Minecraft Hileleri

Minecraft hileleri artık çok fazla aranmaktadır. Minecraft oyunu çok fazla oyuncu tarafından sevilmesi ile birlikte çok popüler olmuştur.

Hemen hemen artık tüm oyunların hileleri ve şifreleri yayınlandıktan kısa bir süre popüler olmasına bağlı olarak yapımcısı tarafından kendi sitesinden duyuruluyor ve tüm sitelerde yayınlanmaya başlıyor, ancak eksiklikler olmuyor değil. Bizim sitemizde tüm Minecraft hileleri, item kodları ve admin komutları gibi başlıklar halinde tüm hileleri bulabileceksiniz.

Minecraft her şeyin sınırsız olduğu, hayal gücü ile doğrudan ilişkili oldukça keyifli bir oyundur. Minecraft oyununda hileler, yani şifreler oyunun yapımcısı tarafından oyun içerisine eklenmiş ve bir çok ayarın yapılmasını, oyunun kolaylaştırılmasını ve zorlaştırılmasını kolayca ayarlayabilmek için yazılmış kodlardır. Yani bu tür işlemler için ekstra bir program kurmanıza gerek yoktur. Oyun içerisinde gerekli ayarları yaptıktan ve hileleri aktif ettikten sonra vereceğimiz kodları girerek, sizde istediğiniz ayarları yapabilir, item kodları girerek, istediğiniz eşyalara kolayca sahip olabilir ve oyunu kolaylaştırabilirsiniz.

Yeknot.com sitesi olarak tüm Minecraft hileleri sizlerle bu konu içerisinde paylaşılacaktır. İnternet üzerinde yer alan tüm hileleri ve kodları bizim sitemizde bulabileceksiniz. Ayrıca bu kodları nereye ve nasıl yazacağımızı, hileleri nasıl aktif edeceğimizi gibi bir çok konuyu da sizlere açıklayacağız.

Şimdi sizlere Minecraft hile kodları konusunu bölümlere ayırarak hangi hileleri öğrenmek istiyorsanız, o sayfaları sizler için hazırladık. Kırmızı yazılı bağlantıları kullanarak Minecraft komutlarına ve item kodlarına ulaşabilirsiniz.

Minecraft Hileleri

Bu iki hile türü de oyun içerisinde aktif edilerek yapılan, ekstra program indirmeye gerek olmayan hilelerdir. Ve tüm hileleri bu konuları içerisinde bulabilirsiniz. İtem kodları bölümünde Minecraft oyununda yer alan tüm eşyaların kodlarını bulabilirsiniz. Admin komutları kısmında ise Minecraft serverlarında adminler tarafından kullanabilecek tüm komut kodlarını görebilirsiniz.

Hile kodları ve item kodları konusunda eğer sorun yaşıyorsanız ve güçlük çekiyorsanız, tüm sorularınızı bize yorum yazarak sorabilirsiniz, bizde bu şekilde size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız, iyi oyunlar dilerim.

Son güncelleme tarihi: 12.6.2017

30 YORUM “Minecraft Hileleri

  • Yemre Post authorReply

   Biliyorum kardeşim, Google ve diğer arama motorlarında bu şekil de arandığı için, Minecraft hileleri diye bir başlık attım. Yoksa bunların komut olduğunu bende biliyorum. Maksat, kullanıcıların aradığını bulsun. Yorumun için teşekkürler.

 1. ugur Reply

  /gamemode 1 sonsuzluk
  /gamemode 0 ölümlü ölmak
  /time set 3 sabah yap
  yemin ederimki oluyo hileler

  • Yemre Post authorReply

   Uğur kardeşim en kısa zaman bu verdiğim Minecraft hilelerini de konuya ekleyeceğim. Yorumun ve katkın için sana çok teşekkür ediyorum kardeşim.

 2. utku Reply

  /gamerule keepınvantory true. ölünce esya gitmez çok ise yarıyor

  • Yemre Post authorReply

   Sende ona bakarsan gerçek ismin yerine “caxapok” diye yazmışsın, biz komut yerine hile yazmışız, çok mu 🙂 Şaka bir yana bunu daha önce izah ettim, yorumları okursanız iyi olur.

   • Barış Can Reply

    Helal Abi Laf Geçirmiyosun 😀 Ama Doğru Söylüyosun :))

 3. Gökdeniz Reply

  /gamerule KeepInventory true : öldügünden itemlerin gitmiyo
  /gamerule mobgriefing false : creeper patlasa etraf yok olmaz enderman blok çalamaz
  /gamemode 1 yaratılıcık
  /gamemode 0 survivor game
  /op nick bu kod ise birisini op yani ona yetki verecktir
  /deop ise oyunu yetkiden kaldıracaktır
  /xp 1000 bu kod ise xp attırıyor 1000 yerine istediginiz sayıyı yazın
  /time set 5 saat yapar isterseniz saatı istediginizi yapabilirsiniz 5 örnek 🙂
  /time aad 5 ise 5 saat ekler saat’e dediğim gibi örnek 5 saat istediginizi yazın
  /tp nick – ise işinlanama mesela /tp nick nick yazarsanıuz yanınıza geliyor o oyuncu
  admin komutlarınız hepsini yazmadım kb alta bakın

  /give nick 100 1 mesela bu kod birisine item gönderme kodu nick oyun adınızı yazın – 100 ise herhangi item kodu internetten bulup item kodlarına bakabilirsiniz – 1 ise 1 adet mesela /give nick 154 5 – 5 adet o itemd göndercek
  /give op nick 185 4 bu (( /give op ise kendinize item veriyordur 185 item kodudur internetten bulup item kodlarına bakabilirsiniz 5 ise kaç tane göndercceginize bağlı ))
  /op nick bu kod ise birisini op yani ona yetki verecktir
  /deop ise oyunu yetkiden kaldıracaktır
  /xp 1000 bu kod ise xp attırıyor 1000 yerine istediginiz sayıyı yazın

  • Yemre Post authorReply

   Nasıl yok Efe, hem Minecraft hileleri var, hem admin komutları hem de item kodları bu konu da yer alıyor. İyice bak göremiyorsun demek ki.

 4. emir safa Reply

  minecraftın hilelerin çok güzel abi en iyi modleaflookrs

  • Yemre Post authorReply

   Aynen Emir kardeşim, Minecraft güzel, hileler ve şifreler ile ayrı bir güzel.

 5. kingbatu034@yahoo.com Reply

  BB daha Komutlarlamı uğraşıyonuz ilgim server benim 😀 bumu hile asıl
  Killaura
  ForceOp
  Fly
  FightBot
  Speed
  X-Ray

  Hiledir kardeşim

 6. alpergök Reply

  ya kankalar cok güzel ya ise yarıyor mesela /xp 57675 yazınca cok xp veriyo gerçekten inanmıyosanız bakın ben karışmam :D:D:D:D:D

 7. taner Reply

  abisinin hileler burda kill . gamemode 0 . gamemode 1 gamemode 3
  siz ne kafası kıll oyun . nokta .nokta blok komut bloğu

 8. Ahmet Faruk Van Reply

  Mesela /gamemode 1,/gamemode 0,/time set 0,/gamerule keepInventory,true gibi hileler

 9. YA BU KOMUT Reply

  bu hile deil ki mal oraya hileler deil komutlar yazaydın üstlik gelip senden bakmama gerek yok minecrafttta /help yazınca gösteriyo komutlRI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir