Metin2 At Görevleri ( Resimli Anlatım )

Metin2 at görevleri oldukça heyecan verici görevler olmuşlardır, çünkü oyunda at alacak olmanın verdiği heyecan gerçekten çok başkadır 🙂 Metin2 oynayanlar bilir ki at olmazsa olmazdır. O yüzden at görevlerinde hataya yer yoktur ve önceden neler yapılacağını bilmek gerekir. Metin2 at görevleri hakkında tüm her şeye aşağıda yer alan görselde ulaşabilirsiniz.

Metin2 At Görevleri

at görevleri

At Satın Alma 

Görevleri yapabilmek için, at alma görevini yapabilmek için 25 seviye olmanız gerekiyor. Bunun dışında görevi alabilmek için 1 at madalyonu’ na ihtiyacınız var. At madalyonu’ nu ister satın alabilirsiniz, isterseniz de maymun zindanında düşürebilirsiniz. Görevi yaptıktan sonra Seyis 1 gün sonra sizi çağıracak ve atınızı teslim edecektir. Bunun için sizden 100k isteyecektir.

At Madalyonu Düşürme 

At madalyonunu seviyenize uygun maymun zindanına giderek düşürebilirsiniz. Her bayrağın 2. köyünde bir maymun zindanı bulunur. Bunun dışında zor maymun zindanı olarak adlandırılan zindan Yongbi Çölünün ortasında bulunur. Yongbi çölünün alt kısmında birde normal maymun zindanı vardır.

Kolay Maymun Zindanı >> 20-35 Seviye >> 2. Köy

Normal Maymun Zindanı >> 35-45 Seviye >> Çölün Alt kısmı

Zor Maymun Zindanı >> 45-55 Seviye >> Çölün Ortası

Her zindanın sonunda bir Maymun Boss ( Patron) bulunur.

Bu maymun zindanlarından sizin seviyenize uygun zindana giderek ve sabırla maymun keserek madalyon düşürebilirsiniz. Ayrıca Ay ışığı etkinliği olduğu zaman bu zindanların son odalarındaki Boss yani patron odasında ay ışığı çok fazla düşüyor ve maymunlar çok iyi item atıyorlar, burayı tercih edin ve deneyin, göreceksiniz çok karlı çıkacaksınız.

Son güncelleme tarihi: 14.11.14

BENZER YAZILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir