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ediyorum Hüseyin Alper kardeşim. Konuda belirttiğim Minecraft tam sürümdür ve Amazon üzerinden indirilmektedir. Ve Minecraft sürümü 1.8.3 onu da belirteyim yani en son sürüm Minecraft oyununu indireceksiniz. Ayrıca yapacağın oyunda başarılar diliyorum, umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.

  • Yemre Post authorReply

   Nasıl yani kardeşim Oyun Demo mu çıktı diyorsun ? Ah evet Ukab kardeşim yanlışlıkla demo indirme linkini koymuşum. Şimdi düzelttim konuyu da güncelledim, tekrar kusura bakma, şimdi full olarak Minecraft 1.8.3 indirebilirsin.

  • Yemre Post authorReply

   Olmaz mı dolu 😀 Yok tabi ki Mert kardeşim burası Yeknot, buradan size zarar gelmez.

 2. selim Reply

  ben indirceğimde kaldırırmı kaldırmazı diye merak ediyorum
  sisemim: 2.50 ghz
  4gb ram
  1gb ekran kartı
  64bit windows7
  kaldırırmı kaldırırsa hangi grafik ayarında oynyabilirim? 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir