Metin2 Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Ork Reisi Kodu

Metin2 oyununda boss kodları bizler için çok önemli çünkü event yapacağımız zaten bosslar olmazsa olmaz. Eventi çöl ortasında yapmanızı yada oyuncu sayınız çoksa her bayrağın 1. köyünde yapmanızı tavsiye ederim. Aksi taktirde bosslar kesilmez, zehir atılır ve birbirlerine dalabilirler. Ancak az oyuncu varsa çöl ortas daha mantıklı gibi duruyor.

Şimdi bu boss kodlarını nasıl kullanacağız, bu bossları nasıl toplu olarak atacağız. Çok basit hemen anlatalım. Aşağıdaki kodu kullanarak 25 tane dokuz kuyruk atmış oluyoruz. 1901 dokuz kuyruğun kodu sondaki 25 ise kaç tane atılacağını gösteriyor. İşte bu şekilde istediğiniz bossun kodunu yazarak yanına da boşluk bırakıp kaç tane atacağınızı yazarak yapabilirsiniz.

/mob 1901 25

Metin2 Alev Kral, Dokuz Kuyruk, Ork Reisi Kodu

Alev Kral – 2206

Elit Alev Kral – 2207

Dokuz Kuyruk – 1901

Elit Dokuz Kuyruk – 1902

Ork Reisi – 691

Elit Ork Reisi – 692

Dirilmiş Ork Reisi – 693

Gördüğünüz gibi başlıkta belirtilen bossların kodları bu şekildedir, eğer herhangi bir yanlışlık veya hata varsa lütfen yorum yazarak bunu düzeltmemize yardımcı olun. Aşağıdan tüm bossların kodlarının bulunduğu konumuz olan Metin2 boss kodları başlıklı sayfamıza göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum, iyi oyunlar.

Metin2 Tüm Boss Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir