Minecraft Android İndir – Pocket Edition

Minecraft APK İndir konumuzda Android telefonunuz için Minecraft oyununu indirip kurarak telefonunuzda oynayabilirsiniz. Minecraft ücretli bir oyundur, Android için Google Play üzerinden 14,99 liraya oyunu satın alarak oynayabilirsiniz.

Minecraft Android İndir

Genel olarak oyun hakkında biraz bilgi vereyim. Minecraft “Kum Havuzu” olarak tanımlanmaktadır ve bu oyunda, küçük bir yapıdan devasa bir şehir’ e kadar her şeyi inşa edebilirsiniz. Sınır hayal gücünüzdür. Bu oyunda farklı modlar vardır ve bu modlar oyunun amacını belirler. Yani diyelim Survival mode oynuyorsunuz amaç hayatta kalmaktadır. Creative Mode oynuyorsanız her eşya sınırsızdır ve eğlence modudur, haritayı gezerek keyif almaktır amaç ve oyunu öğrenmektir.

Nasıl anlatayım bilmiyorum ama bu gerçekten farklı bir oyun. Sanki hani bazı oyunlar vardır, geçmişten günümüze taşırız, bizler için farklı şeyler ifade eder ancak artık güncelliğini yitirmiş ve zamana cevap veremez. İşte Minecraft geçmişten gelip hala bugüne hitap edebilen bir oyun gibidir, gerçekten oynanması gereken muhteşem oyunlardan birisidir.

Ayrıca sitemizde yer alan diğer Minecraft ile ilgili konulara göz atabilirsiniz. Örneğin; Minecraft Hileleri adlı konumuza bakarak tüm hileleri ve komutları bulabilirsiniz. Ayrıca Minecraft Kaydol adlı konumuza bakarak oyuna kayıt olabilirsiniz.

Kategori

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir