Minecraft Demosuz İndir (Son Sürüm)

Minecraft son zamanların en farklı ve en yaratıcı oyunlarından birisidir. Şuan Minecraft oyuncularının çoğunluğunu yaşları 8 ile 15 arasından değişen bir oyuncu kitlesi oluşturmaktadır. Türkiye' de genç nüfusun yoğun olduğunu düşünürsek bu oyunun Türkiye' de çok fazla bir kitleye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sol taraftan Minecraft demosuz oyunu görebilirsiniz. Minecraft oyunu "kum havuzu" olarak nitelendirilen bir oyundur, bu oyunda küçük bir yapıdan büyük bir şehir kurmaya kadar gidebilirsiniz. Oyunun gidişatı tamamen sizin oyun bilginize ve hayal gücünüze kalmıştır diyebilirim. Zaten Minecraft oyununun bu kadar tutulmasının en büyük nedenlerinden biride, oyunda yapılacak işlerin sınırsız olmasıdır diyebilirim. Ayrıca oyunun zeka geliştirici ve eğtici bir yanı olduğuda söylenmektedir. Arkadaşlar bu konumuzdan Minecraft oyununun demosuz olarak indirebilirsiz. Yani oyun demo değil arkadaşlar, oyun tam sürümdür.

Minecraft Demosuz İndir Yeknotcom

Arkadaşlar bu konumuzda Minecraft oyununun tam sürüm olarak indirebileceksiniz. Minecraft en sevilen açık dünya oyunlarından birisidir. Yani oyunda tamamen özgürüz, istediğimiz her şeyi inşaa edebilir, istediğimiz her yere gidebiliriz. Oyunda görmüş olduğunuz her şeyi kırabiliyorsunuz, toplayabiliyorsunuz ve onları istediğiniz gibi başka yerlere bir şeyi inşaa etmek için yerleştirebiliyorsunuz. Harika değil mi! Oyunda temel olarak iki farklı mod vardır arkadaşlar. Birinci modda hayatta kalmaya çalışıyor, ikinci modda ise becerilerinizi ortaya çıkarıyorsunuz. Oyuna başladığınız da hemen bir sıgınak yapmanız gerekiyor, çünkü gece olmadan yapamazsanız ortaya çıkan canavarlar sizi öldürebilirler. Birazdan Minecraft isminden bahsedelim. Arkadaşlar Minecraft isminin Türkçe karşılığı "maden işlemek" anlamına gelmektedir. Madenleri işleyerek köprüler, yer altı tramvayları bile yapabiliyorsunuz. Aklınıza ne geliyorsa onu yapacağınız bir oyun arıyorsanız Minecraft oyununu hemen deneyin. Aşağıdan oyunun demosuz halini tam sürüm olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. 

Minecraft Demosuz İndir

Arkadaşlar Minecraft oyununu indirdikten sonra ihtiyacınız olacak bazı bilgiler var. Bunlardan birisi Minecraft oyun hileleri diğeri ise item kodlarıdır, şimdi sizlerle bunları da paylaşacağım. Aşağıdan minecraft hilelerine ulaşarak oyunda yapabileceğiniz hileleri görebilirsiniz, bunun yanı sıra aşağıdan item kodlarına ulaşarak, kod girerek hangi eşyaları alabileceğinizi görebilirsiniz.

Minecraft Hileleri

Minecraft İtem Kodları

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir